Czy rodziny pszczele w Polsce nie giną?

Moderator: krzysglo

Fred1
Senior Stukacz
Senior Stukacz

Post autor: Fred1 »

No dopłaty rządu do pszczelarstwa były zawsze,t.z.od 48-roku,oczywiście dla etatowych czyli instytuty,uczelnie i.t.d a czy był minister co zna się na pszczołach,dla tej nauki każdemu życia braknie,a teraz tak zwane dopłaty:ty mi na niby wystawiasz fakturę ja na niby kupuję,a potem się jakoś podzielimy

Rob
Nieśmiały
Nieśmiały

Post autor: Rob »

Andrzey pisze:Natomiast na końcu jest rząd i rząd musi chcieć zająć się pszczelarstwem,napiszę jeszcze raz,czy był minister od rolnictwa który wiedział co to pszczoła.
Teraz będą wybory słuchajcie czy ktoś bąknie o pszczelarstwie.
Nie było takiego ministra i pewnie długo nie będzie. "Pan" Sawicki mówi prosto w oczy, że pszczelarze co roku na wiosnę płaczą, że im pszczoły padają a on im nie wierzy bo najpierw to trzeba udowodnić...No i co mam zrobić? podać adresy kolegów którzy potracili niemal całe pasieki? Przecież on i tak ma to w d...to jest zwykły prosty lornik któremu faceci z pszczołami brużdżą bo przez nich trzeba rzepak w nocy pryskać...no lornik, bo rolnikiem to jestem miedzy innymi ja i staram dbać nie tylko o swoja d... ale i o kawałek świata wokół mnie, a ten "minister" to...sami go sobie nazwijcie bo ja się na forum wyrażać nie chcę, w każdym razie generalnie to ja go :699: , a na jego widok to mi się :704:

Fred1
Senior Stukacz
Senior Stukacz

Post autor: Fred1 »

ej czym się pszejmujesz przexcież to moich z ślusarni zabili w stoczniw komunie parys,a więzienia to zabawa Gliwice ,zabrze ,bytom ,katowicew

ODPOWIEDZ