Nowy dział na forum

Moderator: krzysglo

Awatar użytkownika
pszczelarz123
Stukacz Junior
Stukacz Junior

Nowy dział na forum

Post autor: pszczelarz123 »

Redakcjo!
Ponad 70% uczestników tego forum chciałoby, aby na forum powstał nowy dział zatytuowany ,,Rasy i linie pszczół" w tym dziale każdy użytkownik mógł by pisać posty na temat ras i lini pszczół. pozdrawiam

Awatar użytkownika
Administrator
Administrator
Administrator

Re: Nowy dział na forum

Post autor: Administrator »

pszczelarz123 pisze:Ponad 70% uczestników tego forum chciałoby, aby na forum powstał nowy dział zatytuowany ,,Rasy i linie pszczół" w tym dziale każdy użytkownik mógł by pisać posty na temat ras i lini pszczół. pozdrawiam
Witam,
co prawda to nie do mnie skierowane zawołanie ale oczekując na odpowiedź Redakcji pragnąłbym się dowiedzieć skąd te ponad 70%... Czy te badania prowadziła ta sama instytucja która badając ranking partii politycznych przed ubiegłorocznymi wyborami stwierdziła, że Samoobrona ma ponad 30-to procentowe popracie? :grin:

Pozdrawiam

Michał

Awatar użytkownika
haker_2015
Starszy Stukacz
Starszy Stukacz
Kontakt:

forum

Post autor: haker_2015 »

Witam kolege admina. tak na wstepie powiem ze jednak poszerzanie forumo nowy temat stanowilo by pewnego rodzaju innowacje. Wiec cos na temat admiinistrowania systemem i wiemze nie ma z zalozeniem takiego watku problemu natomiast reszta zelzy od szanownego admina- a tak na marginesie wszytkiego najlepszego z okazji bylego swieta admina.. :) pozdrawiam ABI

Awatar użytkownika
Administrator
Administrator
Administrator

Re: forum

haker_2015 pisze:Witam kolege admina. tak na wstepie powiem ze jednak poszerzanie forumo nowy temat stanowilo by pewnego rodzaju innowacje. Wiec cos na temat admiinistrowania systemem i wiemze nie ma z zalozeniem takiego watku problemu natomiast reszta zelzy od szanownego admina- a tak na marginesie wszytkiego najlepszego z okazji bylego swieta admina.. :) pozdrawiam ABI
Witam,
na wstępie dziękuję - kolejka dla wszystkich :) a teraz poważnie: z mojej strony problemu nie ma, minuta i macie nowy dział. Pytanie tylko po co. Jest działa hodowla, tam jest miejsce na dyskusje o rasach i liniach z nich utworzonych. Zwóćcie uwagę, że kilka miesięcy temu poszrzyliśmy forum o nowe działy, uporządkowaliśmy pozostałe, wszystko to zgodnie z Waszymi sugestiami. Z informacji które otrzymałem wynika, że Redakcja nie planuje poszerzania forum o kolejne działy i jej zdanie pokrywa się z moim. Jeśli jednak się upieracie piszcie na redakcja @ miesiecznik-pszczelarstwo.pl.

Pozdrawiam

Michał

henrmiko
Senior Stukacz
Senior Stukacz

Post autor: henrmiko »

Dlaczego dyskusję na temat działania forum przenosicie na nowy temat jak ten temat już istnieje a nazywa się "Uwagi na temat forum" i to w tej dyskusji bieże udział również Pan Administrator a już myślałem, że kto jak kto ale Pan będzie za wprowadzeniem jakiegoś porządku, który ułatwi nowym uczestnikom poruszanie się w uporzadkowaqnej przestrzeni tego forum.
Z pszczelarskim pozdrowieniem - Henryk!

Awatar użytkownika
Administrator
Administrator
Administrator

henrmiko pisze:Dlaczego dyskusję na temat działania forum przenosicie na nowy temat jak ten temat już istnieje a nazywa się "Uwagi na temat forum" i to w tej dyskusji bieże udział również Pan Administrator a już myślałem, że kto jak kto ale Pan będzie za wprowadzeniem jakiegoś porządku, który ułatwi nowym uczestnikom poruszanie się w uporzadkowaqnej przestrzeni tego forum.
Witam,
po raz n-ty wyjaśniem Panu że jestem wyłącznie "egzekutorem" :) Jak najbardziej - jestem za tym, żeby Wam było tu dobrze. Jednak nie ingeruje w to co ustaliła Redakcja, jak chcecie coś zmienić to wiecie gdzie pisać. A tak na marginesie: 2 lata istnienia forum, 11 działów, 702 użytkowników, 2687 postów, 403 tematów, czyli: 3,7 postu na dzień :) 0,33 postu dziennie/dział :) 0,005 postu dziennie na użytkownika :) a Wy chcie dodawać działy...

Pozdrawiam i zamykam.

Michał

Zablokowany