kiedy pojawi się wersja elektroniczna "Pszczelarstwa&qu

Moderator: krzysglo

mario1298
Obserwator
Obserwator

kiedy pojawi się wersja elektroniczna "Pszczelarstwa&qu

Post autor: mario1298 »

Witam
Zupełnie jestem nowy, dlatego Witam Szanownych Panów i Panie :-)
Moją przygodę zaczynam w Australii i zapewne inne są tutaj warunki hodowli (ten temat też zgłębiam), ale chętnie czytam też archiwalne numery "Pszczelarstwa". Świat idzie do przodu i warto zacząć wypuszczać miesięcznik w wersji elektronicznej. Zapewne nie tylko ja byłbym nim zainteresowany.

Z poważaniem
Mario Suze

ps. szukałem wersji elektronicznej i nie znalazłem, co nie oznacza, że go już nie ma. Jezeli tak to proszę o jakiegoś linka i z góry dziękuję.

Jan Magóra
Starszy Stukacz
Starszy Stukacz

Post autor: Jan Magóra »

Przez ostatnich kilka miesięcy pszczelarze sporadycznie wypowiadają sie na łamach tego portalu.Co może być tego przyczyną. Problemy pszczelarstwa, są nadal aktualne. Proponuje, aby administrator uatrakcyjnił formułę portalu np. informacjami z pszczelarskiego świata. Z pszczelarskim pozdrowieniem. Napisalem 18.03.2017r
Pozdrawiam

Jan Magóra

Milhon
Obserwator
Obserwator
Kontakt:

Post autor: Milhon »

Witam, podpinam się pod prośbę. Zaczynam z pszczółkami i szukam wszelkich możliwych informacji przydatnych dla początkującego pszczelarza.

Pozdrawiam Michał.
Witam!

krzysglo
Senior Stukacz
Senior Stukacz

Post autor: krzysglo »

Milhon pisze:Witam, podpinam się pod prośbę. Zaczynam z pszczółkami i szukam wszelkich możliwych informacji przydatnych dla początkującego pszczelarza.

Pozdrawiam Michał.
Zapraszam do prenumeraty lub zakupu bezpośrednio w redakcji.

Od dłuższego czasu wersji papierowej Miesięcznika Pszczelarstwo ukazują się cyklicznie artykuły m.in "Pszczelarskie przedszkole"

Więcej informacji na stronie:
http://www.miesiecznik-pszczelarstwo.pl/

ODPOWIEDZ