Konkurs fotograficzny - pszczoły

Moderator: krzysglo

scarabaeus

Konkurs fotograficzny - pszczoły

Post autor: scarabaeus »

Witam
myślę, że wśród czytelników miesięcznika "Pszczelarstwo" jest wielu pszczelarzy - fotoamatorów. Podsuwam pomysł do redakcji gazety o zorganizowanie konkursu fotograficznego (może nawet cykliczne - co rok), dla wszystkich fotografujących pszczoły i wszystko, co się z nimi wiąże. Myślę, że publikacje wielu ciekawych zdjęć nadesłanych na taki konkurs wzbogaciłoby czasopismo. Proszę o opinię pszczelarzy i redakcję.
Pozdrawiam

aleksander
Nieśmiały
Nieśmiały

Post autor: aleksander »

POMYSŁ BARDZO DOBRY-CZAS WDROŻYĆ W ŻYCIE-MYŚLĘ ŻE Z NASTANIEM WIOSNY MOŻNA ZACZĄĆ ROBIĆ ZDIĘCIA -KTO SIĘ DOŁANCZA DO TEGO POMYSŁU ? :smile:

henrmiko
Senior Stukacz
Senior Stukacz

Post autor: henrmiko »

Popieram pomysł. Myśląc o konkursie można byłoby także zachęcić do robienia zdjęć różnego rodzaju sprzętu ułatwiającego pracę w pasiece. Chociaż najciekawsze zdjęcia to z okresu wiosny i lata, to takie zdjęcia można robić w każdym okresie bez względu na pore roku.
Z pszczelarskim pozdrowieniem - Henryk!

młoda pszczelarka

Post autor: młoda pszczelarka »

Uważam, że pszczółki-te niesamowite stworzonka-są bardzo fotogeniczne!!!Pomysł ten jest jak najbardziej słuszny.Osoby nie związane z pszczelarstwem mogłyby, poprzez ten konkurs, dostrzec piękno i szlachetność pszczół. Bliżej poznać ich pracowitość.A i pszczelarze mogą w fotografiach dostrzec to, co przy pracy niekiedy może umknąć. Mam nadzieję, że pomysł dojdzie do skutku.
Pozdrawiam

rob

konkurs

Post autor: rob »

czy zna ktoś jakieś ciekawe pszczelarskie galerie fotografii w internecie?

Awatar użytkownika
haker_2015
Starszy Stukacz
Starszy Stukacz
Kontakt:

pomysł niezły...

Post autor: haker_2015 »

...witam serdecznie was koledzy ikoleżanki. Pomysł rzeczywiście jest dobry ale widze , że umarł śmiercią naturalną. zaraz stukniemy informacje do Pana Administrora co by pomógł nam w organizacji tego przedsięwzięcia. Mówię tu o ewetualnym stworzeniu na głównej stronie miesięcznika małe co nie co w postaci informacji dla wszystkich oraz otwarcia galerii, która dzięki jego pomocy będzie się rozwijać. Myślę że rozsą dnym posunięciem było by też co by nasza redakcja wiedziała i zaakceptowała Nasze zdanie na ten temat . bo rzeczywiście mało mamy zdjęć na tym forum, a zdjątka zawsze ktoś poogląda zmiłą chęcią.
Więc ja w imieniu swoim i kolegów wyżej i tych którzy nie zabierają głosu a są tego samego zdania zwracam się do Pana Panie Administratorze z prośbą o podjęcie działań mających na celu stworzenie konta mailowego nakóry będzie mozna wysyłać zdjęcia (cyfrowe) pszczółek a później je zamieszczał.
Do samego konkursu potrzebna by była nagroda sponsoprzy, a wątpie żeby znalazł się sponsor chyba, że redakcja zasponsoruje jakąs prenumeratę, albo znajdzie się ktoś inny z innymi pomysłami. Proszę o odpowiedź ze strony admina jak również redakcji.

[ Dodano: 2006-09-25, 08:04 ]
Kto to jest Pani gmurczyk nie zabardzo wiem, czym zajmuje sie ta osoba? Podaleś mi szanowny Panie tylko nazwę a nie powiedziałeś szczegółów :) Proszę o sprostowanie informacji. dzięki wielkie

Zablokowany