Do redakcji

Moderator: krzysglo

mlody2000
Nieśmiały
Nieśmiały

Do redakcji

Post autor: mlody2000 »

Redakcjio sądzę że dobrym pomysłem na rozruszanie forum byłoby stworzenie miejsca gdzie użytkownicy mogliby wpisywać godziny kiedy będą na forum. Pozwoliło by to do zebrania w jednym czasie kilku osbó dałoby to możliwość ciekawych dyskusji i chatów. Np. ja chcę wejść na czata ale nikogo nie ma zastnówcie się nad czymś takim.

Awatar użytkownika
Druid
Nieśmiały
Nieśmiały

Re: Do redakcji

Post autor: Druid »

mlody2000 pisze:Redakcjio sądzę że dobrym pomysłem na rozruszanie forum byłoby stworzenie miejsca gdzie użytkownicy mogliby wpisywać godziny kiedy będą na forum. Pozwoliło by to do zebrania w jednym czasie kilku osbó dałoby to możliwość ciekawych dyskusji i chatów. Np. ja chcę wejść na czata ale nikogo nie ma zastnówcie się nad czymś takim.

Na samej górze strony głównej forum jesz zapis, którego fragment cytuję:
„…Gospodarzami forum są jego uczestnicy…”

To, kiedy ktoś będzie na forum nie zależy od redakcji, choć kilka razy dziennie ktoś z redakcyjnego zespołu zagląda, co się na forum dzieje. Zapisy na forum wcześniej czy później znajdują posłuch i odpowiedź. Gorzej jest z czatem. Zespół redakcyjny jest niewielki i trudno wymagać, aby jeszcze pełnić na czacie dyżury.
Myślą przewodnią czatu i forum było udostępnienie pszczelarzom takiej platformy komunikacji, aby bardziej doświadczeni wspomagali nowicjuszy. Poruszane tematy będą znajdowały odbicie w „Pszczelarstwie” drukowanym. Na to, kiedy i czy w ogóle będą spotkania na czacie czy kontakty na forum redakcja nie ma wpływu. Forum jest młode i ponad 15.000 odsłon dowodzi, że jego powołanie było zasadne.
Można być wdzięcznym za Twoje i innych pomysły, wierząc w to, że niebawem użytkownicy forum przekonają się do niego i choćby dla samego zaakcentowania swojej obecności dokonają wpisów lub odpowiedzą na postawione pytania czy pomogą rozwiązać problemy. Bądźmy dobrej myśli.

mlody2000
Nieśmiały
Nieśmiały

Post autor: mlody2000 »

chodzi mi o to aby można było gdzieś wpisywać gdzieś o której sie będzie na czacie np. x wpisuje że będzie o 21.00 czyta to z i wchodzi na czat o 21.00 a nie o 20.00 i nikogo nie ma osoba v teżmoże wejść i poczatować tak jak jest np. sprzęt pasieczny to żeby było takie miejsce gdzie można by wpisywać godzine o ktorej będzie się na czacie

Awatar użytkownika
Bogand
Stukacz
Stukacz

Post autor: Bogand »

Redakcjo! Gratuluję pomysłu stworzenia tego "forum". Dowiedziałem się o nim,
z otrzymanego dziś styczniowego Pszczelarstwa. Jestem emerytem, więc problem
poruszony w poscie "mlody2000" jest dla mnie nieistotny, obiecuję, że będę częstym uczestnikiem forum z wyjątkiem okresu, kiedy wyjadę na wieś do swoich pszczółek. Mam nadzieję, że problem udziału w "chacie" rozwiąże się sam, można też wprowadzić pożegnanie np. Żegnam do jutra o 20. lub jakieś inne metody porozumiewania się. Gdy będzie więcej czatujący będzie weselej. Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2005.

avico

Godziny aktywności czatu

Post autor: avico »

mlody2000 pisze:chodzi mi o to aby można było gdzieś wpisywać gdzieś o której sie będzie na czacie np. x wpisuje że będzie o 21.00 czyta to z i wchodzi na czat o 21.00 a nie o 20.00 i nikogo nie ma osoba v teżmoże wejść i poczatować tak jak jest np. sprzęt pasieczny to żeby było takie miejsce gdzie można by wpisywać godzine o ktorej będzie się na czacie
Aż się boję coś zaproponować Adminowi. Bo to żadna dla niego trudność umieścić na stronie głównej informacji.

Moje obawy wynikają z tego, aby nie było kolizji z czatem z Zagajnika, bo od razu zostanę uznany za dywersanta. Może otworzę nowy wątek godziny aktywności czatu i na tej podstawie poproszę Admina.

Zablokowany