Miesięcznik PSZCZELARSTWO
Redakcja miesięcznika "Pszczelarstwo" gwarantuje, że na forum nie będzie cenzury (z wyjątkami przewidzianymi polskim prawem). Gospodarzami forum są jego uczestnicy i oni sami są zobowiązani do dbałości o netykietę. Forum ma służyć pszczelarzom do wymiany doświadczeń merytorycznych, a nie do zamieszczania niestosownych tekstów w postaci dowcipów, wierszy i relacji z życia rodzinnego, a także ubliżania innym użytkownikom.
Redakcja "Pszczelarstwa"
Miesięcznik PSZCZELARSTWO Strona Główna Miesięcznik PSZCZELARSTWO
Forum dyskusyjne Miesięcznika PSZCZELARSTWO

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Centralne Archiwum Literatury Pszczelarskiej Cezary Kruk
Autor Wiadomość
Cezary Kruk
Stukacz Junior

Wysłany: 2017-07-01, 11:17   Centralne Archiwum Literatury Pszczelarskiej Cezary Kruk

Cezary Kruk Puławy 1 lipca 2017 r.
24- 100 Puławy, ul. Kaniowczyków 15/5
Tel. 518-482-726
Mail: cezarykruk2@wp.pl, apis.polonia@wp.pl

Centralne Archiwum
Literatury Pszczelarskiej
Książki, czasopisma, jednodniówki, plakaty, foldery

Uprzejmie informuję, że kupuję książki i czasopisma pszczelarskie.

Wszystko co było wydane o pszczołach w języku polskim oraz we wszelkich innych językach. Najbardziej zależy mi na zgromadzeniu wszystkich numerów „Bartnika Postępowego”.

Zależy mi też na kupnie książki Walentego Kąckiego z 1614 roku. Była to pierwsza drukowana książka o pszczołach w języku polskim i języku słowiańskim. Miała 5 wydań. Chcę kupić wszystkie 5 wydań.

Często zdarza się, że pszczelarz umiera a jego biblioteczka pszczelarska jest wyrzucana lub idzie na makulaturę. Ja z makulatury zdobyłem cudem książkę Onufrego Czyńki.

Proszę pszczelarzy o kontakt. Proszę o przedstawienie oferty sprzedaży starej literatury pszczelarskiej.

Tak jak napisałem oprócz literatury polskiej interesuje mnie literatura pszczelarska z całego świata. Ze wszystkich języków. Nawet literatura w języku chińskim i japońskim!

Także wszystkie czasopisma, ulotki, plakaty, jednodniówki. Wszystko co jest napisane o pszczołach.

Z poważaniem
Cezary Kruk
Tel. 518-482-726

[ Dodano: 2017-07-02, 13:53 ]
Witam!

Przed chwilą moje Centralne Archiwum Literatury Pszczelarskiej wzbogaciło się o książkę o której marzyłem.

Książka Walentego Kąckiego „Nauka o pasiekach”. Książka z 1614 roku. Reprint z 1981 roku. Stron 36

Pozdrawiam serdecznie
Cezary Kruk
Tel. 518-482-726

Odpowiedz do tematu