Miesięcznik PSZCZELARSTWO
Redakcja miesięcznika "Pszczelarstwo" gwarantuje, że na forum nie będzie cenzury (z wyjątkami przewidzianymi polskim prawem). Gospodarzami forum są jego uczestnicy i oni sami są zobowiązani do dbałości o netykietę. Forum ma służyć pszczelarzom do wymiany doświadczeń merytorycznych, a nie do zamieszczania niestosownych tekstów w postaci dowcipów, wierszy i relacji z życia rodzinnego, a także ubliżania innym użytkownikom.
Redakcja "Pszczelarstwa"
Miesięcznik PSZCZELARSTWO Strona Główna Miesięcznik PSZCZELARSTWO
Forum dyskusyjne Miesięcznika PSZCZELARSTWO

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Sprzedaz bezpośrednia wymogi
Autor Wiadomość
tomaros1 
Stukacz Junior

Wysłany: 2009-03-23, 15:06   Sprzedaz bezpośrednia wymogi

Witam mam pytanie ile nalezy miec pomieszczen prowadzac pasieke aby spełnic wymogi weterynaryjne? O sprzecie do pozyskiwania miodów i produktów pszczelich mam pojecie, chodzi mi glównie o te pomieszczenia.

W 
Stukacz Junior

Wysłany: 2009-03-24, 07:40   

potrzebujesz minimum jedno oczywiście możesz mieć więcej

Stanisław Zbieg 
Senior Stukacz
pszczelarz

Wysłany: 2009-03-24, 10:13   

Kolego "Tomaros" - sprawa jest ważna. Tego się opisać w kilku zdaniach nie da. Proponuję sobie gdzieś pożyczyć /jeśli Kolega nie prenumeruje/ do przeczytania "Pszczelarstwo", począwszy od roku 2005 do 2008 - tam szczegółowo te problemy i wiele innych opisuje lek.wet. Artur Arszułowicz. Można sobie te artykuły skserować i przestudiować, warto je mieć i jak zajdzie potrzeba ponownie do nich wrócić.

Pozdrawiam :705: Stanisław Z.

bartnik1
Nieśmiały

Wysłany: 2009-03-31, 17:19   

Stanisław Zbieg, Dzisiaj otrzymałem przesyłkę. serdecznie dziękuje. Takich odpowiedzialnych ludzi jak Pan coraz trudniej spotkać. Ludzi tak żywo reagujacych na problemy, zapewne wydumane ludzi ciekawych nowych doświadczeń. Ludi którym się jeszcze chce się. Werbena hostata nie wzeszła. Nie wszystko musi się udać. To przecież tylko przyroda. Raz jeszcze pozdrowiam i zyczę zdrowia.

Stanisław Zbieg 
Senior Stukacz
pszczelarz

Wysłany: 2009-03-31, 17:46   

Kolego "bartnik1" - nie pamiętam tej sprawy, mam ich tyle na co dzień. Nie wiem kiedy Kolega siał "werbenę hastatę" - jeśli wiosną, to powinna wzejść. Należało ją siać po wierzchu, wymieszaną z drobnym piaskiem. To jest *samosiejka*, więc raczej nie powinno się jej siać głęboko. Proszę odczekać, może wzejdzie.

Jeżeli Kolega siał minionej wiosny i było to niepowodzenie, to proszę ponownie o adres, mam jeszcze trochę tych nasion, to bym wysłał.

[ Dodano: 2009-04-03, 17:46 ]
Kolego "Tomaros1" a także inni Koledzy zainteresowani bezpośrednią sprzedażą miodu - w 4-tym numerze miesięcznika Pszczelarstwo na stronach 10 do12 są bardzo ciekawe 2 artykuły w przedmiotowej sprawie - jeden to "List w obronie małych pasiek" a drugi to "Odpowiedź z dnia 11 lutego 2009 na ten list Min.Rolnictwa - Dep.Rynków Rolnych"

Dla nas w zasadzie drobnych pszczelarzy są tam ciekawe tematy, koniecznie się z nimi zapoznać, a kto nie prenumeruje - to proponuję wypożyczyć i skserować, warto to sobie od czasu do czasu poczytać.

caydaAtes 
Obserwator

Wysłany: 2015-01-03, 06:12   sultan

kiedyś robiłem coś takiego ale to było 4 lata temu, tylko że do innej dziedziny z czego pamiętam to że było dużo kartek i pisania, pomagał mi gościu z doradztwa ale i tak w agencji kazali mi popoprawiać bo było źle teraz się przepisy pozmieniały a w ogóle to co roku się zmieniają.

Odpowiedz do tematu