Czy miesięcznik "Pszczelarstwo" wejdzie w XXI wiek

Moderator: krzysglo

Apifan
Nieśmiały
Nieśmiały

Czy miesięcznik "Pszczelarstwo" wejdzie w XXI wiek

Post autor: Apifan »

Koledzy.
Stronka WWW w prymitywnej dość formie o jeszcze prymitywniejszej treści nie wydaje się świadczyć o tym, że zauważyliście jakiś postęp w technikach informacyjnych.
Czy słyszeliście o tym, że mamy od kilku lat XXI wiek?
Kiedy zamówienia prenumeraty Pszczelarstwa będzie można dokonywać on-line?
Czy trzeba czekać na wymarcie obecnego pokolenia decydentów?
:cry:

Apiniefan

Post autor: Apiniefan »

Może zwrócisz sie też do PZP ich strony www i czasopisma. Mnie "Pszczelarstwo" w jego formie i sposobie prenumeraty odpowiada. Jeżeli masz pomysł na inne rozwiązanie, to go rozwiń. Z tego co wiem, to prenumeratą zajmuje się poczta. Kim są ci starzy decydenci, bo chciałbym wiedzieć na czyj pogrzeb kupować kwiaty.

Gość s Moskvy

Post autor: Gość s Moskvy »

:lol:
Kiedy zamówienia prenumeraty Pszczelarstwa będzie można dokonywać on-line?
Czy trzeba czekać na wymarcie obecnego pokolenia decydentów?
:lol:
Sorry writing in English, but I can't write in język Polski, tylko chytam (I mean reading) ...
Here in Russia national beekeeping magazine isn't - too.
I think it's because nobody will pay for articles which are available on-line.
It's easy to pay once, than copy and distribute it for -.
So, in Russia there's group of people who scanning magazines to PDF files and upload them for distribution. :wink:
It helps.
Wish you successful beekeeping :)

Awatar użytkownika
haker_2015
Starszy Stukacz
Starszy Stukacz
Kontakt:

strona www

Post autor: haker_2015 »

z tego co widze to stronka był arobiona dawno temu i jeszcze w html-u. Z tego co wiem a oreintuje się dobrze to takie strony z pradziwego zdażenia trzeba by było zrobić w php. Już inaczej wygladałaby kwestia wyglądu administrowania. Ale pojawia się pewne ale i myślę że twórcy tego serwisu sobie też o tym zdają sprawę bądź nie - nie wypowiadam się. Kwestia dotyczy ceny za zrobienie takiej strony i osoby znającej się na tym. Ja robię takie strony w php i powiem szczerze , że rzeczywiście trzeba przy niej podłubac troszku. Jeśli ktoś jest zainteresowany taką stroną proszę o informacje. Pozdrawiam

Zablokowany