Miesięcznik PSZCZELARSTWO
Redakcja miesięcznika "Pszczelarstwo" gwarantuje, że na forum nie będzie cenzury (z wyjątkami przewidzianymi polskim prawem). Gospodarzami forum są jego uczestnicy i oni sami są zobowiązani do dbałości o netykietę. Forum ma służyć pszczelarzom do wymiany doświadczeń merytorycznych, a nie do zamieszczania niestosownych tekstów w postaci dowcipów, wierszy i relacji z życia rodzinnego, a także ubliżania innym użytkownikom.
Redakcja "Pszczelarstwa"
Miesięcznik PSZCZELARSTWO Strona Główna Miesięcznik PSZCZELARSTWO
Forum dyskusyjne Miesięcznika PSZCZELARSTWO

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy rodziny pszczele w Polsce nie giną?
Autor Wiadomość
Fred1
Senior Stukacz

Wysłany: 2011-05-28, 21:56   

No dopłaty rządu do pszczelarstwa były zawsze,t.z.od 48-roku,oczywiście dla etatowych czyli instytuty,uczelnie i.t.d a czy był minister co zna się na pszczołach,dla tej nauki każdemu życia braknie,a teraz tak zwane dopłaty:ty mi na niby wystawiasz fakturę ja na niby kupuję,a potem się jakoś podzielimy

Rob 
Nieśmiały

Wysłany: 2011-05-29, 01:04   

Andrzey napisał/a:
Natomiast na końcu jest rząd i rząd musi chcieć zająć się pszczelarstwem,napiszę jeszcze raz,czy był minister od rolnictwa który wiedział co to pszczoła.
Teraz będą wybory słuchajcie czy ktoś bąknie o pszczelarstwie.

Nie było takiego ministra i pewnie długo nie będzie. "Pan" Sawicki mówi prosto w oczy, że pszczelarze co roku na wiosnę płaczą, że im pszczoły padają a on im nie wierzy bo najpierw to trzeba udowodnić...No i co mam zrobić? podać adresy kolegów którzy potracili niemal całe pasieki? Przecież on i tak ma to w d...to jest zwykły prosty lornik któremu faceci z pszczołami brużdżą bo przez nich trzeba rzepak w nocy pryskać...no lornik, bo rolnikiem to jestem miedzy innymi ja i staram dbać nie tylko o swoja d... ale i o kawałek świata wokół mnie, a ten "minister" to...sami go sobie nazwijcie bo ja się na forum wyrażać nie chcę, w każdym razie generalnie to ja go :699: , a na jego widok to mi się :704:

Fred1
Senior Stukacz

Wysłany: 2011-05-30, 23:29   

ej czym się pszejmujesz przexcież to moich z ślusarni zabili w stoczniw komunie parys,a więzienia to zabawa Gliwice ,zabrze ,bytom ,katowicew

Odpowiedz do tematu