Masowe Ginięcie Pszczół

Moderator: krzysglo

Sabard
Stukacz Junior
Stukacz Junior

Masowe Ginięcie Pszczół

Post autor: Sabard »

Od 1999 r. param się z problemami pszczelarstwa związanymi z masowymi upadkami rodzin poszczelich. Po drodze przeszedłem szlak leczenia chorób biologicznych i zdarzeń związanych z bezpośrednim truciem pszczół. Bazując na zdobytych materiałach naukowych przeprowadzałem szereg doświadczeń uzyskując potwierdzające się dowody objawowe, które od 2008 r. ubieszczam spontanicznie na mojej stronie internetowej.
W dniu dzisiejszym / 18 luty 2013 r / na tejże stronie umieściłem kompletny materiał dotyczący przyczyn masowych upadków rodzin pszczelich i o charakterze masowego ginięcia pszczół. Rozgraniczam zjawisko CCD z którym boryka się zachód i daleki wschód. /Pkt 4a / - od przypadków innych- w tym z powodu chorób biologicznych. Zagadnienie CCD wyjaśniam na przykładzie 6 letnich obserwacji pola / konkretna mapka i wykresy empiryczne / na którym podczas kwitnienia każdej rośliny giną pszczoły. Zagadnienie to kwituje 11 tez końcowych.
W treści ujawniam odmienne stanowisko od powszechnie głoszonych w zakresie:
1/ błądzenie pszczół
2/ rośliny GMO a pszczoły.

Usunąłem link do strony propagującej niezgodne z polskim prawem metody leczenia.
- moderator
Ostatnio zmieniony 2014-01-30, 12:31 przez Sabard, łącznie zmieniany 1 raz.
Sabard

jozef
Starszy Stukacz
Starszy Stukacz
Kontakt:

Post autor: jozef »

obejrzycie to ,, Geoinżynieria: Cicha wojna ,, i ocenicie sami przyczynę ginięcia pszczół ,

pozdrawiam jozef

Wyktoor
Obserwator
Obserwator

Post autor: Wyktoor »

Hmm to trzeba obejrzeć.

Anciola
Obserwator
Obserwator

Post autor: Anciola »

Temat rzeka prawda?
Sam poszukaj i sprawdź jakie są opinie o rentiercash