Miesięcznik PSZCZELARSTWO
Redakcja miesięcznika "Pszczelarstwo" gwarantuje, że na forum nie będzie cenzury (z wyjątkami przewidzianymi polskim prawem). Gospodarzami forum są jego uczestnicy i oni sami są zobowiązani do dbałości o netykietę. Forum ma służyć pszczelarzom do wymiany doświadczeń merytorycznych, a nie do zamieszczania niestosownych tekstów w postaci dowcipów, wierszy i relacji z życia rodzinnego, a także ubliżania innym użytkownikom.
Redakcja "Pszczelarstwa"
Miesięcznik PSZCZELARSTWO Strona Główna Miesięcznik PSZCZELARSTWO
Forum dyskusyjne Miesięcznika PSZCZELARSTWO

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Stosowanie kwasu mrówkowego
Autor Wiadomość
pasieczna
Stukacz

Wysłany: 2010-11-07, 17:14   

Dzień dobry Państwu,

Szanowny Panie Eryku.Klemens http://www.andermatt-biovet.de/p/oxuvar.phtml świetny film, stokrotne DZIĘKI!!!

Maciej Winiarski

Cezar 
Stukacz Junior

Wysłany: 2010-11-09, 11:15   

Witam .
Skuteczność walki z warrozą w sposób jaki prowadzimy ,czyli każdy sobie nie dał i nie da zadawalających wyników. Trzeba byłoby zjednoczyć siły i zastosować schemat antyczne3go dramatu „jedność miejsca , akcji i czasu” Wszyscy pszczelarze o jednym Czasie rozpoczynają Akcję zwalczanie warrozy w swoich pasiekach.
Dzisiaj to wygląda tak . Ja walczę z nią na początku sierpnia i zwalczyłem 90% , a sąsiad na początku września . Ja skończyłem ,a zanim sąsiad zacznie ,jego warroza przemieści się do moich uli z powrotem .U mnie się rozwinie i jak on skoczy przeniesie się również do niego.
Walka z wiatrakami .I tak to jest na całej naszej krainie miodem płynącej.

Żeby to zadziałało musi być chęć pszczelarzy i Związek musiałby mocno nas wesprzeć i centralnie po przez media poprowadzić akcje (zarazem jakaś reklama pszczelarstwa- bo nie ma żadnej)
Czyli na koniec lata 2011 powinniśmy być gotowi na podjęcie walki. Związek miałby za zadanie przygotować czas akcji (i podać w mediach ,.Kret ma załatwić tydzień ładnej pogody , producent leku obniżyć cenę wszyscy się zaopatrzą i reszta będzie w naszych rękach – będziemy warrozę lać wszystkim czym się da nawet pałą ,byle skutecznie.
Gdy każdy zwalczy w jednym czasie 50-80% pajęczaka o tyle zmniejszy się pogłowie warrozy na naszym terenie. Ciągłe faszerowanie pszczół chemią tak je osłabia ,warroza też im daje się we znaki . Myślę że po takiej akcji jednak coś by to dało ,trochę świeżego oddechu pszczołom przez następny rok

P.S
Gdy teraz czytam to co napisałem ---utopia , ALE.........

mily_marian 
Stukacz Wymiatacz

Wysłany: 2010-11-09, 16:59   

pasieczna ty zachwalaż ten film a ja jego nie mogą otworzuć dajcie go w inej wersji. Pozdrawiam miły_marian

pasieczna
Stukacz

Wysłany: 2010-11-10, 08:48   

Dzień dobry Państwu,

"pasieczna ty zachwalaż ten film a ja jego nie mogą otworzuć dajcie go w inej wersji. Pozdrawiam miły_marian"

Przed chwilą sprawdzałem. Na moim komputerze film chodzi bez żadnych trudności.
Panie Krzysztofie (Krzysglo) może uda się Panu pomóc Koledze. Bardzo proszę o taką pomoc.

Pozdrawiam

Maciej Winiarski

birkut
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-10, 10:37   

pasieczna miły maria nie ma odtwarzacza do tego typu plików, marianku popros tego kogoś co czasem cos ci przy kompie poprawia aby ci wgrał odpowiedni program i wszystko bedzie oki

mily_marian 
Stukacz Wymiatacz

Wysłany: 2010-11-10, 12:36   

Witaj Stachu moze wiesz jaki to program to ja bym wgrał . Wiesz wnuki to chyba wiedzą ale oni są cały czas zajenci wiesz jak to jest z tymy fonclami. Pozdrawiam miły_marian

dominikptak 
Stukacz

Wysłany: 2010-11-10, 13:16   

Miły Marianku!
Wejdż na stronę YouTube.pl.
Musisz mieć zainstalowanego Adobe Flash Playera przeznaczonego do Internet Explorera aby ogładac filmy. Do poprawnego pobierania filmów musisz mieć zainstalowaną tę wtyczkę w systemie. Gdy jej nie masz, po wczytaniu strony YouTube.pl do przeglądarki IE zobaczysz na górze komunikat o konieczności instalacji tego dodatku. Jest to jednocześnie odsyłacz do strony, z której pobierzesz plugin (program). Kliknij na ten odsyłacz i postępuj zgodnie z komunikatami na tej stronie.

[ Dodano: 2010-11-10, 23:10 ]
Hej, Miły Marianku!
Nic nie piszesz i nie wiem czy Ci się udało.
Masz tu link bezpośredni do programu który musisz zaistalować aby ogladać filmy dostępne strumieniowo na you tube i z innych witryn internetowych:
http://get.adobe.com/pl/flashplayer/

mily_marian 
Stukacz Wymiatacz

Wysłany: 2010-11-11, 12:09   

Dzieki ci Dominik za ten lik ale to nie na mój łep. W sobotę przyjada dzieci i zainstaluja mi Jeszcze raz dzieki. Pozdrawiam miły_marian

[ Dodano: 2010-11-15, 17:15 ]
U mnie już moge te filmy otwsrzać dzieci pokobinowali i ten od Dominika ten lik i juz wszystko działa. Dzieki ci Dominik . Pozdrawiam miły_marian

Odpowiedz do tematu