Jak utrzymać matkie reprodukcyjną najdłużej przy życiu

Moderator: krzysglo

paraglider
Stukacz Junior
Stukacz Junior

Post autor: paraglider »

Fred 1 - napisał:[ps.nie gniewajcie się za docinki[miód mam jakiś procentowy]
Nikt nie będzie się na Ciebie gniewał,pod warunkiem: że to jest mód pitny,bo to trunek szlachetny i dla szlachetnych ludzi - też go produkuję i chętnie się nim raczę, tylko z pisaniem mam wtedy kłopot.
Dzisiaj nic nie piłem i dlatego zaciekawił mnie Twój pomysł z wtryskarką. Napisz czy próbowałeś tej metody i jakie były tego efekty,bo ja naprawdę czytałem [nie pamiętam gdzie] o podobnej próbie.
Co do podawania rad początkującym,[zgadzam się z Tobą] powinne one być konkretne i treściwe.Czasami nadmiar informacji stwarza mętlik w głowie i wtedy nie wiadomo za którą sie w pierw chwycić.

Fred1
Senior Stukacz
Senior Stukacz

Post autor: Fred1 »

opis był w,,hodowla pszczół"zlat 60-tych opis też z produkcji pieżgi namiastki pyłku,t.z.mąka sojowa,drożdże itd skończyło się niepowodzeniem,ja wtrysk stosuję pistoletem lakierniczym[nowy]do podkarmiania odkładów,pierwszy dzień woda no i jesienią jak słabsze rodziny nie dozbierały sobie nawłoci a z podkarmiaczki nie wezmą, teraz troche ironi:dawno bardzo temu jak jeszcze warozzy nie było cukier był na kartki a w kole było prawie 100 członków dawaliśmy do laboratorium martwe pszczoły,no i wszystkie miały nossemai rostocze zapytałem-po co badać zdechłe pszczoły ,,bo zdrowych badać nie trzeba"no jakby sie to powtarzało

Awatar użytkownika
tomasz1
Stukacz Junior
Stukacz Junior

Post autor: tomasz1 »

Gdzie polecicie mi kupic ze sprawdzonego źródła matke reprodukcyjna buckfast?
Praca wzbogaca

ODPOWIEDZ