Zagajnik teraz Polanka

Moderator: krzysglo

123
Stukacz
Stukacz

Zagajnik teraz Polanka

Post autor: 123 »

Coś niedobrego się dzieje pierwsze dobrali sie do zagajnika a teraz do polanki
widać że admini nie mają na to wpływu lub zielonego pojęcia o moderowaniu for
na polance w śmietniku już wrze a admin nic , widocznie umie tylko usuwać wpisy pszczelarzy a z bandą wyrostków sobie nie radzi jeżeli ktoś z was ma jaki kontakt z nim czy pytlą powiadomcie ich zakrawa to że nawet na forum nikomu nie zależy

dzikiwiesiek
Obserwator
Obserwator

Post autor: dzikiwiesiek »

admini powinni się wziąć za rozwiązanie tego problemu

Ostatnio zmieniony 2011-01-12, 14:05 przez dzikiwiesiek, łącznie zmieniany 1 raz.

ander

Post autor: ander »

To nie wina adminów. Ostatnio z Gandalfem coraz bardziej przyglądamy się Zagajnikowi i Polance. W Internecie grasuje pewna grupa, zwą się "Internet Choligans 09". Wiadomości te pochodzą od jakiegoś użytkownika z Polanki. Słabo moderowane fora są atakowane przez takie grupy (szczeniaków, teraz nazywa się ich dresami). Wstawiają różne zdjęcia, piszą od rzeczy, łamią regulamin, strasznie dokuczają (żeby nie powiedzieć tego drastyczniej). Jak jest taki zmasowany atak, zaśmiecanie forum przez kilkadziesiąt osób, to jeden administrator jest bezbronny. Pytanie tylko, dlaczego akurat fora o tematyce pszczelarskiej? Jest tyle miejsc w internecie, a banda gó*wniarzy wybiera fora o pszczołach, drugie pytanie, przeglądałem forum tej sekty i padło pytanie które forum będzie następne, tamtejsi użytkownicy coś pisali, że Zagajnik został zablokowany, więc pora na kolejne. Zainteresowanych odsyłam do Hyde Parku na forum Polanki, aby zapoznać się z całą sprawą. Są to bodajże ostatnie strony wątku "szaleniec na forum zagajnika". Wielokrotnie zwracaliśmy uwagi tym draniom, wiele razy pisaliśmy prośby do "Krdpixa" o stałą kontrolę i intensywniejsze moderowanie forum (ale widocznie bezskutecznie). Były propozycje, aby wyłapać adresy IP i zgłosić całą sprawę prokuraturze. Narazie nic nie widać, czekamy.

waldek6530
Stukacz
Stukacz

Post autor: waldek6530 »

Prokuratura prawdopodobnie nie uzna tego za przestępstwo a już napewno za przestępstwo ścigane z urzędu.

123
Stukacz
Stukacz

ander pisze:To nie wina adminów. Były propozycje, aby wyłapać adresy IP i zgłosić całą sprawę prokuraturze. Narazie nic nie widać, czekamy.
Ale ty jesteś żeby cie nie obrazić
oni używają bramek proxy i wiesz co tym IP to możesz tyłek wytrzeć
Komandor nie ma zielonego pojęcia co zrobić Banuje się Host a nie IP fora na darmowych serwerach gdzie nie mają zabezpieczeń to dzieciak rozwali a nie banda dlaczego nie wstawi obowiązkowego logowania tylko dla zalogowanych pełnych pomyśl gdyby ustawił logowanie tylko jako Globalny
podając Adres emaila już nie jesteś anonimowy nawet jak masz proxy
Czemu weszli do śmietnika bo mogą pisać jako goście

ander

123 pisze:
ander pisze:To nie wina adminów. Były propozycje, aby wyłapać adresy IP i zgłosić całą sprawę prokuraturze. Narazie nic nie widać, czekamy.
Ale ty jesteś żeby cie nie obrazić
oni używają bramek proxy i wiesz co tym IP to możesz tyłek wytrzeć
Komandor nie ma zielonego pojęcia co zrobić Banuje się Host a nie IP fora na darmowych serwerach gdzie nie mają zabezpieczeń to dzieciak rozwali a nie banda dlaczego nie wstawi obowiązkowego logowania tylko dla zalogowanych pełnych pomyśl gdyby ustawił logowanie tylko jako Globalny
podając Adres emaila już nie jesteś anonimowy nawet jak masz proxy
Czemu weszli do śmietnika bo mogą pisać jako goście
Słyszałem o tym, że wchodzi się na jakiś serwer i poprzez inne ip włamują się i robią burdel na forach. Jednak nie miej do mnie pretensji bo jestem człowiekiem już starszym niestety i nie jestem ogarnięty dobrze w informatyce. Jednak prosiłem "Kdrpixa" aby zamknął totalnie Hyde Park i uczynił go tylko dla zarejestrowanych, to zalatwiło by na krótki czas całą sprawę. Czemu tak nie zrobił, nie wiem... Może szefowa nie pozwala, ma w tym jakiś cel. Skoro ten Komandor nie ma pojęcia o moderowaniu to mają innych adminów. A z dziesięciu jest ich na stronie Polanki, można do nich spokojnie pisać, tylko żaden nie raczy się zainteresować sprawą forum. Mogliby kogoś kompetentnego dać, który jest obcykany w tych tematach. W każdym bądź razie sprawa jest nieciekawa.

123
Stukacz
Stukacz

Gdy by im zależało dawno by śmietnik usunęli jako organizacja reprezentująca pszczelarzy nie stać ich na uczciwy serwer i administratora :704: komandor tylko zniszczył forum odgonił tych co kiedyś tam pisali i czytali ale to ich i jego problem jaka organizacja takie forum i admin

ander

Właśnie mi się przypomniało, dokładnie jak piszesz. Gdyby im zależało to nie dopuściliby do takiego chaosu. Z resztą czym my się przejmujemy, jak dbają, tak mają. Tylko niepokojące jest własnie to, że jako organizacja skupiająca pszczelarzy jak napisałeś niszczy całą więź i odpycha niestety większość znakomitych ludzi. Od czego to zależy i po co to robią, tylko nie wiem, ciągle ukrywają prawdę. Miejmy nadzieję, że te dowcipy lada moment się skończą i inne fora nie będą zagrożone.

krzysglo
Senior Stukacz
Senior Stukacz

Post autor: krzysglo »

Zagajnik już działa.

ODPOWIEDZ