Apel o usunięcie avico z forum

Moderator: krzysglo

avico

Post autor: avico »

Cezar pisze:
avico pisze:Dla moje ciekawości odpowiedz, czy cierpisz tylko na paranoję, czy na zespół paranoidalnomanialany?
Uważam że jest to zespół paranoidalny , dlatego że jeszcze nikt tego nie widzi a mnie się już wydaje ,że wszyscy widzą jak się spotykamy i te pieszczoty na które sobie zasłuzyłes . Chyba jednak to jest zaspół a co ty o tym śmieciu avico myślisz??
Myślę o tym, że z ciebie taki pszczelarz, jak z koziej rzyci waltornia, bo nie potrafisz pisać na pszczelarskie tematy, a jedynie siejesz zamęt i się kłócisz.
Czemu nie wypowiadasz się na pszczelarskie tematy? Za trudne są dla ciebie?
Jest wiele działów i mógłbyś służyć swoją wiedzą, a ty jedynie potrafisz obrażać. Czy jesteś pszczelarzem? Bardzo wątpię.
Ja staram się pisać zgodnie ze swoją wiedzą i doświadczeniem dzieląc się posiadanymi wiadomościami, które mogą być innym pomocne. Ty i inne trolle uniemożliwiacie nawet i to.
Aby nie zaśmiecać sobie wglądu w forum wpisuję ciebie na listę ignorowanych.

łupaszko
Stukacz
Stukacz

Post autor: łupaszko »

A ja apeluje o spokój! czasy usuwania nie wygodnych mineły chyba że 1 czy 2 ma wspomnienia pozytywne z pracy jaką się zajmował w przeszłości nosząc beret i opaskę z napisem ORMO.Pisać mądrze ciekawie i uzywać słownictwa dobitniej trafiającego do mniej kumatych w postaci dwóch pierwszych liter a dalej kropek co mądrzejszy i tak zrozumie a święci obrażać się nie będą. :706: :706:

Awatar użytkownika
Administrator
Administrator
Administrator

Post autor: Administrator »

A ja myślę, ze już wystarczy. Avico, przestań prowokować przestaną Cię atakować. Przykład kilka postów wyżej. Swoją droga wnioskodawca (założyciel wątku) powinien poczytać swoje posty. Zamykam, bo to dyskusja poniżej poziomu zawartości przeciętnego szamba. Zamykam.

Zablokowany