dyktatura

Moderator: krzysglo

birkut

dyktatura

Post autor: birkut »

jeden z forumowiczów przeniosł moj post na temat zimowania na nawłoci (skan z pszczelarstwa) za co dostał ostrzezenie

Jeszcze raz wkleisz to Durne forum a podzielisz los Birkuta
to durne forum to forum pasieki michałów
wpisałem odpowiedz na forum ambrozji bo na jej forum to było wstawione , wiem ze bedzie wywalone a tutaj zaglądają z niej forumowicze wiec niech przeczytają jak ich admini reagują na cos o czym sie dyskutuje na innych forach (gdyby mogli to chyba wszystkie inne by polikwidowali )

oto moj wpis na forum ambrozji

oto odpowiedz admina na post przeniesiony z innego forum przez jednego z forumowiczów

Jeszcze raz wkleisz to Durne forum a podzielisz los Birkuta

to niby durne forum, to pasieka michałów ,

nie wiem jaki mnie to spotkał los bo pisac jeszcze mogę ale widać ze to forum zmierza w złym kierunku pozdrawiam forumowiczóów

dużo znanych i cenionych odeszło widac dostrzegli całe zło tego forum wiem ze ten post bedzie wywalony wiec pozwole go sobie skopiowac i wkleić na forum własnie michałów i pszczelarstwa

Awatar użytkownika
Cordovan
Stukacz
Stukacz

Post autor: Cordovan »

Birkut może najpierw napisał byś że nie przeniósł Marcin twojego skanu tylko podał link do forum pasieki Michałów do tematu gdzie zamieściłeś ten skan :-!! Tak się składa że na naszym portalu polecamy akurat to forum pszczelarstwa natomiast pasieki Michałów nie i gdyby link był do tego forum z pewnością Marcin nie dostałby takiego pw od Admina Ambrozji.

Cezar
Stukacz Junior
Stukacz Junior

Post autor: Cezar »

co by nie zrobił czy podał link czy skan etc etc to pw od admina OBCIACHOWE.
nie wiem jaki mnie to spotkał los
uważaj birkut możesz otrzymać rozpaloną cegłe . :707:

ander

Post autor: ander »

Cordovan pisze:Birkut może najpierw napisał byś że nie przeniósł Marcin twojego skanu tylko podał link do forum pasieki Michałów do tematu gdzie zamieściłeś ten skan :-!! Tak się składa że na naszym portalu polecamy akurat to forum pszczelarstwa natomiast pasieki Michałów nie i gdyby link był do tego forum z pewnością Marcin nie dostałby takiego pw od Admina Ambrozji.
Marcin przesłał link do naszego forum do jakiegoś skanu aby komuś pomóc i ułatwić życie, a wy to zaraz traktujecie jak jakiś nie daj Boże spam czy reklamę. Ogarnijcie się trochę, boicie się konkurencji? Zazdrościcie nam czegoś? No bo po co od razu blokowanie, usuwanie, szykanowanie i wklejanie jakichś ostrzeżeń? Mamy sobie wszyscy pomagać, a nie utrudniać życie, na forum Pasieki Michałów, też czasami wklejamy odnośniki do dyskusji na Ambrozję, bo jest coś kluczowego w nich. Myślę, że nie ma sensu wprowadzać tu jakiegoś stanu wojennego, a wy trochę wyluzujcie, nic się złego nie dzieje.

Awatar użytkownika
Cordovan
Stukacz
Stukacz

ander sprawa nie dotyczy ciebie ni twojego forum więc po co zabierasz głos, nikomu nic nie zazdroszczę. Na reklamy pasieki Michałów w jakiejkolwiek postaci się nie zgodzę a to jest związane z różnicą zdań/dawnymi utarczkami pomiędzy drugim z adminów Ambrozji a adminem pasieki Michałów. Uważam że nie ma co tematu roztrząsać. Na pasiece Michałów wyraziłem swoje zdanie co do tego.

123
Stukacz
Stukacz

Re: dyktatura

Post autor: 123 »

birkut pisze: nie wiem jaki mnie to spotkał los bo pisac jeszcze mogę ale widać ze to forum zmierza w złym kierunku
Forum Ambrozja to forum jedno z najlepszych w internecie a to że Cordowan i Bocian chcą mieć porządek to ty wiesz za co dostałeś Ostrzeżenie nie tylko tam tutaj też Za pyskówki i wyzywanie
tu ci kara minęła to pisać zacząłeś tam jeszcze widzę nie wiec milczysz

birkut

pomyliłes sie kolego to ciebie coś rajcuje ja na amrozji mogę normalnie pisac , wpierw zapytaj aniele admina czy jestem zabanowany , a chodzi o cos zupełnie innego ale jestes za młody i za g... aby to zrozumiec

Awatar użytkownika
Cordovan
Stukacz
Stukacz

birkut zbanowany nie jesteś ale twoje zachowanie na Ambrozji zaczyna wykraczać poza ogólnie przyjęte zasady kultury. Zachowujesz się jak dzieciak, jak ktoś coś ci zarzuci albo odpisze nie po twojej myśli to odwalasz taką ripostą że się kolana uginają i aż niemiło się to czyta. Za swoje zachowanie i pyskówki dostałeś ostrzeżenie i jeśli tego nie zmienisz i nie dostosujesz się do regulaminu jaki panuje na forum to z Ambrozji wylecisz i pomimo wiedzy jaką posiadasz jako szanowany pszczelarz i pomimo to że zarówno ja jak i Bogdan szanujemy cię za tą wiedzę to na Ambrozji zamętu wprowadzał nie będziesz i nie będziesz doprowadzał do kłótni a już na pewno nie pozwolę byś klął i obrażał innych użytkowników. Jeśli pozwolą ci pisać Admini na innych forach to będziesz sobie pisał ale jak będziesz się zachowywał tak jak do tej pory to z każdego forum cię wywalą (bo ileż można tolerować twoje zachowanie i cię upominać ?) i tyle będziesz miał z swojego pisania na forach pszczelarskich. :-!!

birkut

a co cordovan na swoim forum nie umiesz tego wpisac? i pokaz mi gdzie przeklinałem, przewraca wam się w głowach to raz a dwa aby pracowac przy pszczołach , aby rozmawiac o pszczołach wcale fora nie sa potrzebne w dodatku fora na których jednue rację ma admin i juz raz napisałem , ci na privie ze straszyc to mozesz sam wiesz,

123
Stukacz
Stukacz

Post autor: 123 »

birkut pisze:pomyliłes sie kolego to ciebie coś rajcuje ja na amrozji mogę normalnie pisac , wpierw zapytaj aniele admina czy jestem zabanowany , a chodzi o cos zupełnie innego ale jestes za młody i za g... aby to zrozumiec
W porównaniu do Pana jeszcze nie miałem zatargu z nikim zdziwiła mnie trochę informacja o przyjaźni twej z panem Lutrem gdyż nie tak dawno tu i na innych stronach wieszałeś psy po nim jak gacie po plocie
obydwaj jesteście siebie wart za wyciąganie prywatnych rozmów Zarządzającymi forami dał bym wam obydwojgu Bana

Czy jestem młody to ty byłeś wpierw gówniarzem różnicy wielkiej nie ma zapewniam

Awatar użytkownika
Cordovan
Stukacz
Stukacz

birkut chciałem ci powiedzieć że właśnie wyleciałeś z Ambrozji, skończyło się twoje dyskutowanie ze mną i twoje nieakceptowalne zachowanie na forum. Jak pomyślisz sobie nad sobą może zrozumiesz ze żadne forum się nie kreci wokół ciebie i bez twoich porad oraz dogryzań innym wszędzie się obejdą tak wiec zajmij się swoimi pszczółkami i nie siej zamieszania na forach bo powinno być ci wstyd w tym wieku zachowywać się jak gówniarz i uwierz mi będą ci za to wszyscy wdzięczni. :-!!

birkut

gwoli wyjasnienia , o tym ze z ambrozji wyleciałem to własnie tam się dowiedziałem, nie bede płakał z tego powodu , ciekawe dlaczego cordowan nie ma odwagi na swoim forum to powiedizec , ale nie wazne , wyleciałem bo tutaj jest moj post który do niego napisałem, prywatne były wczoraj ale nie skutkowały tym , chyba ze , wyleciałem bo wyjasniałem sprawe a adminom forum ambrozji to nie pasowało , moze powiem od początku , priv do marcina od bocianka,- spotka cie to samo co birkuta , i na te słowa zareagowałem a wystarczyło (co na priv napisałem bociank,owi) ze miał dodac słowa to co spotkało birkuta na pszczelarstwie bo o to chodziło , proste prawda? nie byłoby sprawy nie byłoby zwady , nawet teraz gdyby na ogólnym admin z forum napisał tak , zapomniałem dodac tych słów , ale nie poprostu dostałem kopniaka z forum ambrozji czyli jest tak jak nazwałem ambrozja to dyktatura, admini nieomylni i krytykowac czy cos nie po myśli im napisac jest źle przyjmowane i skutkuje takim czyms jak moje wywalenie , a to czy fora sie koło mnie kręcą ? nie sądzę radze popatrzec kto z ambrozji odszedł , kto zaglada sporadycznie i pisze o niczym czyli miszmasz, to tyle ja uważam temat za zamkniety , wynikło to tylko z tegop ze brakło dwoch wyrazów , gdyby one były nawet bym nie zareagował , bo faktem jest ze byłem na tym forum zabanowany ,

Awatar użytkownika
Cordovan
Stukacz
Stukacz

BoCiAnK pisze:Może Pozwolicie Wreszcie Mi zabrać Głos
Gdyż nie siedzę na forum bo nie mam czasu ale telefon odbieram i postanowiłem zejść z roboty na parę chwil
Otóż
Marcin wstawiając link do forum obcego Nie wiem czy wiedział ale Miałem zgrzyt z Panem t_jablczynski Czy jak się tam nazywa Na razie nie mam obowiązku wyjawić jaki powód był mojej reakcji Ale Admin t_jablczynski doskonale wie co zrobił nawet nie przeprosił (wszystko co dotyczy tej sprawy jest zachowane na moim kompie włącznie z IP t_jablczynski
Na tym forum jest wiele linków innych for co nawet sam wstawiłem gdyż uważałem za słuszne
Marcin Luter -jest modem na forum innym Nie wiem co chciał osiągnąć wstawiając link z wypowiedzią Birkuta o nawłoci ,Wszak Birkut gdyby chciał sam by się wypowiedział w temacie " Karmienia "
Więc Na pw napisałem do Marcina że jeszcze raz wstawi link tego Durnego forum to podzieli los Birkuta
Czyli dostanie OSTRZEŻENIE Jakie Birkut dostał za wyzywanie w innych tematach i pyskówki
Panowie Nie po to założyłem To Forum aby Czytać ubliżające Teksty Bo ktoś nie umie się pohamować Moja Tolerancja jest Bardzo wielka ale każdy garnek się kiedyś przeleje . To forum reklamuje Czasopismo Pszczelarstwo rejestruje się coraz więcej Młodych Kolegów Co im Chcemy przekazać " Jak Potrafimy się Przezywać " Nie Komuś co nie pasuje ten klimat że jest Czysto ,Poukładane , Przejrzyście i bez Chamstwa " Nikogo tu nie Trzymam Droga Wolna "
Nikt z forum nie odszedł są tylko mniej aktywni bo wielu jest za granicą lub ma swoje zajęcia Przyjdzie Czas Powrócą
Co do Reklamy innych for - może o to biega
Tu na portalu po lewej stronie są linki for - http://www.pasiekaambrozja.pl/forum/portal.php Nikogo nie szykanuję Jak to określił jeden z Adminów innego forum
Też się reklamowałem Ale pisałem posty mając w stopce Link do Tego Forum nie wchodziłem w Nocy tylko w dzień Nie Włamywałem się pod Niczyj Nick
Jest takie Magiczne Słowo --- Proszę Umieścić Mój Link tu czy tam To U mnie Działa bo wielu z was Mających strony sam namówiłem do wstawienia na Portal
A co Do
Cordowana Jestem Mu Wdzięczny za to co Zrobił ,Robi i Zrobi
Z tego Forum do dziś Wyleciały dwie Osoby
Mirage - za nazwanie byłego Admina Złodziejem -za to że zeskanował z Książki Rysunki uli (bez pozwolenia Autora ) nie wiem gdzie miał pytać chyba na cmentarzu :leży_uśmiech:
I teraz się dowiaduję O Birkucie -- Birkut Prosiłem Cię tyllllllleeee razy abyś nie wyzywał
A ty nadal Swoje Popraw się A sam tego bana zdejmę \
Amen
Idę przybijać Deski ;-)

birkut

cordovan? czytając post domyslam się ze jest wstawiony na forum ambrozji,(przeniosłes go za zgodą autora, sam nie mogł go tutaj napisac) , wiec czego jatrzysz dalej? ja wyjasniłem o co poszło ty niemasz odwagi sie przyznac , na privie okresliłem twoje ego , i niemam zamiaru juz z toba prowadzic jakiejkolwiek dyskusji , to tyle

Awatar użytkownika
Cordovan
Stukacz
Stukacz

kolego birkut post jest na forum Ambrozji a przeniosłem go tutaj bo Bogdan nie ma czasu na to i chciałem byś ustosunkował się do tego co napisał Bogdan. Do czego ja mam się człowieku przyznać? Jakie moje ego? sam nawywijałeś a masz jakieś obiekcje do mnie. Zresztą mniejsza o to Jak napisał Bogdan jeśli zmienisz swoje zachowanie i się poprawisz ban będzie zdjęty.

Zablokowany