Mój wątek został zamknięty bez wyjaśnień!

Moderator: krzysglo

gorska_pszczola
Obserwator
Obserwator

Mój wątek został zamknięty bez wyjaśnień!

Post autor: gorska_pszczola »

Dobrnąłem do regulaminu. Jestem osobą fizyczną.

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 2010-10-23, 20:38 przez gorska_pszczola, łącznie zmieniany 1 raz.

birkut

Post autor: birkut »

admin sam kiedyś napisał ze nie zna się na pszczołach wiec czego od niego chcecie , on dązy do zamkniecia tego forum , bo niedośc ze coraz miej osób tutaj przychodzi to jeszcze segreguje ludzi wg. swego widzi mi sie

gorska_pszczola
Obserwator
Obserwator

Post autor: gorska_pszczola »

widzę właśnie, że większość wątków jest pozamykanych z ostatnim wpisem Administratora.

Ja jednak liczę na zdrowy rozsądek i cofnięcie tego "ostrzeżenia", bo było NIEZGODNE Z REGULAMINEM.

Pozdrawiam

birkut

o widzę ze otrzymałeś ostrzezeżenie ciekawe za co? coś mi sie widzi ze ten admin pracuje ręka w rękę w jednym z adminów z anbozji ja tam tę otrzymałem bana i to 5 naraz oraz wywalony z forum mimo ze nie wchodziłem od kilku dni na ogólne forum , racja jest po twojej stronie i to nie tylko ja przyznaję popierają to inni , mozesz napisac do redakcji pszczelarza polskiego, chyba ze jest to ich celowa gra aby forum zlikwidowac

ander

Post autor: ander »

birkut pisze:o widzę ze otrzymałeś ostrzezeżenie ciekawe za co? coś mi sie widzi ze ten admin pracuje ręka w rękę w jednym z adminów z anbozji ja tam tę otrzymałem bana i to 5 naraz oraz wywalony z forum mimo ze nie wchodziłem od kilku dni na ogólne forum , racja jest po twojej stronie i to nie tylko ja przyznaję popierają to inni , mozesz napisac do redakcji pszczelarza polskiego, chyba ze jest to ich celowa gra aby forum zlikwidowac
Uważaj birkut co piszesz...
Niedługo obaj wylecimy za te teksty...

Awatar użytkownika
Administrator
Administrator
Administrator

Post autor: Administrator »

Witam Panów,
admin sam kiedyś napisał ze nie zna się na pszczołach wiec czego od niego chcecie , on dązy do zamkniecia tego forum , bo niedośc ze coraz miej osób tutaj przychodzi to jeszcze segreguje ludzi wg. swego widzi mi sie
o widzę ze otrzymałeś ostrzezeżenie ciekawe za co? coś mi sie widzi ze ten admin pracuje ręka w rękę w jednym z adminów z anbozji ja tam tę otrzymałem bana i to 5 naraz oraz wywalony z forum mimo ze nie wchodziłem od kilku dni na ogólne forum , racja jest po twojej stronie i to nie tylko ja przyznaję popierają to inni , mozesz napisac do redakcji pszczelarza polskiego, chyba ze jest to ich celowa gra aby forum zlikwidowac
Proszę o udowodnienie powyższych twierdzeń, poza tym że nie jestem pszczelarzem, bo nie jestem.
widzę właśnie, że większość wątków jest pozamykanych z ostatnim wpisem Administratora
To też proszę udowodnić, chyba różnią się nasze definicje pojęcia "większość". Wg mnie większość wątków jest otwarta.

ander, jeszcze nikt z forum nie został usunięty. Jedną osobę (cordovana) poprosiłem aby nie zatruwała nam krwi pyskówkami z birkutem.

BoCiAnK
Senior Stukacz
Senior Stukacz
Kontakt:

Post autor: BoCiAnK »

birkut pisze:z anbozji ja tam tę otrzymałem bana i to 5 naraz oraz wywalony z forum mimo ze nie wchodziłem od kilku dni na ogólne forum ,
Staszek
Masz Gumiaki ????
to już nie lej wody że ktoś Cię z forum wywalił bo se skarpety zmoczysz
2010-09-13, 10:42 (Minut: 9) W tym dniu Byłeś na forum
Nikt Cię nie wywalił a jak nie znasz zasad Upomnień Czy Banowań tygodniowych to już nie moja w tym rzecz
Miałeś Bana dokładnie tak jak i TU ale dużo wcześniej

birkut

popatrz popatrz , a któz mi pisał na privie i gg ze jak zmienie i przeprosze to osobiscie mi zdejmiesz bana , a było to po dosc długim czasie , to samo napisął twój arogancki zastepca , i przede wszystkim bana u was dostałem za wpis na privie do tego twojego anioła stróza z MO. co sami podajecie ze na privie mozna pisac co komus wadzi, dlaczego cały temat został przeniesiony do archiwum? bo co ? prawie wszyscy wystąpii w obronie birkuta, przepraszm był jeden na którego do dzisiaj czekam bo obiecał ze mnie odwiedzi aby mi dokopac , tez tój lizodupa, zreszta sam wiesz ze co było dobrego na twoim forum to odeszło , a tylko dlatego sie to stało bo wydaje wam się ze fora pszczelarskie należą do sie tylko wam dlatego ublizaliscie OBYDWAJ forum pasieki michałow i własnie za zwrócenie uwagi na niestosownośc takiego postepowania dostałem na ambrozji kopa , napewno moja noga na nim juz nie stanie , a avico swoimi poczynianiami tutaj wybitnie nadaje sie na zandarma na twoim forum , to tyle

[ Dodano: 2010-10-25, 15:26 ]
dziwnie się złozyło ze admin tego forum sie odezwał i zaraz niby go poparł admin ambrozji

[ Dodano: 2010-10-25, 15:36 ]
admin ja tutaj dostałem dwa bany czyli zakaz pisania , wiec nie gadaj ze jakis ta cordovan ostrzezenie ,

[ Dodano: 2010-10-25, 16:09 ]
i jeszcze do bocianka , na tyg. bana wystarczą dwa ostrzezenia, na twoim forum w ciagu kilku minut dostałe ich 5 , co jest za taką ilość ? wiec racz pisac prawde bo inaczej te gumiaki ty będziesz potrzebował

Awatar użytkownika
Administrator
Administrator
Administrator

Post autor: Administrator »

Proszę zakończyć tą bezcelową dyskusję. Forum ma służyć dyskusji na tematy związane z pszczelarstwem. Birkut, poprzednie ostrzeżenia dostawałeś za swoisty stosunek do innych użytkowników w tym za pyskówkę z Cordovanem, widocznie dwa tygodnie to zbyt krótkie wakacje bo już nawet zapomniałeś o tym epizodzie (a pisałeś w emailu do mnie).

[ Dodano: 2010-10-25, 20:34 ]
Gdybyś nie pamiętał:

http://www.miesiecznik-pszczelarstwo.pl ... php?t=2030

http://www.miesiecznik-pszczelarstwo.pl ... php?t=1945

birkut

a co to ja jestem nowy dzierżon ze za mną wszelkie mendy łaża z forum amrozji połowa za mną przyleciała , na drugie forum pasieki michałów także tylko tam sobie juz odpusciłem rozmowe z milicją wiec dali spokój tutaj tez tylko jednego jeszcze czasem widac , widocznie na ichnim forum same glupoty wypisuja , no i teraz jak bedę wstawiał jakies ciekawe tematy czy skany to bedę zazwalał na przenoszenie je na ubogie wtreśc forum"A"

i jeszcze jedno adminie napisałem ci też kiedys ze gdybym chcial to robie drugi nick i wchodze , styl pisania mozna zmienic mam wprawe (na czacie kiedys znajomego miesiac podrywałem i sie nie kapnął ze to ja ,) ale nie zrobiłem tego , poprostu, bez forum tez mozna ciekawie życ, a ciekawe sprawy pszczelarstwa? majlem nozna załatwic, ew. nastepny ban dla mnie to za moją zgodą i żadaniem całkowite usuniecie moich danych łacznie z nickiem

to tyle na nadchodzacy tydzien

coconut
Starszy Stukacz
Starszy Stukacz

Post autor: coconut »

BoCiAnK pisze:Staszek
Masz Gumiaki ????
to już nie lej wody że ktoś Cię z forum wywalił bo se skarpety zmoczysz
"Niski poziom intelektualny" tej 'odzywki'.
coconut

SKapiko
Senior Stukacz
Senior Stukacz

Post autor: SKapiko »

ludzie dajcie już sobie spokój to zaczyna się robić niesmaczne
Ciekawość to porad i błędów matka
Gwiazda nadziei gaśnie ostatnia
Pozdrawiam brać pszczelarską SKapiko

ODPOWIEDZ