Miesięcznik PSZCZELARSTWO
Redakcja miesięcznika "Pszczelarstwo" gwarantuje, że na forum nie będzie cenzury (z wyjątkami przewidzianymi polskim prawem). Gospodarzami forum są jego uczestnicy i oni sami są zobowiązani do dbałości o netykietę. Forum ma służyć pszczelarzom do wymiany doświadczeń merytorycznych, a nie do zamieszczania niestosownych tekstów w postaci dowcipów, wierszy i relacji z życia rodzinnego, a także ubliżania innym użytkownikom.
Redakcja "Pszczelarstwa"
Miesięcznik PSZCZELARSTWO Strona Główna Miesięcznik PSZCZELARSTWO
Forum dyskusyjne Miesięcznika PSZCZELARSTWO

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Ramka pokazowa
Autor Wiadomość
adzik6
Nieśmiały

Wysłany: 2009-06-01, 09:21   Ramka pokazowa

Witam. Chciałem wykonać formę do ramki pokazowej, takiej na targi i tego typu wystawy. Interesuje mnie jakiś projekt czy wzór, ewentualnie zdjęcia ? Czy ktoś mógłby mi pomóc w tej sprawie?

birkut
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-30, 19:45   

co to jest ramka pokazowa? bo jezeli ramka to kup sobie maszyny stolarskie i rób, ramki, a jezeli chodzi o ramkę z pszczołami aby były widoczne to najlepszy ul szklany sa rózene typy i na rózne ilosci ramek poszukasz to znajdziesz

Radek73 
Senior Stukacz

Wysłany: 2009-07-30, 21:03   

adzik jaka pokazowa ramka ??? JESTEŚ handlarzem ....pierwsze na pokaz a potem bubel ...zrób jak radzi birkut jak ci zależy na pewnym towarze ... pozdrawiam ... :685: :685:

tomaros1 
Stukacz Junior

Wysłany: 2009-07-31, 14:34   

wewnetrzne wymiary ramka jaka tam sobie wymyslisz ale chyba lepiej jakby była wieksza a nie 1/2 wielkopolska, z jednej i z drugiej strony szyba od góry otwierane z jakims zabezpieczeniemi miejsce aby mozna było poddac ciasto do podkarmienia w razie głodu oczywiscie mozna pod daszek dac folie wtedy pszczoły beda miały zapewniona i wode. Oczywiscie wentylacja zeby zeby miały jakies powietrze, mozna od spodu zrobic otwór i podbic siatka. Jesli miał by to byc jednoramkowy ul pokazowy to warto było by tez zamontowac wylotek no i w pasiece nie narazac go na bezposrednie działanie promieni słonecznych chyba ze miał by słuzyc jako topiarka słoneczna. Ja tak to widze POZDRAWIAM

[ Dodano: 2009-08-12, 16:18 ]
http://www.dailymotion.pl...zystym-ulu_tech

Odpowiedz do tematu