Przeprowadzka

Moderator: krzysglo

Awatar użytkownika
Administrator
Administrator
Administrator

Przeprowadzka

Post autor: Administrator »

Witam wszystkich!

Przed momentem szczęśliwie, po wielu bojach, zakończyłem przeprowadzke na nowy serwer. Jak zapewne zauważyliście wiązało się to z wyłączeniem forum na jakiś czas, niestety inaczej sie nie dało (bez ryzyka utraty części postów) ponieważ termin wyłączenia naszego konta na starym serwerze pokrywał się z terminem uruchomienia nowego. Mam nadzieję, że jesteście wyrozumiali i razem ze mną będziecie się cieszyć z nowej jakości :)

W przypadku zauważenia problemów proszę o kontakt drogą mailową.

henrmiko
Senior Stukacz
Senior Stukacz

Post autor: henrmiko »

Gratuluję udanej przeprowadzki forum na nowy serwer. Nie jestem informatykiem i nie wiem „z czym się to je”, ale jako zwykły użytkownik zauważyłem, że forum było z tego tytułu przez kilka dni wyłączone i było mi trochę tęskno, ale wszystko szybko się skończyło i jeszcze raz Dzięki Panu za wszystko.
Z pszczelarskim pozdrowieniem - Henryk!

Awatar użytkownika
Administrator
Administrator
Administrator

Post autor: Administrator »

henrmiko pisze:Gratuluję udanej przeprowadzki forum na nowy serwer. Nie jestem informatykiem i nie wiem „z czym się to je”, ale jako zwykły użytkownik zauważyłem, że forum było z tego tytułu przez kilka dni wyłączone i było mi trochę tęskno, ale wszystko szybko się skończyło i jeszcze raz Dzięki Panu za wszystko.
Panie Henryku,
za kilka dni zmieni sie również układ forum, mam nadzieję że chociaż częściowo będize Pan usatysfakcjonowany. Nie wszyscy się zgadzali na rozbudowę trzeba więc znaleźć "złoty środek".
Co do czasu trwania przeprowadzi - mogło by to byc zorganizowane na pewno sprawniej, niestety jak to w życiu bywa, nie zawsze się dzieje tak jakbyśmy sobie życzyli. Forum mogło być dostepne już wczoraj, ale "rozjechało" mi się kodowanie, więc się poddałem i postanowiłem wypocząć przed kolejna próbą. Kilka piwek, długi sen i oto jest! :D

henrmiko
Senior Stukacz
Senior Stukacz

Jeszcze raz dziękuję za sprawne załatwienie przeprowadzki a tym bardziej cieszę się wiadomością zapowiadającą rozbudowę działów umożliwiających – objęcie swym zasięgiem całokształtu spraw związanych z pszczelarstwem. Bo w moich propozycjach tylko o to mi chodziło

a-d
Stukacz Junior
Stukacz Junior

Post autor: a-d »

Administrator pisze:
henrmiko pisze:Gratuluję udanej przeprowadzki forum na nowy serwer. Nie jestem informatykiem i nie wiem „z czym się to je”, ale jako zwykły użytkownik zauważyłem, że forum było z tego tytułu przez kilka dni wyłączone i było mi trochę tęskno, ale wszystko szybko się skończyło i jeszcze raz Dzięki Panu za wszystko.
Panie Henryku,
za kilka dni zmieni sie również układ forum
, mam nadzieję że chociaż częściowo będize Pan usatysfakcjonowany. Nie wszyscy się zgadzali na rozbudowę trzeba więc znaleźć "złoty środek".
Co do czasu trwania przeprowadzi - mogło by to byc zorganizowane na pewno sprawniej, niestety jak to w życiu bywa, nie zawsze się dzieje tak jakbyśmy sobie życzyli. Forum mogło być dostepne już wczoraj, ale "rozjechało" mi się kodowanie, więc się poddałem i postanowiłem wypocząć przed kolejna próbą. Kilka piwek, długi sen i oto jest! :D
Hmm, coś nie widać zmian.
a-d

henrmiko
Senior Stukacz
Senior Stukacz

Panie Michale rzeczywiście coś długo trwa to zapowiedziane wprowadzanie zmian Ale ja się już do tego długiego czekania przyzwyczaiłem. Chociaż moim zdaniem dla uporządkowania i ułatwienia wyboru miejsca wpisów - bardzo pilnym byłoby w miejsce istniejącego działu „Pożytki pszczele” stworzenie działów:
1/ „Rośliny miododajne” lub „Pastwiska pszczele”
2/ „Produkty pasieczne”

Zablokowany