Wymiana węzy

Moderator: krzysglo

wieloraki
Stukacz
Stukacz
Kontakt:

Post autor: wieloraki »

A ja z kolei czytałem, że wpływ małej komórki to ściema. Jarek D z Polanki któryśtam rok próbuje okiełznać gospodarkę przy pomocy małej komórki i efekty ma mizerne.
Gdyby sprawa była taka prosta nikt nie stosowałby już starej węzy a koncerny farmaceutyków weterynaryjnych nie zarabiałyby na pszczelarzach.
Próbować można i próbować warto. O efektach sami się przekonacie i mam nadzieje, że podzielicie się spostrzeżeniami na forum.
To co pszczoła pamięta ze swojego życia larwalnego o tym się nie przekonamy. Ale to, że pamięta wymiar komórki w jakiej się wychowała to niezła teoria:)))
Gdybyś choć raz widział w całości dzikie gniazdo zrozumiałbyś, że stałość w przyrodzie nie istnieje a idealna powtarzalność heksagonów w plastrach to mit.

daro
Stukacz
Stukacz

Post autor: daro »

Na Polance w małej komórce to Pytla prym wiodła.Ktoś kiedyś napisał że bezpieczeństwo to nie stan a proces. Walka trwać będzie w małej czy dużej. Zawsze życie utrudni jak to tłok. Żyć będzie . To nie panaceum.Nie potwierdziło się że waroza zniknie.

Dominik
Nieśmiały
Nieśmiały

Post autor: Dominik »

daro pisze:...odkąd zabrakło avico...
No właśnie co się z Nim stało? Zrezygnował sam, czy ktoś Mu pomógł?

rostewit
Starszy Stukacz
Starszy Stukacz

Post autor: rostewit »

Dominik pisze:
daro pisze:...odkąd zabrakło avico...
No właśnie co się z Nim stało? Zrezygnował sam, czy ktoś Mu pomógł?
Naprawdę nikt nic nie wie na ten temat?
rostewit

Awatar użytkownika
adriannos
Starszy Stukacz
Starszy Stukacz

Post autor: adriannos »

A co za problem zadzwonić do niego i pogadać.
„Mała jest pszczoła wśród latających stworzeń, lecz owoc jej ma pierwszeństwo pośród słodyczy.” (Syr 11, 3)

ODPOWIEDZ