Ramka pokazowa

Moderator: krzysglo

adzik6
Nieśmiały
Nieśmiały

Ramka pokazowa

Post autor: adzik6 »

Witam. Chciałem wykonać formę do ramki pokazowej, takiej na targi i tego typu wystawy. Interesuje mnie jakiś projekt czy wzór, ewentualnie zdjęcia ? Czy ktoś mógłby mi pomóc w tej sprawie?

birkut

Post autor: birkut »

co to jest ramka pokazowa? bo jezeli ramka to kup sobie maszyny stolarskie i rób, ramki, a jezeli chodzi o ramkę z pszczołami aby były widoczne to najlepszy ul szklany sa rózene typy i na rózne ilosci ramek poszukasz to znajdziesz

Awatar użytkownika
Radek73
Senior Stukacz
Senior Stukacz

Post autor: Radek73 »

adzik jaka pokazowa ramka ??? JESTEŚ handlarzem ....pierwsze na pokaz a potem bubel ...zrób jak radzi birkut jak ci zależy na pewnym towarze ... pozdrawiam ... :685: :685:
Radek73

Awatar użytkownika
tomaros1
Stukacz Junior
Stukacz Junior

Post autor: tomaros1 »

wewnetrzne wymiary ramka jaka tam sobie wymyslisz ale chyba lepiej jakby była wieksza a nie 1/2 wielkopolska, z jednej i z drugiej strony szyba od góry otwierane z jakims zabezpieczeniemi miejsce aby mozna było poddac ciasto do podkarmienia w razie głodu oczywiscie mozna pod daszek dac folie wtedy pszczoły beda miały zapewniona i wode. Oczywiscie wentylacja zeby zeby miały jakies powietrze, mozna od spodu zrobic otwór i podbic siatka. Jesli miał by to byc jednoramkowy ul pokazowy to warto było by tez zamontowac wylotek no i w pasiece nie narazac go na bezposrednie działanie promieni słonecznych chyba ze miał by słuzyc jako topiarka słoneczna. Ja tak to widze POZDRAWIAM

[ Dodano: 2009-08-12, 16:18 ]
http://www.dailymotion.pl/related/xa1wl ... m-ulu_tech

ODPOWIEDZ