Pomysł racjonalizatorski, pokaż go innym

Moderator: krzysglo

Awatar użytkownika
Druid
Nieśmiały
Nieśmiały

Pomysł racjonalizatorski, pokaż go innym

Post autor: Druid »

Wielu pszczelarzy posiada rozmaite usprawnienia i racjonalizatorskie pomysły ułatwiające pracę w pasiece i pracowni.
Możesz sam korzystać ze swoich pomysłów lub podzielić się z innymi.
Jeżeli nie jesteś egoistą, skontaktuj się z redakcją >Pszczelarstwa< lub bezpośrednio z Jackiem Jaroń (avico@post.pl), który zaprezentuje na łamach >Pszczelarstwa< Ciebie i Twój pomysł.

Ty masz pomysły lub rozwiązanie, my zrobimy resztę.

henrmiko
Senior Stukacz
Senior Stukacz

Post autor: henrmiko »

Szanowna Pani &#8222;Druid&#8221; na tym forum istnieje dział o nazwie &#8222;Sprzęt i urządzenia&#8221; w którym to miejscu zainteresowani pszczelarze nie będąc &#8222;egoistami&#8221;, opisują od dość dawna, swoje pomysły ułatwiające pracę w pasiece i pracowni. Jeżeli Redakcja Pszczelarstwa chciała by je zaprezentować na swych łamach &#8211; wystarczy tylko tam po nie sięgnąć. A gdyby tak Pan J. Jaroń ożywił te pomysły zdjęciami myślę, że powstałaby ciekawa kolekcja z pożytkiem szczególnie dla początkujących pszczelarzy.
Z pszczelarskim pozdrowieniem - Henryk!

Awatar użytkownika
Administrator
Administrator
Administrator

Post autor: Administrator »

henrmiko pisze:Szanowna Pani &#8222;Druid&#8221; na tym forum istnieje dział o nazwie &#8222;Sprzęt i urządzenia&#8221; w którym to miejscu zainteresowani pszczelarze nie będąc &#8222;egoistami&#8221;, opisują od dość dawna, swoje pomysły ułatwiające pracę w pasiece i pracowni. Jeżeli Redakcja Pszczelarstwa chciała by je zaprezentować na swych łamach &#8211; wystarczy tylko tam po nie sięgnąć. A gdyby tak Pan J. Jaroń ożywił te pomysły zdjęciami myślę, że powstałaby ciekawa kolekcja z pożytkiem szczególnie dla początkujących pszczelarzy.
Pani Druid? To ja też chyba jestem kobietą... ;)

henrmiko
Senior Stukacz
Senior Stukacz

Panie Michale! Ja może się mylę, ale pod postacią użytkownika o nazwie &#8222;Druid&#8221; rozpoznaję Panią Naczelną. Do takiego wniosku doszedłem już dość dawno, po przeczytaniu wszystkich postów tego użytkownika.

Awatar użytkownika
Administrator
Administrator
Administrator

Post autor: Administrator »

henrmiko pisze:Panie Michale! Ja może się mylę, ale pod postacią użytkownika o nazwie &#8222;Druid&#8221; rozpoznaję Panią Naczelną. Do takiego wniosku doszedłem już dość dawno, po przeczytaniu wszystkich postów tego użytkownika.
Panie Henryku,

być może ma Pan rację - nie wiem. Sugerowałem się ikonką płci przy nicku, ale przecież nie musi być ona prawdziwa. Nie wiem, nie znam się, ja tu tylko pilnuję porządku :)

henrmiko
Senior Stukacz
Senior Stukacz

Panie Michale! Czytając tą wypowiedź Użytkownika o nazwie &#8222;Druid&#8221; : &#8222;Jeżeli nie jesteś egoistą, skontaktuj się z redakcją >Pszczelarstwa< lub bezpośrednio z Jackiem Jaroń (avico@post.pl), który zaprezentuje na łamach >Pszczelarstwa< Ciebie i Twój pomysł. Ty masz pomysły lub rozwiązanie, my zrobimy resztę.&#8221;
Czy ta wypowiedź nie sugeruje, kto może tak napisać? Jeżeli moje rozpoznanie jest prawdziwe, to trochę się dziwię, że Pani Naczelna przyjęła taki sposób ukrywania. Wg mnie ukrywanie na forum pszczelarskim, wśród przyjaciół jest czymś dziwnym, ale może w jakiś konkretnych przypadkach i zasadnym. Każdemu wolno czynić to co uważa za właściwe pod warunkiem, że nie czyni drugiemu nic złego. A w tym przypadku nikomu nic złego się nie stało. Pozdrawiam - Henryk.

Awatar użytkownika
Druid
Nieśmiały
Nieśmiały

Post autor: Druid »

Może Druid ma wiele twarzy i jest ciałem kolegialnym? Może jest konkretną osobą. Może jest wirtualnym bytem. Najważniejsze, w tym wszystkim jest to, że działa dla dobra pszczelarzy i forum. Druid od samego początku postanowił być anonimowym i takim pozostanie. Druid dostrzega i docenia wysiłki kolegi Henryka na forum i jego starania by pomagać innym.

henrmiko
Senior Stukacz
Senior Stukacz

Dziękuję za taką ocenę moich skromnych starań. Patrząc na portret pod nazwą użytkownika &#8222;Druid&#8221; &#8211; przypomina on mi postać Bóstwa. Bez względu kto kryje się pod tą postacią życzę temu Użytkownikowi wszystkiego co najlepsze a naszemu forum, aby stało się najpopularniejszym forum pszczelarskim ułatwiającym trudne życie pszczelarzom szczególnie początkującym, ale nie tylko.

Marek__Z
Stukacz
Stukacz

Post autor: Marek__Z »

\Henrmiko...uwodziciel z Ciebie, oj uwodziciel...

henrmiko
Senior Stukacz
Senior Stukacz

A to dlaczego Szanowny Kolego Marku _Z?

Zablokowany