uwagi na temat FORUM

Moderator: krzysglo

Zambrowski

Post autor: Zambrowski »

Też obserwuję, że inni redaktorzy są nielojalni i wolą hasać po innych forach. Pieniążki z redakcji są dobre, ale pisanie na redakcyjnym forum już nie.

heniutek

Post autor: heniutek »

A wiesz dlacego? bo avico wywalil wszytkich ktorzy pisali tu na poczatku i byli zalogowani Wiesz czym? swoim chamstwem. Najlepsza kase bierze Avico, to sie dziwisz? mysli ze jest uzurpatoerem tego forum pisze tu tylko dlatego ze z innych ludzie sami go wyrzucili a jego kumpel administrator sledzi wszystkich ktorzy zle o nim mowia ot cala prawda

Awatar użytkownika
Administrator
Administrator
Administrator

Post autor: Administrator »

heniutek pisze:A wiesz dlacego? bo avico wywalil wszytkich ktorzy pisali tu na poczatku i byli zalogowani Wiesz czym? swoim chamstwem. Najlepsza kase bierze Avico, to sie dziwisz? mysli ze jest uzurpatoerem tego forum pisze tu tylko dlatego ze z innych ludzie sami go wyrzucili a jego kumpel administrator sledzi wszystkich ktorzy zle o nim mowia ot cala prawda
Drogi heniutku,
pomawiasz i obrażasz. Przypisujesz innym swoje cechy. Nie ty jeden zresztą. Nagminnie łamiecie netykietę, słoma wam z butów wychodzi. Jak macie ochotę się poopluwać róbcie to tak, żeby innych nie raziło.

A z innej beczki: gdybym był kumplem avico dał bym mu admina. Jedyne co nas łączy to płeć, wiec go nie dostanie. To by się działo...

Pozdrawiam życząc więcej samokrytyki

Michał

[ Dodano: 2006-03-16, 20:24 ]
henrmiko pisze:Zauważyłem, że przez kilka dni czynna była funkcja „Profil”, której obecnie znów nie ma co się stało. Życzę Panu i wszystkim uczestnikom tego FORUM wszystkiego co najlepsze.
Profil można edytować po zalogowaniu, u mnie jest. Jeśli jeszcze u kogoś nie działą proszę o info.
henrmiko pisze:Życzę Panu i wszystkim uczestnikom tego FORUM wszystkiego co najlepsze.
Dziękuję. Życzenia te szczególnie przydadzą się tym, którzy nielogując się aby pozostać anonimowymi krytykują nic tym nie wnosząc. Widocznie nic mądrego do powiedzenia nie mają. Panu zaś dziękuję za uwagi które mam nadzieję przyczyniły się do ulepszenia forum.

Pozdrawiam serdecznie

Michał

Marek__Z
Stukacz
Stukacz

Post autor: Marek__Z »

Adnotacja o nieprzeczytanych postach nie znika pomimo wejścia w konkretny wątek.
proponuję to naprawić.
pozdrawiam

Apikan
Stukacz Junior
Stukacz Junior

Post autor: Apikan »

Marek__Z pisze:Adnotacja o nieprzeczytanych postach nie znika pomimo wejścia w konkretny wątek.
U mnie znika po oznaczeniu , że temat został przeczytany( patrz strona główna dół )

Marek__Z
Stukacz
Stukacz

Post autor: Marek__Z »

Tak ,jest takie coś na dole, ale niejednokrotnie jest napis-oznacz temat jako nieczytany ( a wogóle to po co mam temat czytany oznaczać jako...... nieczytany?)- natomiast napis oznacz jako czytany- pojawia się rzadko -to jest, wydaje mi się niedograne.
Poprzednio działo się to automatycznie , czy stan obecny to usprawnienie?
To jest pytanie do admina

blazej45

Post autor: blazej45 »

Widzę, że Admin nie kwapi się z odpowiedzią, czyli najprawdopodobniej jej nie zna, ehhh. Temat czytany można oznaczać jako nieczytany z prostego powodu - gdy później chcemy go jeszcze raz przeczytać, możemy go łatwiej znaleźć - tematy nieprzeczytane są przecież wyróźnione. Napis "oznacz jako czytany" pojawia się w temacie nieczytanym, ale tylko wtedy, gdy w danym temacie jest więcej niż jedna nieprzeczytanych stron. Tak więc wszystko działa jak należy.

Acha, jeszcze jedno, tutejszy Admin nie jest twórcą tego skryptu, na dole mamy tzw. stopkę:

" Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group"

antylamer43

Post autor: antylamer43 »

@blazej45: O tym już że jest to forum phpbb była kiedyś mowa, bo użytkownicy żądali od admina modyfikacji kodu :)

Użytkownicy tego forum to towarzystwo wyjątkowo roszczeniowe, serdecznie współczuję administratorowi, ja był sobie odpuścił takie zajęcie. Czasem jak czytam co tu wypisują to mam wrażenie że brakuje FAQa zaczynającego się od tego jak założyć konto. Wydawało by się, że każdy kto tutaj zagląda ma choćby elementarną wiedzę nt. obsługi komputera i korzystania z internetu oraz że potrafi czytać. Źle jest szczególnie z tym ostatnim.

Pozdr,

antylamer43

henrmiko
Senior Stukacz
Senior Stukacz

Post autor: henrmiko »

Odpowiadam Panu Administratorowi - wypowiadającemu się na moje uwagi w zamkniętym już temacie na temat tworzenia nowych działów na tym forum.

Nie mam zamiaru komukolwiek coś narzucać. Celem moich uwag było i jest =doprowadzenie do stworzenia forum pszczelarskiego przy bardzo wartościowym miesięczniku Pszczelarstwo, po którym wszystkim użytkownikom byłoby łatwo się poruszać. W którym tematy byłyby ułożone we właściwe działy, których ilość do końca nie da się określić, bo życie i mijający czas może tworzyć nowe. Ale na początku tworzenia forum obecna wiedza z tej dziedziny jak również istniejące już fora dają pewne możliwości poprawy tego stanu rzeczy. Ale ponieważ widzę, że Zarząd Redakcji zatrudniający fachowców z tej dziedziny nie pomaga w tym zakresie Panu, bo chyba nie czyta tego forum - a Pan /jak Kolega Avico napisał/ nie jest pszczelarzem, w związku z tym moje uwagi niczego nie zmienią. Mała ilość wpisów świadczy o małym zainteresowaniem pszczelarzy tym forum.
Mam taka nadzieję, że gdyby to forum przez moje i Kolegów propozycje było bardziej przyjazne dla jego użytkownika, szczególnie dla początkujących adeptów sztuki pszczelarzenia, sytuacja mogłaby się zmienić. Moim skromnym zdaniem Forum "Pszczoły.pl" ma lepiej zorganizowane działy. Każdy dział ma określone i wypisane przy jego tytule -zagadnienia jakie winny się w nim znaleźć- co ułatwi użytkownikowi w poszukiwaniu tematu lub dokonania wpisu.
Nie mogę zrozumieć, że decydenci odpowiadający za konstrukcję tego forum nie chcą skorzystać z istniejących rozwiązań, dodając własne jeszcze bardziej innowatorskie.
Myślę, że jeżeli uczestnicy teg forum dołączą się z własnymi propozycjami, do czego gorąco namawiam / bo bez naszego wspólnego zaangażowania nic się nie zmieni/- to ktoś kompetentny spowoduje, że nasze forum stanie się bardziej przyjazne i zwiększy sie liczba jego ciekowych użytkowników - czego sobie, Panu Administratorowi i Kolegom życzę.
Z pszczelarskim pozdrowieniem - Henryk!

Zablokowany