Miesięcznik PSZCZELARSTWO
Redakcja miesięcznika "Pszczelarstwo" gwarantuje, że na forum nie będzie cenzury (z wyjątkami przewidzianymi polskim prawem). Gospodarzami forum są jego uczestnicy i oni sami są zobowiązani do dbałości o netykietę. Forum ma służyć pszczelarzom do wymiany doświadczeń merytorycznych, a nie do zamieszczania niestosownych tekstów w postaci dowcipów, wierszy i relacji z życia rodzinnego, a także ubliżania innym użytkownikom.
Redakcja "Pszczelarstwa"
Miesięcznik PSZCZELARSTWO Strona Główna Miesięcznik PSZCZELARSTWO
Forum dyskusyjne Miesięcznika PSZCZELARSTWO

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Niedrogie i dobre opony do samochodu
Autor Wiadomość
zadowolony pszczelarz
Gość
Wysłany: 2005-10-18, 13:56   Niedrogie i dobre opony do samochodu

Pszczelarze są zmotoryzowani i muszą wymieniać ogumienie w swoich pojazdach. Wulkanizatorzy bardzo często nie mają pojęcia, jakie opony zaoferować do danego typu samochodu. Do niedawna mnie też się wydawało, że wystarczy znać rozmiar i wybierać kierując się zasobnością portfela. Jednak tak nie jest. Wulkanizator uszczęśliwił mnie oponami, które nadawały się do pojazdu o mniejszej mocy silnika i po około roku eksploatacji mimo wyważenia wprawiały pojazd w wibracje.
Oferta wulkanizatorów była cenowo nie do zaakceptowania mimo oferty opon z niższej półki. W końcu trafiłem na internetową firmę godną zaufania, w której kupiłem opony całoroczne GOODYEAR EAGLE VECTOR EV-2 za cenę 326,91, choć cena katalogowa wynosi 424,56zł.
Dostawa opon do kupującego bezpłatnie kurierem z możliwością zapłaty przy odbiorze. Dzień przed wysyłką firma informuje o tym fakcie i potwierdza przekazanie towaru kurierowi podając numer listu przewozowego.
Mój pojazd ma nowe kapcie, a ja postanowiłem podzielić się z koleżeństwem swoją radością z udanego zakupu, bo uważam, że warto.

Tą firma jest: „Net Car”, posiada swoją stronę www. http://www.netcar.pl/
Pod numerem infolinii 0-801-550-770 porad udzielają konsultanci. Ja miałem przyjemność skorzystać z porad pani Justyny Kaczor. Jestem pełen uznania dla jej wiedzy i kompetencji. O oponach wie Ona wszystko.
Nie chcę, aby mój wpis był traktowany jako reklama firmy „Net Car”, ale to dzięki nim dużo zaoszczędziłem, bo za gorsze o kilka klas ogumienie, wulkanizator chciał 264zł. Uważam, że powinniśmy sobie wzajemnie pomagać informując, co i gdzie warto kupić, aby nie przepłacać.

pszczoła 
Stukacz Junior

Wysłany: 2005-10-18, 14:53   

Witam, pszczoły to moje hobby i oprócz tego jeszcze pracuję ale nie stać mnie na opony po 326 zł. za sztukę. Za 5 stówek kupiłem 8 opon, które zamontowałem w swoich samochodach, objeździłem nimi prawie cały sezon (zimówki zakładam w listopadzie) i w przyszłym roku będę na nich jeździł od wiosny do jesieni. Radził bym sprawdzić amortyzatory bo i te nówki niedługo szlag trafi. Pozdrawiam :wink:

zadowolony pszczelarz
Gość
Wysłany: 2005-10-18, 17:29   

Cały samochód był sprawdzony, amorki również, wymienione, (choć były niezłe) silentblocki w zawieszeniu. Opony wyważone z dokładnością do 2 gramów. Kontrola w 2 (dwóch) stacjach diagnostycznych do pojazdu nie miała zastrzeżeń. Wszyscy orzekli - OPONY.
Wróciłem już w nowych butach. Piękna płynna jazda, bez wibracji.

Fakt, że wybrałem opony z wyższej półki. Zobacz na stronie http://www.netcar.pl/x_C_...-115510002.html opis tych opon. Dużo jeżdżę i przy dużej mocy silnika opony gorszych klas i słabszych firm nie wytrzymują.
Kiedyś też jeździłem na oponach używanych. Do czasu, aż jedna na tyle pękła mi na boku podczas jazdy. Udało się. Jadący z przeciwka ciężarowy zdołał wyhamować. Moje opony są dość drogie, bo należą do tych większego rozmiaru, jednak zdrowie i życie są chyba cenniejsze. Dodam, że firma daje gwarancję dożywotnią na opony, tj. do wysokości bieżnika 1,6 mm. Teraz wolę zapłacić więcej bez widma jadącej na mnie ciężarówki hamującej z piskiem opon. Jeżeli ktoś zdjął opony i kupił nowe to wiedział, co robi. Mogę odważnemu sprzedać moje cztery Dębice Navigator (185x65x15) kupione w czerwcu ubiegłego roku i z przebiegiem około 50 tys. km po 70zł za sztukę. Bieżnik piękny, około 10 mm.

niedowiarek
Gość
Wysłany: 2005-10-22, 22:25   

zadowolony pszczelarzu, a może byś tak coś poradził na tematy czysto pszczelarskie.

marpi4 
Nieśmiały

Wysłany: 2006-01-09, 22:37   

Czy to forum o oponach czy o pszczołach albo reklamujesz swoje lub kolegi opony zamontuj te opony w ulu lub zrób ul z opon
:lol:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi