Stosowanie kwasu mrówkowego

Moderator: krzysglo

pasieczna
Stukacz
Stukacz

Post autor: pasieczna »

Dzień dobry Państwu,

Szanowny Panie Eryku.Klemens http://www.andermatt-biovet.de/p/oxuvar.phtml świetny film, stokrotne DZIĘKI!!!

Maciej Winiarski

Cezar
Stukacz Junior
Stukacz Junior

Post autor: Cezar »

Witam .
Skuteczność walki z warrozą w sposób jaki prowadzimy ,czyli każdy sobie nie dał i nie da zadawalających wyników. Trzeba byłoby zjednoczyć siły i zastosować schemat antyczne3go dramatu „jedność miejsca , akcji i czasu” Wszyscy pszczelarze o jednym Czasie rozpoczynają Akcję zwalczanie warrozy w swoich pasiekach.
Dzisiaj to wygląda tak . Ja walczę z nią na początku sierpnia i zwalczyłem 90% , a sąsiad na początku września . Ja skończyłem ,a zanim sąsiad zacznie ,jego warroza przemieści się do moich uli z powrotem .U mnie się rozwinie i jak on skoczy przeniesie się również do niego.
Walka z wiatrakami .I tak to jest na całej naszej krainie miodem płynącej.

Żeby to zadziałało musi być chęć pszczelarzy i Związek musiałby mocno nas wesprzeć i centralnie po przez media poprowadzić akcje (zarazem jakaś reklama pszczelarstwa- bo nie ma żadnej)
Czyli na koniec lata 2011 powinniśmy być gotowi na podjęcie walki. Związek miałby za zadanie przygotować czas akcji (i podać w mediach ,.Kret ma załatwić tydzień ładnej pogody , producent leku obniżyć cenę wszyscy się zaopatrzą i reszta będzie w naszych rękach – będziemy warrozę lać wszystkim czym się da nawet pałą ,byle skutecznie.
Gdy każdy zwalczy w jednym czasie 50-80% pajęczaka o tyle zmniejszy się pogłowie warrozy na naszym terenie. Ciągłe faszerowanie pszczół chemią tak je osłabia ,warroza też im daje się we znaki . Myślę że po takiej akcji jednak coś by to dało ,trochę świeżego oddechu pszczołom przez następny rok

P.S
Gdy teraz czytam to co napisałem ---utopia , ALE.........

mily_marian
Stukacz Wymiatacz
Stukacz Wymiatacz

Post autor: mily_marian »

pasieczna ty zachwalaż ten film a ja jego nie mogą otworzuć dajcie go w inej wersji. Pozdrawiam miły_marian

pasieczna
Stukacz
Stukacz

Post autor: pasieczna »

Dzień dobry Państwu,

"pasieczna ty zachwalaż ten film a ja jego nie mogą otworzuć dajcie go w inej wersji. Pozdrawiam miły_marian"

Przed chwilą sprawdzałem. Na moim komputerze film chodzi bez żadnych trudności.
Panie Krzysztofie (Krzysglo) może uda się Panu pomóc Koledze. Bardzo proszę o taką pomoc.

Pozdrawiam

Maciej Winiarski

birkut

Post autor: birkut »

pasieczna miły maria nie ma odtwarzacza do tego typu plików, marianku popros tego kogoś co czasem cos ci przy kompie poprawia aby ci wgrał odpowiedni program i wszystko bedzie oki

mily_marian
Stukacz Wymiatacz
Stukacz Wymiatacz

Witaj Stachu moze wiesz jaki to program to ja bym wgrał . Wiesz wnuki to chyba wiedzą ale oni są cały czas zajenci wiesz jak to jest z tymy fonclami. Pozdrawiam miły_marian

dominikptak
Stukacz
Stukacz

Post autor: dominikptak »

Miły Marianku!
Wejdż na stronę YouTube.pl.
Musisz mieć zainstalowanego Adobe Flash Playera przeznaczonego do Internet Explorera aby ogładac filmy. Do poprawnego pobierania filmów musisz mieć zainstalowaną tę wtyczkę w systemie. Gdy jej nie masz, po wczytaniu strony YouTube.pl do przeglądarki IE zobaczysz na górze komunikat o konieczności instalacji tego dodatku. Jest to jednocześnie odsyłacz do strony, z której pobierzesz plugin (program). Kliknij na ten odsyłacz i postępuj zgodnie z komunikatami na tej stronie.

[ Dodano: 2010-11-10, 23:10 ]
Hej, Miły Marianku!
Nic nie piszesz i nie wiem czy Ci się udało.
Masz tu link bezpośredni do programu który musisz zaistalować aby ogladać filmy dostępne strumieniowo na you tube i z innych witryn internetowych:
http://get.adobe.com/pl/flashplayer/

mily_marian
Stukacz Wymiatacz
Stukacz Wymiatacz

Dzieki ci Dominik za ten lik ale to nie na mój łep. W sobotę przyjada dzieci i zainstaluja mi Jeszcze raz dzieki. Pozdrawiam miły_marian

[ Dodano: 2010-11-15, 17:15 ]
U mnie już moge te filmy otwsrzać dzieci pokobinowali i ten od Dominika ten lik i juz wszystko działa. Dzieki ci Dominik . Pozdrawiam miły_marian

ODPOWIEDZ