Miesięcznik PSZCZELARSTWO
Redakcja miesięcznika "Pszczelarstwo" gwarantuje, że na forum nie będzie cenzury (z wyjątkami przewidzianymi polskim prawem). Gospodarzami forum są jego uczestnicy i oni sami są zobowiązani do dbałości o netykietę. Forum ma służyć pszczelarzom do wymiany doświadczeń merytorycznych, a nie do zamieszczania niestosownych tekstów w postaci dowcipów, wierszy i relacji z życia rodzinnego, a także ubliżania innym użytkownikom.
Redakcja "Pszczelarstwa"
Miesięcznik PSZCZELARSTWO Strona Główna Miesięcznik PSZCZELARSTWO
Forum dyskusyjne Miesięcznika PSZCZELARSTWO

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
protest..li tylko formalny...
Autor Wiadomość
Szlachciura
Starszy Stukacz

Wysłany: 2012-04-08, 19:07   protest..li tylko formalny...

Protestuję przeciwko banowaniu uzytkownika "pasieczna"

Tolerujesz chamskie teksty nijakiego avico a przeszkadza Ci wiersz o Panu Stanisławie.

jeśli nie podobają Ci się wiersze to ich nie czytaj ,
natychmiast proszę przywrócić możliwoiść pisania Panu pasieczna.
żądanie ma charakter li tylko formalny bo nikt tutaj już nie zagląda bo ten s....n odstraszył skutecznie wszystkich od pisania na tym forum,
Forum zdycha z powodu tolerowania przez Was tego skierniewickiego p.....

Fred1
Senior Stukacz

Wysłany: 2012-04-09, 20:08   

Ja też tego nie rozumiem,przeważnie siedzę na -forum,,Elektroda,,mam tam masa punktów,i też sobie nawet forumowicze ubliżają,moderator,, gramatyczny czyści ,,to wchodzi się w inny temat i moderator przenosi i niech chop ma zajęcie

[ Dodano: 2012-04-09, 23:08 ]
Ja mam tylko 71 lat a dzisiaj, telefon -znowu na pogrzeb i tak od stypy do stypy,zaczyna mi się to podobać,mam któryś tysiąc na moją stypę,to piękna tradycja

minikron 
Senior Stukacz
trzymacz z ambicjami

Wysłany: 2012-04-28, 19:38   

Szlachciura, nie łapiesz?... Na tym forum ma zostać aviko i potencjalni klienci. Dla pszczelarzy nie ma tu miejsca.
Olej te forum jak i ja olałem.

mily_marian 
Stukacz Wymiatacz

Wysłany: 2012-04-28, 21:57   

minikron Jak olejemy to forum to gdzie bendziemy wymieniać poglondy o pszczołach. To jest forum pszczelarskie i wymieniamy poglondy o prowadzeniu pasieki na dobre i na złe wzależnosci o wiedzy o pszczołach i taki jeden nie musi nam mocić i wstawiać warunki jak mamy pisać. Jak się podamy to przegramy i prywata zwycieży a jednostka w demokracji niema szans przetrwania i to jest nasz atut. Pozdrawiam miły_marian

avico
[Usunięty]

Wysłany: 2012-05-01, 15:05   

minikron napisał/a:
Szlachciura, nie łapiesz?... Na tym forum ma zostać aviko i potencjalni klienci. Dla pszczelarzy nie ma tu miejsca.
Olej te forum jak i ja olałem.

Kolego Tomaszu Szynkaruk, jak masz do mnie jakieś uwagi, to masz moje namiary (nie ukrywam się jak ty za nickiem) i otwarcie powiedz o co ci chodzi.
Z garnka ci nie wyżarłem, nie konkuruję w produkcji miodu, matek u mnie nie kupujesz, więc czego się czepiasz?

Piszesz, że olałeś to forum. W takim razie, co tutaj robisz?

Może nie jestem zbyt domyślny i tymi zaczepkami starasz się mnie zachęcić do pomocy w promowaniu twojego miodu.

Grzecznie proszę, byś znalazł inny obiekt swojego zainteresowania, a mnie zostawił w spokoju.

Odpowiedz do tematu