czy to prawda??

Moderator: krzysglo

gregor8848
Nieśmiały
Nieśmiały

czy to prawda??

Post autor: gregor8848 »

słyszałem od starszego pana że od 2013 roku każdy kto chce mieć ul z pszczołami musi przejść jakiś kurs który kosztuje ok 600zł ponieważ nie będzie wolno od tak chować sobie pszczół jak np.kur. szukałem dużo w internecie na ten temat ale nic konkretnego nie znalazłem może ktoś z was coś o tym wie ??? ;)

avico

Re: czy to prawda??

Post autor: avico »

gregor8848 pisze:słyszałem od starszego pana że od 2013 roku każdy kto chce mieć ul z pszczołami musi przejść jakiś kurs który kosztuje ok 600zł ponieważ nie będzie wolno od tak chować sobie pszczół jak np.kur. szukałem dużo w internecie na ten temat ale nic konkretnego nie znalazłem może ktoś z was coś o tym wie ??? ;)
Tak, to prawda, ale nie do końca.
musi przejść kurs gotowania na gazie, który kosztuje ich zdrowie, bo muszą wszystko zeżreć co ugotowali lub przypalili.
Nie wolno ot tak trzymać pszczół tak samo jak nie wolno ot tak trzymać w ręku własnego penisa, kiedy chłop chce się odlać.
Nie ma zezwolenia, to szcza w nogawkę portek.
Też szukałem w Internecie i znalazłem, że ten starszy pan zamiast na "kursa" powinien pójść do psychiatry, bo zapewne skleroza go jeb...e i nie odróżnia papu od kaku.

Dawno już takich idiotyzmów nie czytałem.

Moja rada: Unikaj tego starszego pana, bo nie ma pewności, czy jego głupota nie jest zakaźna.

Awatar użytkownika
Obelnik
Starszy Stukacz
Starszy Stukacz

Post autor: Obelnik »

gregor8848, czytałem już różne bzdety, ale ten jest największy.
Wacław Białogłowicz

gregor8848
Nieśmiały
Nieśmiały

Post autor: gregor8848 »

chciałem się tylko upewnić wystarczyło napisać że nie a nie robić z siebie durnia i myśleć że ja nim jestem

avico

gregor8848 pisze:chciałem się tylko upewnić wystarczyło napisać że nie a nie robić z siebie durnia i myśleć że ja nim jestem
To nie jest robienie z kogoś durnia, bo mamy Google i zdrowy rozsądek. Google może zabraknąć, ale brak zdrowego rozsądku udowadnia, że ...........

Przecież tak nielogiczne wypowiedzi dały podstawę, że ktoś z nas na forum robi durnia. Jakie pytanie taka odpowiedź.

Niezależnie od użytych argumentów trzeba przyjąć, że właściwy skutek został osiągnięty. Na deser i podzielenie się swoim dyskomfortem, proponuję odczytać tą kontrowersyjną wypowiedź temu starszemu "geniuszowi".

Nie obrażaj się, ale na głupie pytanie nie można dać mądrej odpowiedzi.

Szlachciura
Starszy Stukacz
Starszy Stukacz

Post autor: Szlachciura »

Oj avico jakiś Ty niepoprawny...
a masz pewność że temu rządowi rządzącemu "tu i teraz" nic do łba nie strzeli i nie wymyśli czegoś w tym stylu...?
Ja takiej pewności nie mam ...
tym bardziej że wszystkie podwyżki cen skutkują podwyżką poparcia dla rządu we wszystkich "niezależnych sondażowniach" bo jak wiemy z "niezależnych" mediów Polacy kochają wszystkie podwyżki cen i wprowadzanie nawet najbardziej absurdalnych opłat...

avico

Szlachciura pisze:Oj avico jakiś Ty niepoprawny...
a masz pewność że temu rządowi rządzącemu "tu i teraz" nic do łba nie strzeli i nie wymyśli czegoś w tym stylu...?
Ja takiej pewności nie mam ...
tym bardziej że wszystkie podwyżki cen skutkują podwyżką poparcia dla rządu we wszystkich "niezależnych sondażowniach" bo jak wiemy z "niezależnych" mediów Polacy kochają wszystkie podwyżki cen i wprowadzanie nawet najbardziej absurdalnych opłat...

W odpowiedzi proponuje lekturę:

http://www.miesiecznik-pszczelarstwo.pl ... php?t=2200

Ilu chętnych jest płacić.

Rząd wykorzystuje takich aktywnych skłonnych się z nim dzielić kasą.

Nie czytałem wypowiedzi (nie tylko PZP), że polscy pszczelarze protestują, ......

Napisałem o pomyśle opodatkowania pszczelarzy, to zjeb...li mnie jak burą sukę.

Andrzey
Stukacz
Stukacz

Post autor: Andrzey »

Ja protestuję, mało tego deklaruję że na obecnie nam panujących nie zagłosuję.
Już na spokojnie myślę że humory nam się wszystkim poprawią kiedy na dobre pootwieramy ule,zabolą krzyże "minie cała złość ,cały gniew".

ODPOWIEDZ