Miesięcznik PSZCZELARSTWO
Redakcja miesięcznika "Pszczelarstwo" gwarantuje, że na forum nie będzie cenzury (z wyjątkami przewidzianymi polskim prawem). Gospodarzami forum są jego uczestnicy i oni sami są zobowiązani do dbałości o netykietę. Forum ma służyć pszczelarzom do wymiany doświadczeń merytorycznych, a nie do zamieszczania niestosownych tekstów w postaci dowcipów, wierszy i relacji z życia rodzinnego, a także ubliżania innym użytkownikom.
Redakcja "Pszczelarstwa"
Miesięcznik PSZCZELARSTWO Strona Główna Miesięcznik PSZCZELARSTWO
Forum dyskusyjne Miesięcznika PSZCZELARSTWO

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
kiedy pojawi się wersja elektroniczna "Pszczelarstwa&qu
Autor Wiadomość
mario1298
Obserwator

Wysłany: 2016-10-03, 01:07   kiedy pojawi się wersja elektroniczna "Pszczelarstwa&qu

Witam
Zupełnie jestem nowy, dlatego Witam Szanownych Panów i Panie :-)
Moją przygodę zaczynam w Australii i zapewne inne są tutaj warunki hodowli (ten temat też zgłębiam), ale chętnie czytam też archiwalne numery "Pszczelarstwa". Świat idzie do przodu i warto zacząć wypuszczać miesięcznik w wersji elektronicznej. Zapewne nie tylko ja byłbym nim zainteresowany.

Z poważaniem
Mario Suze

ps. szukałem wersji elektronicznej i nie znalazłem, co nie oznacza, że go już nie ma. Jezeli tak to proszę o jakiegoś linka i z góry dziękuję.

Jan Magóra
Starszy Stukacz
Jan Magóra

Wysłany: 2017-03-18, 20:22   

Przez ostatnich kilka miesięcy pszczelarze sporadycznie wypowiadają sie na łamach tego portalu.Co może być tego przyczyną. Problemy pszczelarstwa, są nadal aktualne. Proponuje, aby administrator uatrakcyjnił formułę portalu np. informacjami z pszczelarskiego świata. Z pszczelarskim pozdrowieniem. Napisalem 18.03.2017r

Jan Magóra

Milhon 
Obserwator

Wysłany: 2017-03-20, 11:19   

Witam, podpinam się pod prośbę. Zaczynam z pszczółkami i szukam wszelkich możliwych informacji przydatnych dla początkującego pszczelarza.

Pozdrawiam Michał.

krzysglo 
Senior Stukacz
krzysglo

Wysłany: 2017-03-29, 07:25   

Milhon napisał/a:
Witam, podpinam się pod prośbę. Zaczynam z pszczółkami i szukam wszelkich możliwych informacji przydatnych dla początkującego pszczelarza.

Pozdrawiam Michał.

Zapraszam do prenumeraty lub zakupu bezpośrednio w redakcji.

Od dłuższego czasu wersji papierowej Miesięcznika Pszczelarstwo ukazują się cyklicznie artykuły m.in "Pszczelarskie przedszkole"

Więcej informacji na stronie:
http://www.miesiecznik-pszczelarstwo.pl/

Odpowiedz do tematu