lotkowanie matek

Moderator: krzysglo

avico

Post autor: avico »

Adminie, chyba masz jakieś prawa i obowiązki reagowania wobec trolli.

To skandal, aby nie było przez kliku nawiedzonych merytorycznie prowadzić dyskusji.

Niech wypowiadają się na temat, ale to co wyprawiają, to prawdziwy skandal.
Jeżeli jedna osoba nie jest w stanie zapanować nad burdelem, to jest instytucja modów.

Szlachciura
Starszy Stukacz
Starszy Stukacz

Post autor: Szlachciura »

avico pisze:Adminie, chyba masz jakieś prawa i obowiązki reagowania wobec trolli.

To skandal, aby nie było przez kliku nawiedzonych merytorycznie prowadzić dyskusji.

Niech wypowiadają się na temat, ale to co wyprawiają, to prawdziwy skandal.
Jeżeli jedna osoba nie jest w stanie zapanować nad burdelem, to jest instytucja modów.
OOOO czyli stara zasada: złodziej ucieka i krzyczy:łapać złodzieja.... :689:
merytorycznie z apelem zgadzam się całkowicie.
Admin już dawno powinien nijakiemu avico zabronić właściwego dla niego wulgarnego języka...

Tylko co wówczas pisałby avico..?
ano NIC by nie pisał..... :695:

avico

Gdyby się tak udało doprowadzić trolli do psiego poziomu inteligencji

http://www.youtube.com/watch?v=eatR0tvTC_g

Wyobrażacie sobie szlachciure, cezara, czy daro na tak wysokim poziomie inteligencji?

Ja nie potrafię.

Awatar użytkownika
Administrator
Administrator
Administrator

Post autor: Administrator »

Szlachciura pisze:Obcinanie skrzydełek matce stosują pszczelarscy partacze i pseudohodowcy.
Wszystkie usprawiedliwienia pseudofachowe takich praktyk to tylko dorabianie ideologii do faktu bardzo mizernej wiedzy i umiejętności pszczelarza.
takie okaleczanie matek było powszechne wśród "....zacofanego chłopstwa które nie miało czasu zajmować się pszczołami..ale miód chciało wytrząsać".
Można też uwiązać matkę na łańcuchu... :689:
Jestem przekonany, że gdyby to nie był Avico napisał byś to inaczej.
avico pisze:
Szlachciura pisze:sytuacja jest taka :
po nieopatrznym ujawnieniu faktu że matki opylane pszczelarzom pochodzą od jakichś tam "matek zarodowych z kikutami" czyli genetycznie wadliwych ..... gość przestał się kontrolować i z oczywistej oczywistości braku merytorycznych argumentów pozostają mu tylko inwektywy i wulgaryzmy najniższych lotów... :688: :688: :688:

zastanawia mnie tylko irracjonalna tęsknota euGeniusza za zdobyciem statutu"Pana"...
Może to poziom cholesterolu nie ten..wszak chwilę wcześniej napisał "Z chama nie zrobisz pana"... :707: :707: :707:
Święte słowa chamie, święte słowa. Ze szlachciury nigdy szlachcic nie wyrośnie, a i głupota na poziomie liberum veto.
Prostak i cham takim do końca życia pozostanie, choćby szlacheckie miano przywdział.
Czy trzeba schodzić do poziomu interlokutorów aby zrozumieli? Po co taki język?
Cezar pisze:RADZĘ CI psie avico- odszczekaj to co tu napisałeś (masz się poniżyć sam )
avico pisze:głupszy jesteś od tej baby, co ci pęp obcięła.
Zjawie się , oj zjawię się . Załatwimy sprawę na PEWNO . Q..... wa przesadziłeś pajacu..
Ale mnie strasznie zdenerwowałeś.

PS
Napisałem, że porównanie drastyczne ale co zabolało i miało zaboleć . Nie zawsze prawda jest taka co mówi 50 przeciw jednemu .

[ Dodano: 2011-02-06, 22:27 ]
KARLE odpowiesz za to ale mnie wqrwiles
I następny.

Panowie, dla uspokojenia każdy po 2 pkt. Jeżeli nie zgadzacie się z regulaminem forum musicie je opuścić.

coconut
Starszy Stukacz
Starszy Stukacz

MTKA pszczela - przycinanie skrzydelek i znakowanie

Post autor: coconut »

Maly filmik, czyli wszystko "po francusku i z figurami" ,

a jak to sie robi???

Obejrzyjmy to sobie:

http://www.youtube.com/watch?v=xPO_K3P8 ... re_related
coconut

Andrzey
Stukacz
Stukacz

Post autor: Andrzey »

Miało być o pszczołach pisane przez pszczelarzy dla pszczelarzy a wychodzi na to że ramko w ręce trzeba uczyć was trzymać.

telok
Starszy Stukacz
Starszy Stukacz

Post autor: telok »

avico pisze:Hodowcy oraz inseminatorzy wykonujący poprawnie zabieg inseminacji nie mają obaw, że ich matki bez lotu na "dounasienienie" nie będą pełnowartościowe i po naklejeniu opalitki przycinają matce skrzydełko.
T
avico straciłeś peweność swojego unasienniania czy jest jakiś inny powód niepodcinania skrzydełek?
pozdrawiam telok

mily_marian
Stukacz Wymiatacz
Stukacz Wymiatacz

Post autor: mily_marian »

Tak zakratowania wylotku zeby matka ismnowana nie wyleciała na spotkanie z chłopakamy. Zakratowany wylotek tak długo trzymamy aż matka zacznie składać jajeczka.Pozdrawiam miły_marian

avico

telok pisze:
avico pisze:Hodowcy oraz inseminatorzy wykonujący poprawnie zabieg inseminacji nie mają obaw, że ich matki bez lotu na "dounasienienie" nie będą pełnowartościowe i po naklejeniu opalitki przycinają matce skrzydełko.
T
avico straciłeś peweność swojego unasienniania czy jest jakiś inny powód niepodcinania skrzydełek?

Zgadnij?

telok
Starszy Stukacz
Starszy Stukacz

avico pisze:
telok pisze:
T

Zgadnij?
zapomniało ci się :689: :689: :689:
pozdrawiam telok

avico

Masz wątpliwości, kratuj, a później pisz.

telok
Starszy Stukacz
Starszy Stukacz

avico pisze:Masz wątpliwości, kratuj, a później pisz.
Nie kratowałem.Na przyszłość nie chwal się czymś czego nie robisz.
pozdrawiam telok

wycior
Stukacz Junior
Stukacz Junior

lotkowanie

Post autor: wycior »

koledzy ale się nagadaliście i mało z tego wynika. przejrzałem trzy strony waszych wpisów i chw9ilami żenada mnie ogarnia. Lotkowanie ? zawsze używałem tego określenia i rozumieliśmy sie z innymi pszczelarzami. to po co wprowadzać zasady poprawnej polszczyzny gdy pewne określenia odnoszą sie do róznych hodowli/ spotkałem sie kiedyś z określeniem skrzydełkowanie i też wiedziałem o co chodzi/.. .Czytając te wasze opinie nie zwróciłem uwagi na to, że owady w tym pszczoły /tez są owadami/ oddychają za pomocą skrzydeł i gdy za bardzo skrócicie im skrzydła matka staje sie faktycznie dla roju wadliwa. zalecam umiar przy stosowaniu lotkowania. Ja tej metody od dawna nie stosuję. Staram się mieć matki nie rojliwe i takie mam. Pozdrawiam.

avico

Re: lotkowanie

wycior pisze:koledzy ale się nagadaliście i mało z tego wynika. przejrzałem trzy strony waszych wpisów i chw9ilami żenada mnie ogarnia. Lotkowanie ? zawsze używałem tego określenia i rozumieliśmy sie z innymi pszczelarzami. to po co wprowadzać zasady poprawnej polszczyzny gdy pewne określenia odnoszą sie do róznych hodowli/ spotkałem sie kiedyś z określeniem skrzydełkowanie i też wiedziałem o co chodzi/.. .Czytając te wasze opinie nie zwróciłem uwagi na to, że owady w tym pszczoły /tez są owadami/ oddychają za pomocą skrzydeł i gdy za bardzo skrócicie im skrzydła matka staje sie faktycznie dla roju wadliwa. zalecam umiar przy stosowaniu lotkowania. Ja tej metody od dawna nie stosuję. Staram się mieć matki nie rojliwe i takie mam. Pozdrawiam.
Nie wypowiem się czemu ma służyć poprawna polszczyzna, bo niektórzy i tak nie zrozumieją, zaś inteligentni będą wiedzieli i bez moich pouczeń.

Z tym oddychaniem skrzydełkami masz szansę napisać doktorat pt.: "Wpływ na głębokość oddechu u słonia i mężczyzny w zależności od średnicy i długości trąby oraz miejsca jej usytuowania".

Zachowując przyjętą terminologię (od lotkowania, skrzydełkowania itp.) proponuję przyjąć określanie umysłowego poziomu nową nazwą "móżdżkowanie", w odróżnieniu od bardziej pejoratywnych dawnych medycznych określeń (imbecyl, debil, idiota).

Szlachciura
Starszy Stukacz
Starszy Stukacz

Post autor: Szlachciura »

[usunięte]
---
Treść wpisu nic nie wnosi do dyskusji, nie na temat.

Administrator
Ostatnio zmieniony 2011-09-30, 22:31 przez Szlachciura, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ