Zmije

Moderator: krzysglo

Awatar użytkownika
nemo
Stukacz
Stukacz

Post autor: nemo »

zdyskusji widze że niejest to tylko mój problem,a ztymi jeżami to chyba cos jest w poprzednie lata jeży było umnie widać sporo wtym roku nie spotkałem jeszcze żadnego
Pozdrawiam Władek

Fred1
Senior Stukacz
Senior Stukacz

Post autor: Fred1 »

ja tam towarzystwa ze żmijami nie utrzymuję,piję sobie sam przed telewizorem,wczoraj ślub księcia jutro kanonizacja i czas leci

daro

Post autor: daro »

Fred choć lustro postaw ! Ja uważam że jak pić to tylko w dobrym towarzystwie.

Andrzey
Stukacz
Stukacz

Post autor: Andrzey »

Daro ja w każdej pasiece mam żmije,dwa tygodnie temu w trawie leży czarny pasek plastykowy biorę do ręki a pasek czmych do trawy.Ale ja nie o tym,w jednej pasiece widziałem
koloru eskulapa ale jeden miał dwa rzędy czerwonych kropek a drugi te kropki czy plamki
miał niebieskie,nie były płochliwe ,mogłem się dokładnie przyglądnąć.Szukałem w internecie
takich węży nie ma ,a ja je widziałem i nie tylko ja.

daro

Andrzej weź blondyna i blondyna a każdy inny.Z wężami podobnie, decyduje miejsce gdzie żyją, ich kolor jest ochroną skoro bierzesz za pasek = działa.Słonie mają czerwone oczy by chować się na jarzębinie.

[ Dodano: 2011-05-08, 19:00 ]
Dlatego zamieściłem te zdjęcia, wygląd węża myli. Potrzebne jest dokładne obejrzenie.

Andrzey
Stukacz
Stukacz

No dobra ,tylko te węże z tymi kolorowymi plamkami widzieli sąsiedzi mojej pasieki,
one zachowują się podobnie ja żmija nie uciekają,więc miałem możliwość dokładnego ich
obejrzenia ja węże lubię a na pewno się ich nie boję,chyba że to eskulap w barwach godowych.

daro

Andrzey obejrzyj sobie węże żmije rozpoznanie żmiji jest po sercowatym kształcie głowy.

Andrzey
Stukacz
Stukacz

Nie tłumacz mi jak wygląda żmija mam z nimi kontakt od dzieciństwa,mówię o wężu którego
praktycznie nie ma a przecież nie tylko ja go oglądam,węże w górach były zawsze i wszystkie gatunki i nie robią na nikim wrażenia.Powtarzam widuje w jednej pasiece węże które nie są opisane.

avico

Post autor: avico »

Może komuś coś uciekło z terrarium, albo wypuścił na wolność i mamy "nowy gatunek" węża w Polsce.

Awatar użytkownika
Obelnik
Starszy Stukacz
Starszy Stukacz

Post autor: Obelnik »

Andrzey, proszę o zdjęcia. Pozdrawiam
Wacław Białogłowicz

daro

Andrzey nikt nie neguje Twej prawdomówności.Ale to jest tak jak ślepemu opisywać piękny zachód słońca.Postaraj się o zdjęcia ale zwróć się z nimi nie na portal PSZCZELARSKI. :-)

Andrzey
Stukacz
Stukacz

Wygląda na to że nowe rodzi się w bólu.http://www.miesiecznik-pszczelarstwo.pl ... icon10.gif

Zachari
Nieśmiały
Nieśmiały

Post autor: Zachari »

Ciekawe zjawisko. Żmija...piękne zwierzę, chociaż nieco bardziej groźna niż pszczoła:)

ODPOWIEDZ