dyktatura

Moderator: krzysglo

Marcinluter
Senior Stukacz
Senior Stukacz

Post autor: Marcinluter »

123, czasem są sprzeczki nie każdy ma taki sam system wartości... ale każdy jest człowiekiem i powinien się zachowywać jak istota myśląca abstrakcyjnie i zachowywać się odpowiednio. pozdrawiam
pozdrawiam Marcin

ander

Post autor: ander »

Cordovan pisze:ander sprawa nie dotyczy ciebie ni twojego forum więc po co zabierasz głos, nikomu nic nie zazdroszczę. Na reklamy pasieki Michałów w jakiejkolwiek postaci się nie zgodzę a to jest związane z różnicą zdań/dawnymi utarczkami pomiędzy drugim z adminów Ambrozji a adminem pasieki Michałów. Uważam że nie ma co tematu roztrząsać. Na pasiece Michałów wyraziłem swoje zdanie co do tego.
Cordowan, każdy ma prawo głosu.

Ja uważam, że birkut nie wyleciał może z Forum P. Ambrozji za swoje zachowanie, lecz za to, że nie ukrywa prawdy i że podniósł wreszcie jakieś krytyczne opinie o tym forum, więc tym samym zdenerwował Admin-ów tego forum.
Zresztą nie rozumiem tego, Marcin wkleja link do jakiegoś głupiego zdjęcia na nasze forum, a wy zaraz panikujecie, skaczecie, banujecie, wyrzucacie, atakujecie, naprawdę to trochę śmiesznie wygląda. Teraz każdy na Ambrozji jak będzie chciał wstawić coś z innego forum to będzie musiał mieć pisemne pozwolenie od admina, no tak wnioskuję. Temat również uważam za zamknięty, no ale najlepszą obroną jest zawsze atak, czyż nie panie Cordowan? Może wreszcie zakopiemy ten dziwaczny topór wojenny? Z jednym się zgodzę, sprawa między p. Bogdanem a Tomkiem (adm. pas. mich.) nie powinna być rozstrząsana, nikt nie ma upoważnienia do wydawania szczegółów, to jest ich prywatna sprawa, nie wiem o co im poszło.

Ander

BoCiAnK
Senior Stukacz
Senior Stukacz
Kontakt:

Post autor: BoCiAnK »

ander pisze: Może wreszcie zakopiemy ten dziwaczny topór wojenny? Z jednym się zgodzę, sprawa między p. Bogdanem a Tomkiem (adm. pas. mich.) nie powinna być rozstrząsana, nikt nie ma upoważnienia do wydawania szczegółów, to jest ich prywatna sprawa, nie wiem o co im poszło.

Ander
Tak Masz rację Może I nie powinna ale ta sprawa właśnie przelała Czarę moją w stosunku do Forum Waszego
A dlaczego Niech Ci Kolega Tomasz udzieli wyjaśnienia wtedy zrozumiesz ,Lecz jestem 120% Pewny że wiesz o co chodzi
Na forum Ambrozja nikt Nie musi Mieć na nic Zezwolenia może wklejać Linki z obojętnie jakich for /stron byle przydały się w dyskusji i wnosiły coś Ciekawego Sam Czasami wstawiam
Można Pisać o wszystkim byle były to tematy związane z pszczelarstwem a czasami nawet o Dupie Marynie -bo Humor też potrzebny ale Pyskówek Ubliżań Wyzwisk NIE TOLERUJE

A Birkut i inni jeżeli twierdzą że Dyktaturą Jest to że się zabrania Klęcia Ubliżanie no to mają niestety problem

Jak Chcecie Możecie Wszyscy Przyjść ,Wspólnie Dzielić Się Wiedzą i Doświadczeniem

Nie widzę Problemu Żadnego wszak Pszczoły wszędzie maja 5 Oczu 4 Skrzydła i 6 nóg Czyli 3 Pary Od nuży
Na tym kończę i nie zamierzam Brać udziału w Dalszym Temacie Ani O Birkucie , Marcinie czy Innych Forach
Amen

Awatar użytkownika
Administrator
Administrator
Administrator

Post autor: Administrator »

birkut, proszę swoje prywatne wojny załatwiać poza forum. Temat zamykam.

[ Dodano: 2010-09-13, 20:36 ]
Cordovan, jak chcesz dyskutować w ten sposób to na PW.

Proszę wszystkich o rozwiązywanie swoich konfliktów w cywilizowany sposób.

Zablokowany