Hodowla pszczół - koszty

Moderator: krzysglo

jurekbaszczynsk
Obserwator
Obserwator

Hodowla pszczół - koszty

Post autor: jurekbaszczynsk »

Witajcie znawcy tematu mam pytanie jakie trzeba ponieść koszty żeby zająć się tym na poważnie?

mily_marian
Stukacz Wymiatacz
Stukacz Wymiatacz

Post autor: mily_marian »

Koszt jednej rodziny z ulem to do 500 zł, zalezy od siły ridziny pszczelej. Ale jak masz smykałkie majsterkoicza to nastepne ule zrobisz sam. Pszczoła to zdrowie pod każdym wzglendem, nawet chodzenie przy ulu daje polepszenia zdrowia. A zrodziny pszczelej mamy miód pyłek pieżgie mleczko pszczele kit pszczeli roscienczony w spirytusie leczy wszystko nawet zatrzymuje raka, powietrze ulowe leczy astme oskrzelową. A pszczoła to jak narkotyk jak zaczniesz to już do koncz bendziesz nimy się opiekować , bo pszczelarze to długo wieczny zawód. Pozdrawiam miły_marian

Bartkowiak
Nieśmiały
Nieśmiały
Kontakt:

Post autor: Bartkowiak »

Jak podejdziesz do tematu na poważnie to kosztu szybko sam wyliczysz.

mateusznowak135
Obserwator
Obserwator
Kontakt:

Re: Hodowla pszczół - koszty

Post autor: mateusznowak135 »

jurekbaszczynsk pisze:Witajcie znawcy tematu mam pytanie jakie trzeba ponieść koszty żeby zająć się tym na poważnie?
zależy jak wielką hodowlę planujesz itd. ale jesli masz do tego smykałkę - to koszty nie będą duże.

Awatar użytkownika
Fitelberg
Obserwator
Obserwator

Post autor: Fitelberg »

Ja to się niestety niezbyt na tym znam... Nie będę w stanie pomóc w tym obszarze tematycznym.
I jest miasto, które najwyraźniej już nie wierzy w zaskakujące sploty wydarzeń i szczęśliwe zakończenia.

ODPOWIEDZ