Strona 1 z 1

Pytanie do Pani Gmurczyk

: 2006-09-25, 07:15
autor: haker_2015
Dzień Dobry.
Pojawiły sie na naszym forum pewne koncepcje utworzenia galerii fotograficznych. Po kontakcie z administratorem strony, poprosił o kontakt w tej sprawie z Panią.
Wielu z Nas lubi sobie poogladać zdjęcia z różnych pracowni, pasiek itp. Nie każdy z nas ma czas jednka na jazdę po Polsce, celem dokonania takich czy innych ocen, w czym napewno pomogła by taka galeria.
Występuje tutaj z taką propozycją gdyż widzę, że niema chętnego do poprowadzenia tematu a chętnych do oglądania jest mnóstwo - zresztą ja sam :).
Proszę o przychylne rozpatrzenie prośby. Zapewniam że napewno wielu pszczelarzy podzieli się pozytywną opinią na ten temat i sami "mistrzowie pszczelarstwa" przyłączą się do wygenerowania jak największej i ciekawszej ilości zdjęć.
W oczekiwaniu na odpowiedź, serdecznie dziękuję i życzę miłego dnia.

Re: Pytanie do Pani Gmurczyk

: 2006-12-30, 00:49
autor: Administrator
haker_2015 pisze:Pojawiły sie na naszym forum pewne koncepcje utworzenia galerii fotograficznych.
Galeria "w drodze", szczegóły wkrótce!

Pozdrawiam

Michał

Unowocześniajmy to forum

: 2007-01-01, 22:43
autor: henrmiko
Pani Redaktor! Kiedy wreszcie doczekamy się zmian, w celu unowocześnienia tego FORUM, przynajmnie przez stworzenie odpowiednich działów tak, aby obejmowały całą tematykę związaną z pszczelarstwem, które spowodują, że nie będzie potrzby w przyszłości przenoszenia zaczętych wątków. Dziś z konieczności wiele wątków jest "przyszywanych" w sposób mało logiczny. Swoje szczegółowe propozycję przedłożyłem i Pani i Panu Administratorowi, ale efektu żadnego,jak do tej pory - nie widzę. Sprawa powinna już dawno dojrzeć.

Z okazji Nowego roku życząc Pani i całemu Zespołowi Wszystkiego co najlepsze, przypominając również o tej sprawie.