Miesięcznik PSZCZELARSTWO
Redakcja miesięcznika "Pszczelarstwo" gwarantuje, że na forum nie będzie cenzury (z wyjątkami przewidzianymi polskim prawem). Gospodarzami forum są jego uczestnicy i oni sami są zobowiązani do dbałości o netykietę. Forum ma służyć pszczelarzom do wymiany doświadczeń merytorycznych, a nie do zamieszczania niestosownych tekstów w postaci dowcipów, wierszy i relacji z życia rodzinnego, a także ubliżania innym użytkownikom.
Redakcja "Pszczelarstwa"
Miesięcznik PSZCZELARSTWO Strona Główna Miesięcznik PSZCZELARSTWO
Forum dyskusyjne Miesięcznika PSZCZELARSTWO

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Laweta do przewozu uli
Autor Wiadomość
pit17 
Obserwator
nawet od najgłupszego można się czegoś nauczyć

Wysłany: 2005-06-01, 14:30   Laweta do przewozu uli

witam serdzecznie forumowiczów mam pytanie czy któryś z szanownych kolegów pszczelarzy lub majsterkowiczów jest w posiadaniu planów wykonania lawety ewentualnie przyczepki do przewozu uli - bylbym bardzo wdzięczny za ich udostępnienie l
a może szanowni koledzy wiedzą kto produkuje takie przyczepki przosiłbym o ewentualny adres dotyczy woj. podkarpackie, lubelskie
bardzo prosze o ewentualne przesłanie na mój email
i najwaznijsze czy taka przyczepka do przewozu uli musi być rejestrowana i mieć homologacje no bo przecierz ona nie jest zobligowana jakimiś tak wymiarami
bardzo przosze o wszelkie rady i uwagi na ten temat

Jim_Beam 
Obserwator
Jim_Beam

Wysłany: 2005-06-14, 12:44   

Ja zrobiłem taki pojazd z dłużycy, która jest ciągnięta przez ciągnik. Platforma ma 8 m długości. Mieści się na niej 22 ule skrzynkowe, Dadanta.

pit17 
Obserwator
nawet od najgłupszego można się czegoś nauczyć

Wysłany: 2005-06-14, 15:44   

Serdeczne dzieki Jim ale mnie raczej chodzi o lawete do samochodu osobowego poniewarz odległości na jakie chcę przewozić ule to ponad 200km. mimo wszystko dziękuje za zainteresowanie tematem, a troche dziwi mnie to na tylu kolegów pszczelarzy prócz ciebie nikt inny takiej lawety czy przyczepki nie posiada - no chyba że ci którzy takowe robili jeszcze tutaj nie zaglądali. jeszcze raz serdeczne dzięki i pozdrawiam.

DAN.P
Gość
Wysłany: 2005-06-15, 23:26   

Zobacz na Forum Zagajnika gdzie kolega Mirage wykonał lawetę i miał nawet opublikować jej zdjęcia.
Pozdrawiam i życzę sukcesów.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi