Laweta do przewozu uli

Moderator: krzysglo

pit17
Obserwator
Obserwator

Laweta do przewozu uli

Post autor: pit17 »

witam serdzecznie forumowiczów mam pytanie czy któryś z szanownych kolegów pszczelarzy lub majsterkowiczów jest w posiadaniu planów wykonania lawety ewentualnie przyczepki do przewozu uli - bylbym bardzo wdzięczny za ich udostępnienie l
a może szanowni koledzy wiedzą kto produkuje takie przyczepki przosiłbym o ewentualny adres dotyczy woj. podkarpackie, lubelskie
bardzo prosze o ewentualne przesłanie na mój email
i najwaznijsze czy taka przyczepka do przewozu uli musi być rejestrowana i mieć homologacje no bo przecierz ona nie jest zobligowana jakimiś tak wymiarami
bardzo przosze o wszelkie rady i uwagi na ten temat

Jim_Beam
Obserwator
Obserwator

Post autor: Jim_Beam »

Ja zrobiłem taki pojazd z dłużycy, która jest ciągnięta przez ciągnik. Platforma ma 8 m długości. Mieści się na niej 22 ule skrzynkowe, Dadanta.

pit17
Obserwator
Obserwator

Post autor: pit17 »

Serdeczne dzieki Jim ale mnie raczej chodzi o lawete do samochodu osobowego poniewarz odległości na jakie chcę przewozić ule to ponad 200km. mimo wszystko dziękuje za zainteresowanie tematem, a troche dziwi mnie to na tylu kolegów pszczelarzy prócz ciebie nikt inny takiej lawety czy przyczepki nie posiada - no chyba że ci którzy takowe robili jeszcze tutaj nie zaglądali. jeszcze raz serdeczne dzięki i pozdrawiam.

DAN.P

Post autor: DAN.P »

Zobacz na Forum Zagajnika gdzie kolega Mirage wykonał lawetę i miał nawet opublikować jej zdjęcia.
Pozdrawiam i życzę sukcesów.

Zablokowany