Miesięcznik PSZCZELARSTWO
Redakcja miesięcznika "Pszczelarstwo" gwarantuje, że na forum nie będzie cenzury (z wyjątkami przewidzianymi polskim prawem). Gospodarzami forum są jego uczestnicy i oni sami są zobowiązani do dbałości o netykietę. Forum ma służyć pszczelarzom do wymiany doświadczeń merytorycznych, a nie do zamieszczania niestosownych tekstów w postaci dowcipów, wierszy i relacji z życia rodzinnego, a także ubliżania innym użytkownikom.
Redakcja "Pszczelarstwa"
Miesięcznik PSZCZELARSTWO Strona Główna Miesięcznik PSZCZELARSTWO
Forum dyskusyjne Miesięcznika PSZCZELARSTWO

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Zmije
Autor Wiadomość
nemo 
Stukacz

Wysłany: 2011-04-30, 20:45   

zdyskusji widze że niejest to tylko mój problem,a ztymi jeżami to chyba cos jest w poprzednie lata jeży było umnie widać sporo wtym roku nie spotkałem jeszcze żadnego

Fred1
Senior Stukacz

Wysłany: 2011-04-30, 21:29   

ja tam towarzystwa ze żmijami nie utrzymuję,piję sobie sam przed telewizorem,wczoraj ślub księcia jutro kanonizacja i czas leci

daro
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-01, 12:13   

Fred choć lustro postaw ! Ja uważam że jak pić to tylko w dobrym towarzystwie.

Andrzey 
Stukacz

Wysłany: 2011-05-08, 18:32   

Daro ja w każdej pasiece mam żmije,dwa tygodnie temu w trawie leży czarny pasek plastykowy biorę do ręki a pasek czmych do trawy.Ale ja nie o tym,w jednej pasiece widziałem
koloru eskulapa ale jeden miał dwa rzędy czerwonych kropek a drugi te kropki czy plamki
miał niebieskie,nie były płochliwe ,mogłem się dokładnie przyglądnąć.Szukałem w internecie
takich węży nie ma ,a ja je widziałem i nie tylko ja.

daro
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-08, 18:58   

Andrzej weź blondyna i blondyna a każdy inny.Z wężami podobnie, decyduje miejsce gdzie żyją, ich kolor jest ochroną skoro bierzesz za pasek = działa.Słonie mają czerwone oczy by chować się na jarzębinie.

[ Dodano: 2011-05-08, 19:00 ]
Dlatego zamieściłem te zdjęcia, wygląd węża myli. Potrzebne jest dokładne obejrzenie.

Andrzey 
Stukacz

Wysłany: 2011-05-09, 06:21   

No dobra ,tylko te węże z tymi kolorowymi plamkami widzieli sąsiedzi mojej pasieki,
one zachowują się podobnie ja żmija nie uciekają,więc miałem możliwość dokładnego ich
obejrzenia ja węże lubię a na pewno się ich nie boję,chyba że to eskulap w barwach godowych.

daro
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-09, 08:42   

Andrzey obejrzyj sobie węże żmije rozpoznanie żmiji jest po sercowatym kształcie głowy.

Andrzey 
Stukacz

Wysłany: 2011-05-11, 07:46   

Nie tłumacz mi jak wygląda żmija mam z nimi kontakt od dzieciństwa,mówię o wężu którego
praktycznie nie ma a przecież nie tylko ja go oglądam,węże w górach były zawsze i wszystkie gatunki i nie robią na nikim wrażenia.Powtarzam widuje w jednej pasiece węże które nie są opisane.

avico
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-11, 08:29   

Może komuś coś uciekło z terrarium, albo wypuścił na wolność i mamy "nowy gatunek" węża w Polsce.

Obelnik 
Starszy Stukacz
Obelnik

Wysłany: 2011-05-11, 15:54   

Andrzey, proszę o zdjęcia. Pozdrawiam

daro
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-11, 18:49   

Andrzey nikt nie neguje Twej prawdomówności.Ale to jest tak jak ślepemu opisywać piękny zachód słońca.Postaraj się o zdjęcia ale zwróć się z nimi nie na portal PSZCZELARSKI. :-)

Andrzey 
Stukacz

Wysłany: 2011-05-12, 07:21   

Wygląda na to że nowe rodzi się w bólu.http://www.miesiecznik-pszczelarstwo.pl/phpbb/templates/subSilver/images/ranks/icon/icon10.gif

Zachari 
Nieśmiały
www.zachari-ogrody.com

Wysłany: 2011-07-01, 15:23   

Ciekawe zjawisko. Żmija...piękne zwierzę, chociaż nieco bardziej groźna niż pszczoła:)

Odpowiedz do tematu