Pan Stanisław Zbieg

Moderator: krzysglo

avico

Post autor: avico »

Konkludując: z racją jest jak z dziurą w d.... .

Ostatnia wypowiedź w stylu Warszawskiego Uniwersytetu Marksizmu i Leninizmu. Tezy i sformułowania jakich sekretarze by się nie powstydzili.

Nikomu nie gwarantowałem, że nie jestem zmorą. Lepiej kiedy niektórzy nadwrażliwi nie piszą, bo zaczną się poezje, albo ochy i achy, jak to już mieliśmy w przypadku tego pszczelarza, gdzie czytając sądziłem, że człowiek nas opuścił.

Na pewno lepiej pisać o pszczółkach, a pszczelarze niech sami się o siebie zatroszczą.

Czy na temat obcinania żądeł mam napisać ok. 20 zdań, to uczynię dla świętego spokoju. Chciałem jednak sięgnąć do notatek.

Oprócz forum mam poważniejsze zajęcia, a wpadam tutaj dla chwili relaksu i oderwania się od żmudnej pracy.

Jeszcze jedno pytanie - czy w swojej wypowiedzi, która wywołała całe to zamieszanie użyłem obelg, słów niecenzuralnych, czy obelżywych?

Czy nie miałem prawa do własnej wypowiedzi?

Nie rozumiem zatem, o co ten cały zgiełk.

Marcinluter
Senior Stukacz
Senior Stukacz

Post autor: Marcinluter »

W kontekście tak : Ja to odczytałem w ten sposób ,że cieszysz się ,że nie pisze tu p. Stanizław Z. i chciałbyś aby tak pozostało. Gdyby to była osoba która nie posiada takiej wiedzy jak pan Stanisław , który dzieli się ze wszystkimi, pomaga słowem to może bym na to nie zwrócił uwagi. Niestety pan Stanisław jest osobą nie tuzinkową, odznaczającą się wiedzą więc nie na miejscu było użycie " niech tak po zostanie" a słowo Amen kończy modlitwę i oznacza , jak by nie było, Niech tak pozostanie, więc jak sam widzisz źle się stało ,że się nawet odezwałeś, czasami milczenie jest złotem.....
Poczekam na obiecany temat , nie śpiesz się by nie popełnić błędu rzeczowego, Napiszesz jak będziesz miał "wolne" - choć dziś człowiek jest w pracy 24h na dobę... Czekam zniecierpliwiony.
Pozdrawiam Marcin
pozdrawiam Marcin

dkrzysztof10
Starszy Stukacz
Starszy Stukacz

Post autor: dkrzysztof10 »

Avico napisał
3. Sam wątek jaki został założony poza tym, że jego bohater trzyma pszczoły, z pszczelarstwem raczej związany nie jest. Na 12 wpisów żaden nie jest merytorycznie pszczelarski.
Panie Avico z pszczelarstwem to ja mam do czynienia kiedy tylko mogłem sam chodzić . Myślę ze pana argumenty na mój temat są błędne . Założyłem ten wątek ze względu ,że pan Stanisław jest dla mnie autorytetem i pomógł mi bardzo często odpowiadając na moje pytania odnośnie pszczół itp. To jest moja opinia i nie interesuje mnie zdanie innych. Pan Stanisław jest również seniorem tego forum wiec należy mu się szacunek ze względu na wiek. Kto nie chciał by dożyc tak pięknego wieku i jeszcze pracować w pasiece. Panie Stasiu 100 lat oby pan wybaczył złośliwość innych i nadal pomagał nam na forum.

Pan panie Avico powołuje się na słowa Marszałka Piłsudskiego , a ja zacytuje słowa człowieka bardziej skromnego i prostego mianowicie mojego dziadka który miał zwyczaj mówić Głupcy się nie rodzą oni sami się sieją

Temat zamykam !!!
Jak rozdaję chleb biednym, to nazywają mnie świętym,
a jak pytam się dlaczego biedni nie mają chleba, mówią - komunista

avico

Najwidoczniej dziadek musiał dobrze znać swoją rodzinę, skoro trudność sprawia poprawne przekazanie tej mądrości, która poprawnie brzmi:

Głupich nie sieją, bo sami się rodzą.

Akurat w tym przypadku jestem całkowicie zgodny z rodzinną wiedzą dziadka.

Piotr Nowotnik

Post autor: Piotr Nowotnik »

Pan Stanisław Zbieg odszedł z forum, ponieważ drastycznie spadł na forum poziom merytoryczny i kulturalny. Można czasem poczytać posty Pana Zbiega na forum "Zagajnik" pod nickiem dh-Bartnik. Jestem jeszcze w kontakcie z takim innym Panem, też stąd odszedł tłumacząc się, że forum Pszczelarstwa już nie jest tym forum co kiedyś, szkoda sobie nim zawracać głowę. Ja myślę, że każdy kto potrzebuje pomocy i porady z pewnością ją otrzyma od Pana Stanisława, choćby mailowo jeśli nie przez forum. Każdy chyba widzi co się dzieje, nie trzeba pisać. Myślę, że dobrze zrobiłem podając te opinie.
Trudno znaleźć teraz dobre i idealne forum. Zawsze się coś musi dziać.

Pozdrawiam

dkrzysztof10
Starszy Stukacz
Starszy Stukacz

Post autor: dkrzysztof10 »

Panie Avico mojej rodzinie to pan najwyżej mógłby buty czyścic to byli ludzie którzy walczyli na wszystkich frontach świata od wojny polsko -bolszewickiej, kampanii wrześniowej, bitwy po Monte Cassino , a kończąc w obozach zagłady tym którym udało się przeżyć wracając do kraju ''wolnej polski'' byli szykanowani i aresztowani znęcano się nad nimi tak jak to tylko potrafi wy myśleć bestia ludzka, dlaczego bo nazywano ich zdrajcami ,kułakami byli to ludzie prości bez wielkiego wykształcenia ale wierni idei i narodowi więc proszę nie wypowiadać się na ten temat. Powtarzam temat zamykam. To forum umiera co zresztą widać po postach. a zaczyna się kult jednostki.
Jak rozdaję chleb biednym, to nazywają mnie świętym,
a jak pytam się dlaczego biedni nie mają chleba, mówią - komunista

avico

dkrzysztof10 pisze:Panie Avico mojej rodzinie to pan najwyżej mógłby buty czyścic to byli ludzie którzy walczyli na wszystkich frontach świata od wojny polsko -bolszewickiej, kampanii wrześniowej, bitwy po Monte Cassino , a kończąc w obozach zagłady tym którym udało się przeżyć wracając do kraju ''wolnej polski'' byli szykanowani i aresztowani znęcano się nad nimi tak jak to tylko potrafi wy myśleć bestia ludzka, dlaczego bo nazywano ich zdrajcami ,kułakami byli to ludzie prości bez wielkiego wykształcenia ale wierni idei i narodowi więc proszę nie wypowiadać się na ten temat. Powtarzam temat zamykam. To forum umiera co zresztą widać po postach. a zaczyna się kult jednostki.
Oraz martyrologii i gerontologii. Czy ktoś z tych niewątpliwych bohaterów był pszczelarzem? Bo nie widzę związku heroizmu z pszczelarstwem.

Jestem przy tym pełen uznania dla rodziny i zgłaszam się do czyszczenia butów.
W kwestii niechybnej śmierci forum proponuję zerknąć poniżej na statystyki. W końcu bez jednego, czy kilku żołnierzy wojna się odbędzie.

Szlachciura
Starszy Stukacz
Starszy Stukacz

Post autor: Szlachciura »

Koledzy, avico to przypadek kliniczny nieuleczalny..zauważyliście jak się chełpi tym że tym razem nie używał wulgaryzmów..Noo dzięki avico tym razem nie..
Przyczyna takiej furiackiej awersji tego goscia na pana Stanisława jest jedna..facet nie cierpi mądrzejszych od siebie, podobnie nie toleruje pana Macieja..a z tego powodu że Pan Maciej jest wykształcony..to taka chorobliwa jednostka o potwornych kompleksach i zaniedbaniach wychowawczych avico.
Zwróćcie uwagę że avico zahacza nawet rodzinę jednego z kolegów ...to wymaga naszej natychmiastowej reakcji, uważam że należy bojkotować avico i wszystko co się z nim wiąże..
Nasz szacunek do Pana Zbiega tego po prostu wymaga...

slawecki67
Nieśmiały
Nieśmiały

Post autor: slawecki67 »

avico pisze:
Oraz martyrologii i gerontologii.
Panie Jacku.Nie ulegajmy pozorom.Przecież Pan jest jeszcze młodym człowiekiem i niezłym inseminatorem.Szkoda,że jedynie matek...pszczelich :690:

avico

slawecki67 pisze:
avico pisze:
Oraz martyrologii i gerontologii.
Panie Jacku.Nie ulegajmy pozorom.Przecież Pan jest jeszcze młodym człowiekiem i niezłym inseminatorem.Szkoda,że jedynie matek...pszczelich :690:

Dziękuję za wsparcie moralne i w tajemnicy powiem, że wszystkich książek nie przeczytam, wszystkich kobiet nie [----], ale staram się, mocno się staram, ....

waldek6530
Stukacz
Stukacz

Post autor: waldek6530 »

avico- jesteś mistrzem z pszczołami masz tyle wspólnego, że masz podobny jad ( z tym, że one do obrony )a ty dla zaczepki i po mistrzowsku plujesz tym jadem.

avico

Każdy stara się być w czymś dobry. Szkoda, że nie znasz mnie bliżej, to poznałby więcej moich zalet. U mnie, podobnie jak z pszczołami - wydzielanie jadu zostaje podyktowane sytuacją i podobnie jest jak u pszczół, gdyby nie jad, to by przestały istnieć jako gatunek.
Wydzielanie jadu bywa indukowane działaniem innych, zaś plucie nie sprawia mi przyjemności.
Skoro o mistrzostwie mowa, to może zechciałbyś zostać moim uczniem, bo mistrz zawsze szkoli sobie następcę.

krzysglo
Senior Stukacz
Senior Stukacz

Post autor: krzysglo »

avico, i po co jątrzysz ?
Czy Twoje zdanie musi być zawsze ostatnie ?
Czy Ty musisz mieć zawsze rację ?

avico

Czy to nie jest przypadkiem forum?
Czy każdy może się wypowiadać, czy tylko moderator?
Ja nie jątrzę, tylko dyskutuję.

Wskaż mi podstawę, że nie wolno mi się wypowiadać.

Nie używam słów wulgarnych, staram się pisać dowcipnie, choć kulturalnie. Wykazuję maksimum szczerości.

Ostanie zdanie jest przed śmiercią.

Zakabluj do Admina, a chętnie wykasuję swoje wpisy i dam sobie spokój z tym forum, w którym ponad 20% wątków zostało zamkniętych, bądź zlikwidowanych. Już przerabialiśmy wiersze, a teraz moderato bierze w obronę b. sprzedawcy ramek z zapowietrzonego terenu.

krzysglo
Senior Stukacz
Senior Stukacz

Post autor: krzysglo »

Zastanów się nad sobą i nad tym w jakim stylu piszesz.
Czy ja zabroniłem Ci pisać ?

Pomyśl choć przez chwilkę, dlaczego znaczna ilość osób, która chciałaby wypowiadać się merytorycznie, nie chce tu pisać.

Zablokowany