Strona 1 z 1

kiedy pojawi się wersja elektroniczna "Pszczelarstwa&qu

: 2016-10-03, 01:07
autor: mario1298
Witam
Zupełnie jestem nowy, dlatego Witam Szanownych Panów i Panie :-)
Moją przygodę zaczynam w Australii i zapewne inne są tutaj warunki hodowli (ten temat też zgłębiam), ale chętnie czytam też archiwalne numery "Pszczelarstwa". Świat idzie do przodu i warto zacząć wypuszczać miesięcznik w wersji elektronicznej. Zapewne nie tylko ja byłbym nim zainteresowany.

Z poważaniem
Mario Suze

ps. szukałem wersji elektronicznej i nie znalazłem, co nie oznacza, że go już nie ma. Jezeli tak to proszę o jakiegoś linka i z góry dziękuję.

: 2017-03-18, 20:22
autor: Jan Magóra
Przez ostatnich kilka miesięcy pszczelarze sporadycznie wypowiadają sie na łamach tego portalu.Co może być tego przyczyną. Problemy pszczelarstwa, są nadal aktualne. Proponuje, aby administrator uatrakcyjnił formułę portalu np. informacjami z pszczelarskiego świata. Z pszczelarskim pozdrowieniem. Napisalem 18.03.2017r

: 2017-03-20, 11:19
autor: Milhon
Witam, podpinam się pod prośbę. Zaczynam z pszczółkami i szukam wszelkich możliwych informacji przydatnych dla początkującego pszczelarza.

Pozdrawiam Michał.

: 2017-03-29, 07:25
autor: krzysglo
Milhon pisze:Witam, podpinam się pod prośbę. Zaczynam z pszczółkami i szukam wszelkich możliwych informacji przydatnych dla początkującego pszczelarza.

Pozdrawiam Michał.
Zapraszam do prenumeraty lub zakupu bezpośrednio w redakcji.

Od dłuższego czasu wersji papierowej Miesięcznika Pszczelarstwo ukazują się cyklicznie artykuły m.in "Pszczelarskie przedszkole"

Więcej informacji na stronie:
http://www.miesiecznik-pszczelarstwo.pl/