Sprzedaz bezpośrednia wymogi

Moderator: krzysglo

Awatar użytkownika
tomaros1
Stukacz Junior
Stukacz Junior

Sprzedaz bezpośrednia wymogi

Post autor: tomaros1 »

Witam mam pytanie ile nalezy miec pomieszczen prowadzac pasieke aby spełnic wymogi weterynaryjne? O sprzecie do pozyskiwania miodów i produktów pszczelich mam pojecie, chodzi mi glównie o te pomieszczenia.

W
Stukacz Junior
Stukacz Junior

Post autor: W »

potrzebujesz minimum jedno oczywiście możesz mieć więcej

Stanisław Zbieg
Senior Stukacz
Senior Stukacz

Post autor: Stanisław Zbieg »

Kolego "Tomaros" - sprawa jest ważna. Tego się opisać w kilku zdaniach nie da. Proponuję sobie gdzieś pożyczyć /jeśli Kolega nie prenumeruje/ do przeczytania "Pszczelarstwo", począwszy od roku 2005 do 2008 - tam szczegółowo te problemy i wiele innych opisuje lek.wet. Artur Arszułowicz. Można sobie te artykuły skserować i przestudiować, warto je mieć i jak zajdzie potrzeba ponownie do nich wrócić.

Pozdrawiam :705: Stanisław Z.

bartnik1
Nieśmiały
Nieśmiały

Post autor: bartnik1 »

Stanisław Zbieg, Dzisiaj otrzymałem przesyłkę. serdecznie dziękuje. Takich odpowiedzialnych ludzi jak Pan coraz trudniej spotkać. Ludzi tak żywo reagujacych na problemy, zapewne wydumane ludzi ciekawych nowych doświadczeń. Ludi którym się jeszcze chce się. Werbena hostata nie wzeszła. Nie wszystko musi się udać. To przecież tylko przyroda. Raz jeszcze pozdrowiam i zyczę zdrowia.

Stanisław Zbieg
Senior Stukacz
Senior Stukacz

Post autor: Stanisław Zbieg »

Kolego "bartnik1" - nie pamiętam tej sprawy, mam ich tyle na co dzień. Nie wiem kiedy Kolega siał "werbenę hastatę" - jeśli wiosną, to powinna wzejść. Należało ją siać po wierzchu, wymieszaną z drobnym piaskiem. To jest *samosiejka*, więc raczej nie powinno się jej siać głęboko. Proszę odczekać, może wzejdzie.

Jeżeli Kolega siał minionej wiosny i było to niepowodzenie, to proszę ponownie o adres, mam jeszcze trochę tych nasion, to bym wysłał.

[ Dodano: 2009-04-03, 17:46 ]
Kolego "Tomaros1" a także inni Koledzy zainteresowani bezpośrednią sprzedażą miodu - w 4-tym numerze miesięcznika Pszczelarstwo na stronach 10 do12 są bardzo ciekawe 2 artykuły w przedmiotowej sprawie - jeden to "List w obronie małych pasiek" a drugi to "Odpowiedź z dnia 11 lutego 2009 na ten list Min.Rolnictwa - Dep.Rynków Rolnych"

Dla nas w zasadzie drobnych pszczelarzy są tam ciekawe tematy, koniecznie się z nimi zapoznać, a kto nie prenumeruje - to proponuję wypożyczyć i skserować, warto to sobie od czasu do czasu poczytać.

caydaAtes
Obserwator
Obserwator

sultan

Post autor: caydaAtes »

kiedyś robiłem coś takiego ale to było 4 lata temu, tylko że do innej dziedziny z czego pamiętam to że było dużo kartek i pisania, pomagał mi gościu z doradztwa ale i tak w agencji kazali mi popoprawiać bo było źle teraz się przepisy pozmieniały a w ogóle to co roku się zmieniają.

ODPOWIEDZ