Do Pana Administratora

Moderator: krzysglo

pasieczna
Stukacz
Stukacz
Posty: 99
Rejestracja: 2008-11-04, 21:26

Do Pana Administratora

Post autor: pasieczna »

Szanowni Państwo, Szanowny Panie Michale,

z całym szacunkiem dla Pańskiej pracy Panie Michale jako administratora tego forum pozwalam sobie zauważyć, że:

1. forum "Pszczelarstwa" jest jedynym forum na globie ziemskim, które wprowadziło do swojego regulaminu - horrendalny wręcz - zakaz zamieszczania utworów poetyckich w temacie zgodnym z profilem forum. SERDECZNE GRATULACJE ZA POMYSŁ I ZA TZW. POJMOWANIE KULTURY INACZEJ!

2. usunięty utwór poetycki poświęcony Panu Stanisławowi Zbiegowi, całkowicie wpisuje się w tematykę zamieszczoną w tytule wątku oraz zawiera, krótką i zwięzłą rekapitulację życia Pana Stanisława Zbiega. Dlatego uważam, ze pomimo złamania jednego z punktów absurdalnego regulaminu - nie miał Pan żadnych podstaw do usuwania tego utworu.

3. Pomimo wielu próśb Szanownych Forowiczów o zamknięcie wątku pt. "Pan Stanisław Zbieg" admistrator forum "Pszczelarstwa" nie uczynił tego.

4. Pan Stanisław Zbieg jest nie tylko wspaniałym i doświadczonym pszczelarzem, lecz również bardzo wrażliwym człowiekiem, w związku z tym pragnąc uniknąć dalszej, tak przykrej dla Pana Stanisława dyskusji na Jego temat, świadomie złamałem ten punkt waszego regulaminu, z góry wiedząc jak Pan zareaguje Panie Michale.

Cóż, zgodnie z dobrymi obyczajami przyjętymi w cywilizowanym świecie, wypada mi Panu administratorowi podziękować za zamknięcie tego wątku, natomiast WSZYSTKIM PSZCZELARZOM ŻYCZĘ RADOSNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH ORAZ WSZELKIEGO SZCZĘŚCIA PODCZAS ICH TRWANIA I PO NICH. TYMI ŻYCZENIAMI, RZECZ JASNA OBEJMUJĘ RÓWNIEŻ CAŁĄ REDAKCJĘ PSZCZELARSTWA I ADMINISTRATORA TEGO FORUM.

Wesołych Świąt

Maciej Winiarski
"pasieczna, pozwolę sobie przytoczyć fragment informacji umieszczonej na samej górze strony, której wydaje się Pan nie zauważać:
Cytat:
Forum ma służyć pszczelarzom do wymiany doświadczeń merytorycznych, a nie do zamieszczania niestosownych tekstów w postaci dowcipów, wierszy i relacji z życia rodzinnego, a także ubliżania innym użytkownikom.

Proszę się do tej prośby zastosować lub podjąć inną decyzję, która nie będzie stała w sprzeczności z wolą Redakcji."
_________________
Pozdrawiam

Michał

Awatar użytkownika
Administrator
Administrator
Administrator
Posty: 143
Rejestracja: 2004-10-12, 16:09
Lokalizacja: Skierniewice

Re: Do Pana Administratora

Post autor: Administrator »

pasieczna pisze:1. forum "Pszczelarstwa" jest jedynym forum na globie ziemskim, które wprowadziło do swojego regulaminu - horrendalny wręcz - zakaz zamieszczania utworów poetyckich w temacie zgodnym z profilem forum. SERDECZNE GRATULACJE ZA POMYSŁ I ZA TZW. POJMOWANIE KULTURY INACZEJ!
Właściciel forum, w zasadzie jego reprezentant w osobie p. Wyzner ma prawo zarządzać swoją własnością wg swojego uznania. Pańskie próby zawłaszania tego miejsca na własny użytek są nieuprawnione. W sieci jest wiele miejsc gdzie może Pan zamieszczać poezję i nie jest nim to forum.
pasieczna pisze:2. usunięty utwór poetycki poświęcony Panu Stanisławowi Zbiegowi, całkowicie wpisuje się w tematykę zamieszczoną w tytule wątku oraz zawiera, krótką i zwięzłą rekapitulację życia Pana Stanisława Zbiega. Dlatego uważam, ze pomimo złamania jednego z punktów absurdalnego regulaminu - nie miał Pan żadnych podstaw do usuwania tego utworu.
Cytując klasyka "po to są zasady żeby je łamać". Filozofia rodem z podstawówki. Nie akceptuje Pan regulaminu - nie ma Pan prawa pisać.
pasieczna pisze:3. Pomimo wielu próśb Szanownych Forowiczów o zamknięcie wątku pt. "Pan Stanisław Zbieg" admistrator forum "Pszczelarstwa" nie uczynił tego.
No i? Jest wiele takich wątków w których się opluwaliście i nie zauważyłem tego. Nie czytam wszystkich postów.
pasieczna pisze:Pan Stanisław Zbieg jest nie tylko wspaniałym i doświadczonym pszczelarzem, lecz również bardzo wrażliwym człowiekiem, w związku z tym pragnąc uniknąć dalszych, obscenicznych wpisów na Jego temat, świadomie złamałem ten punkt waszego regulaminu, z góry wiedząc jak Pan zareaguje Panie Michale.
Co do p. Stanisława to się z Panem zgadzam i nigdy nie twierdziłem inaczej. Nie wiem w jaki sposób chciał Pan uniknąć "obscenicznych wpisów" łamiąc regulamin. Lepiej było by milczeć.
pasieczna pisze:Cóż, zgodnie z dobrymi obyczajami przyjętymi w cywilizowanym świecie, wypada mi Panu administratorowi podziękować za zamknięcie tego wątku, natomiast WSZYSTKIM PSZCZELARZOM ŻYCZĘ RADOSNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH ORAZ WSZELKIEGO SZCZĘŚCIA PODCZAS ICH TRWANIA I PO NICH
A ja zgodnie z dobrym obyczajem życzę Spokojnych Świąt Wielkiej Nocy wszystkim, informatykom też.
pasieczna pisze:Szanowny Panie Michale - ja podpisuję się z imienia i nazwiska i byłoby mi bardzo milo gdyby Pan o tym pamiętał i nie pisywał do jakiegoś nicka "pasieczna".
Sam Pan sobie wybrał taki pseudonim, a wg ogólnie przyjętych zasad na forach zwracamy się do siebie po pseudonimie.

Za celowe łamanie regulaminu i jego negowanie funduję Panu odpoczynek od pisania tutaj. Wątek zamykam. Jeśli nadal zamierza Pan dyskutować to na PW.

Zablokowany