Miesięcznik PSZCZELARSTWO
Redakcja miesięcznika "Pszczelarstwo" gwarantuje, że na forum nie będzie cenzury (z wyjątkami przewidzianymi polskim prawem). Gospodarzami forum są jego uczestnicy i oni sami są zobowiązani do dbałości o netykietę. Forum ma służyć pszczelarzom do wymiany doświadczeń merytorycznych, a nie do zamieszczania niestosownych tekstów w postaci dowcipów, wierszy i relacji z życia rodzinnego, a także ubliżania innym użytkownikom.
Redakcja "Pszczelarstwa"
Miesięcznik PSZCZELARSTWO Strona Główna Miesięcznik PSZCZELARSTWO
Forum dyskusyjne Miesięcznika PSZCZELARSTWO

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Administrator
2012-04-04, 08:49
Pan Stanisław Zbieg
Autor Wiadomość
johny180 
Starszy Stukacz

Wysłany: 2012-01-27, 05:48   

Totalne dno avico!zamiast czytac twoje wywody wole sie przenieść na inne forum gdzie panuje normalną dyskusja i kultura.innym też to radzę .

avico
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-27, 10:10   

johny180 napisał/a:
Totalne dno avico!zamiast czytac twoje wywody wole sie przenieść na inne forum gdzie panuje normalną dyskusja i kultura.innym też to radzę .

Jestem życzliwym człowiekiem i dedykuję z tej okazji

http://tnij.org/o425

Ufam, że nie zapomnisz zamknąć drzwi likwidując swoje konto, bo niewiele z ciebie było pożytku, a bezzasadnie krytykować każdy potrafi.

ALVIN 
Stukacz Junior

Wysłany: 2012-01-27, 14:33   

Ja sie pytam gdzie jest ADMINISTRATOR??? Od jakiegoś czasu tu nie zagląda!!! Brak z nim kontaktu!!!!

johny180 
Starszy Stukacz

Wysłany: 2012-01-27, 14:38   

Dzięki za dedykacje,a pozytek ze mnie jak i z ciebie z ta tylko roznica ze ja ludzi nie obrazam.Jak dalej tak bedzie to bedziesz sobie pyskowki robil sam dla siebie

avico
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-27, 14:45   

Czy znasz sens słowa obelga? Wskaż mi przykład. Co innego drwina, bądź szyderstwo, pod warunkiem, że mieści się w granicach regulaminu.

Do ciebie się nie odzywam, aż tu nagle nauczyciel i wychowawca przychodzi. Jaki masz w tym interes? Czyżbyś się nie spełnił w roli ojca i teraz usiłujesz swoje błędy wychowawcze korygować pouczając innych?

Pokaż mi punkt regulaminu, który naruszyłem. Moje wypowiedzi nie muszą się wszystkim podobać, ale to jest właśnie cena demokracji. Ta sama demokracja pozwala tobie pisać, a mnie odpowiedzieć. Ubolewam, że zbyt mało masz wpisów pszczelarskich, a więcej interesujesz się innymi.

Zobacz, że sam odmawiasz mi prawa do swobodnej oceny ludzi, faktów, czy wydarzeń, ale sam z tego prawa korzystasz podczas krytykowania mnie.

Czemu tobie wolno, a ja tego nie mogę?

[ Dodano: 2012-01-27, 15:10 ]
johny180 napisał/a:
Dzięki za dedykacje,a pozytek ze mnie jak i z ciebie z ta tylko roznica ze ja ludzi nie obrazam.Jak dalej tak bedzie to bedziesz sobie pyskowki robil sam dla siebie

Jesteś nieuczciwy, bo nikogo nie obraziłem skoro napisałem: I niech tak zostanie. Amen.

To fani zaczęli mnie obrażać i atakować, a wtedy przeszedłem do obrony.
Przecież ty mnie nie lubisz, a chcesz, abym ja uwielbiał twoje bożyszcze.

Wskaż mi w zacytowanych słowach, choć jedno obraźliwe.

Piotr Nowotnik
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-27, 16:31   

"Moje wypowiedzi nie muszą się wszystkim podobać, ale to jest właśnie cena demokracji."
I dlatego musi Pan wszystkim docinać, taaak? Czyżby coś się nie podobało Panu w naszym ustroju?

"Zobacz, że sam odmawiasz mi prawa do swobodnej oceny ludzi, faktów, czy wydarzeń, ale sam z tego prawa korzystasz podczas krytykowania mnie."

To jest tylko zwracanie uwagi nie niekulturalne zachowanie a nie jakieś kneblowanie, proszę nie hiperbolizować problemu. Zajmijcie się, zajmijmy się, wreszcie tematyką pszczelarską, a nie wzajemnym dosrywaniem sobie, elokwencją, ą, ę, wymądrzaniem się i tą żałosną "obroną". Czy nie mamy ważniejszych problemów na głowie? To forum pszczelarskie, tutaj nikogo nie powinniśmy oceniać.

Mam coraz większą chęć napisania artykułu do Pasieki o pszczelarzach w internecie, o wszystkich forach pszczelarskich, o wszystkich przeczytanych przeze mnie incydentach i przypadkach. Bo to co się dzieje w internecie wśród pszczelarzy to P A R A N O J A.
Jak czytam niektóre posty to włos mi się na głowie jeży. Taka jest moja opinia, takie spojrzenie na to co się dzieje i kieruję ją do wszystkich czytających i piszących na tym forum.

Święty Ambroży, módl się za nami.

Ze względu na olbrzymi szacunek do Pana Zbiega żądam i wnioskuję o zamknięcie wątku.
Ostatnio zmieniony przez Piotr Nowotnik 2012-01-27, 16:54, w całości zmieniany 1 raz  

avico
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-27, 16:53   

Ze wszystkim się zgadzam, tylko pytam, jakim prawem?

Czy regulamin został w czymś naruszony, czy może pan S. Z stoi ponad wszystkimi i poza wszelkimi opiniami oraz krytyką? Co jest dziwne, bo ani go nie krytykowałem, ani nie opiniowałem. Wyraziłem jedynie swój stosunek.

Czy moje docinania są na zasadzie wejścia na forum i przyczepienia się, czy też w zgryźliwej formie odpowiadam na atak?

Zatem, wynika, że to ja sam ze sobą dyskutuję? A może reszta dyskutantów nie ma argumentów i prosi w wstawiennictwo świętego i komunistyczną formułę zamknięcia wątku. Nie doszukałem się w regulaminie zapisu, że przysługuje zamknięcie wątku z takiego powodu.

Twój i innych szacunek do pana S. Z nie ma nic wspólnego z dyskusją. Ja również jego szanuję jako człowieka, ale z chwilą wystąpienia ze sprzedażą ramek z terenu zapowietrzonego przestał być dla mnie autorytetem. Nie oznacza to wcale, że go nie szanuję.

Jako przyszłemu redaktorowi z Pasieki przyjdzie łatwo uzasadnić na czym polegało owo naruszenie szacunku?

Gratuluję pierwszych kroków na niwie dziennikarskiej, choć akurat tak ujęty temat bardziej Pasuje do "NIE", niż do "Pasieki". Pragnę zauważyć, że jesteś już z pomysłem spóźniony, bo mój tekst jest zapewne już w druku i niejeden będzie mógł przeczytać swoje wypowiedzi pod swoim nickiem.

Marcinluter 
Senior Stukacz
Marcin

Wysłany: 2012-01-27, 17:37   

TEMAT ZAMKNIĘTY

slawecki67
Nieśmiały

Wysłany: 2012-01-27, 23:48   

avico napisał/a:
Forum nie jest kółkiem różańcowym, ani zebraniem klakierów.

Ani,tym bardziej, towarzystwem przyjazni polsko-radzieckiej.
UPRzejmie pozdrawiam

Kikss
Nieśmiały

Wysłany: 2012-01-28, 10:33   

slawecki67 napisał/a:
avico napisał/a:

UPRzejmie pozdrawiam

Teraz to walnołes jak moherowa babka na Krakowskim Przedmieściu!!!
Przeczytałem wszystkie wypowiedzi w tym temacie i uważam za najbardziej merytoryczne i logiczne wypowiedzi były kolegi Avico a z reszty zionie troszke moherowym jadem.
Pozdrawiam

Szlachciura
Starszy Stukacz

Wysłany: 2012-01-28, 12:36   

Kikss !!!!
to już wróciłeś...? masz nowe perfumy i ciuchy...? no i fryzura..najbardziej ciekawi mnie twoja fryzura,,,taka trendy....

http://www.youtube.com/watch?v=I5coefx2wdY

slawecki67
Nieśmiały

Wysłany: 2012-01-28, 13:32   

Kikss napisał/a:
slawecki67 napisał/a:
avico napisał/a:

UPRzejmie pozdrawiam

Teraz to walnołes jak moherowa babka na Krakowskim Przedmieściu!!!
Przeczytałem wszystkie wypowiedzi w tym temacie i uważam za najbardziej merytoryczne i logiczne wypowiedzi były kolegi Avico a z reszty zionie troszke moherowym jadem.
Pozdrawiam

Szanownego Kikssa uprasza się o używanie odrobiny inteligencji(którą to "odrobinę" z pewnością posiada :631: )/czytanie ze zrozumieniem i nie popełnianie kolejnych kikssów :723:
UPRzejmie pozdrawiam

Fred1
Senior Stukacz

Wysłany: 2012-01-28, 18:45   

Kikss !!!!
to już wróciłeś...? masz nowe perfumy i ciuchy...? no i fryzura..najbardziej ciekawi mnie twoja fryzura,,,taka trendy....

--------------------------------------------
Te komentarze[poniżej]to prawdziwa Polska inteligencja katolicka

Szlachciura
Starszy Stukacz

Wysłany: 2012-01-28, 18:56   

Fred1 a Ty skąd wiesz że ten czubek to katolik..?
Myślisz że jak jego szef do niedawna był wydawcą pism katolickich to i on jest katolikiem i na dodatek inteligentem....masz dość zamgloną definicję inteligencji...ale cóż począć jaki Palikot taka i inteligencja....

Kikss
Nieśmiały

Wysłany: 2012-01-28, 20:30   

Szlachciura napisał/a:
Kikss !!!!

Uderz w stół a nożyce się odezwia - święta prawda.
Pozdrawiam

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi