Pszczelarze z okolic Suwalk

Moderator: krzysglo

Zbyx
Obserwator
Obserwator

Pszczelarze z okolic Suwalk

Post autor: Zbyx »

Witam, interesuje mnie czy jest gdzies w okolicach Suwalk sklep sprzętu pszczeliarskiego?, takze chcialbym nabyc kilka rodzin pszczelich.

mily_marian
Stukacz Wymiatacz
Stukacz Wymiatacz

Post autor: mily_marian »

Zbyx zapisz sie do koła psczelarskiego najblizej twego miejsca zamieszkania. Tam bendziesz miał fachowcuw pszczelarzy bendziesz miał za darmo lekarstwa matki i odkłady pszczele. A sklep chtba jest w suwałkach a jak niema to mozesz zamuwic na internecie. Pozdrawiam miły_marian

bartnik1
Nieśmiały
Nieśmiały

Post autor: bartnik1 »

Wpadnij do Suwałk w środę. Możesz liczyć na pomoc w bardzo szerokim zakresie. Napisz do mnie co Ciebie interesuje. Z pozdrowieniami.

Zbyx
Obserwator
Obserwator

Post autor: Zbyx »

Opisalem w PW

raza01
Obserwator
Obserwator

sultan

Post autor: raza01 »

hymmm, na szczęście już znalazłem nauczyciela :) pogadałem z moim jednym znajomym, którego ojciec ma pasiekę oddaloną z jakieś 5 km ode mnie; aby porozmawiał swoim tatą na temat czy by nie chciał właśnie mnie do pomocy aby przekazać wiedzę, poduczyć itp. Odpowiedź była miła... jak to mój znajomy określił "staruszek się ucieszył i z wielką chęcią podzieli się doświadczeniem swoim"

Ostatnio zmieniony 2015-02-09, 08:16 przez raza01, łącznie zmieniany 1 raz.

koga.koga
Obserwator
Obserwator

Post autor: koga.koga »

Skleo pszczelarski na pewno jest w Sejnach

ODPOWIEDZ