Żeby hodować trzeba mieć co...

Moderator: krzysglo

kawa1
Obserwator
Obserwator

Żeby hodować trzeba mieć co...

Post autor: kawa1 »

Moja historia jest dość dluga i zawia wiec niebede się rozpisywał ze szczegółami. Pszczółkami zajmuje się od 21lat od dzieciaka z przerwami(sporymi)(praca zawodowa...brak czasu) Miałem 10lat jak zmarł Wujek i odziedzaiczyłem 8 rodzin pszczelich od 10lat pracuje jako kierowca zawodowy i czas niebywalem w domu po 6tyg. ... Mam wielka prośbe do kolegów pszczelarzy baaardzo proszę kogos o sprzedaniu mi jeszcze teraz w tym roku chociażby jednej rodziny interesuje mnie roj na ramkach bez ula lub ewentualnie z ulem wilkopolskim 10cio ramkowym wielokorpusowym od 2 lat nie pszczelarze i te zimy już nieprzetrwam .... tesknie za pszczołami! Mega mi zależy by przez zime mieć się o kogo martwic i na wiosne obserwować rozwój moich podopiecznych ehh... sami rozumiecie. Czy ktoś by mi pomógł w tej kwestii ? Ja jestem z woj. Pomorskiego ale kurier tez przecież wchodzi w gre.

[ Dodano: 2014-08-24, 20:21 ]
Zliituje się nademną ktoś?

borygo
Obserwator
Obserwator
Kontakt:

Post autor: borygo »

Odezwij się na cysiopaziu@gmail.com

Wieczorem lub jutro rano postaram się odpowiedzieć.

kawa1
Obserwator
Obserwator

Post autor: kawa1 »

odezwałem się i czekam na jakies info może jednak się ktoś nademna zlituje :690: mój aders e-mail - kidadaw@wp.pl nr.tel. 786299705

Awatar użytkownika
zmylkowiec
Obserwator
Obserwator
Kontakt:

Post autor: zmylkowiec »

No ja nie mam rojów do sprzedania, ale może ktoś inny się zlituje...

Majówka
Stukacz Junior
Stukacz Junior
Kontakt:

Post autor: Majówka »

strona int. jmm.com.pl. - zadzwoń pasieka jmm lub napisz - biuro@jmm.com.pl

ODPOWIEDZ