Relaks

Moderator: krzysglo

marcin
Stukacz Junior
Stukacz Junior

Relaks

Post autor: marcin »

Chciałbym poruszyć może błahą sprawę jak dla redakcji ale wydaje mi się że w czasopiśmie dla pszczelarzy brakuje kącika rozrywkowego. W przeważającej części czasopism takie kąciki występują. Prawdopodobnie większość z nas miała by ochotę rozwiązać krzyżówkę i przy okazji mieć nadzieję na wygranie drobnego upominku.

henrmiko
Senior Stukacz
Senior Stukacz

Re: Relaks

Post autor: henrmiko »

marcin pisze:Chciałbym poruszyć może błahą sprawę jak dla redakcji ale wydaje mi się że w czasopiśmie dla pszczelarzy brakuje kącika rozrywkowego. W przeważającej części czasopism takie kąciki występują. Prawdopodobnie większość z nas miała by ochotę rozwiązać krzyżówkę i przy okazji mieć nadzieję na wygranie drobnego upominku.
Propozycja godna uwagi i poparcia. A więc popieram ją.
Z pszczelarskim pozdrowieniem - Henryk!

birkut

Re: Relaks

Post autor: birkut »

marcin pisze:Chciałbym poruszyć może błahą sprawę jak dla redakcji ale wydaje mi się że w czasopiśmie dla pszczelarzy brakuje kącika rozrywkowego. W przeważającej części czasopism takie kąciki występują. Prawdopodobnie większość z nas miała by ochotę rozwiązać krzyżówkę i przy okazji mieć nadzieję na wygranie drobnego upominku.
lepiej niechciej kiedys bywały w pszczelarzu polskim tez , wysłałem i wygrałem książkę cos o asttmie i jakichs tam powiklaniach , z ciekawosci poszedłem do ksiegarni, zapytać czy mieli taka książke , owszem mieli dwa lata wstecz i cały nakład posszedł na przemiał ,redakcja nie daje nagród ma podpisaną umowe z jakimis emerytownymi pisarzami oni ze zwrotów biora ksiązki i i jako nagrody wysyłają , nic o pszczołach ani dla pszczół wybili mi z głowy wysyłanie rozwiązan

mily_marian
Stukacz Wymiatacz
Stukacz Wymiatacz

Post autor: mily_marian »

birkut jak dostałes ksiązkie na temat o astmie to jest pozyteczna ksiązka. Moja druga zona bo pierwsza uciekła do nieba chorowała na astme ale jak wdycha powietrze z ula to juz pare lat nie choruje nawet i na grype i zrozumiała ze pszczoły leczą. Pozdrawiam miły_marian

aga9611
Nieśmiały
Nieśmiały

Post autor: aga9611 »

Też uważam że to ciekawa a nawet pożyteczna książka, mam córeczkę która choruje na astmę i chętnie bym kupiła , a nuż jeszcze takiej nie mam.!

marcin
Stukacz Junior
Stukacz Junior

Post autor: marcin »

Tu chyba nie chodzi tylko o nagrody ale sam fakt uprzyjemnienia sobie w wolnych chwilach czasu przy krzyżówce it.p. Jesli chodzi o nagrody to żadne szanujące się czasopismo nie stara się oszukiwać swoich wiernych klientów jakimiś odpadami,które im zbywają. Dla prężnie działającej na rynku firmy nie jest problemem poświęcić trochę czasu żeby poszukać sponsorów dla przykładu mogę podać że pula nagród np. w gazecie regionalnej takiej co prenumeruje w miesięcznej edycji sięga 40tyś zł więc dla chcącego nic trudnego jak się nie dba o swoich klientów to oni odchodzą do lepszej konkurencji.Więc pewnie Pan nie jest już pewnie prenumeratorem Pszczelarza a i ta gazeta boryka się z trudami finansowymi.

mily_marian
Stukacz Wymiatacz
Stukacz Wymiatacz

Post autor: mily_marian »

Aga sprubuj leczyc twoją córeczkie powietrzem ulowym. Zalerzy ile ma lat moze z tobą przeglondac rodziny i wdychac powietrze nawet i moze nachulic się nad rodziną i odychać. Tak moja żona robiła no i piła propolis rozcienczony wodą. Sprubuj to nic nie kosztuje tylko chenci. Pozdrawiam miły_marian

Fred1
Senior Stukacz
Senior Stukacz

Post autor: Fred1 »

admin--a takich wolnych pier...politycznych nie pozwalasz pisać,przecierz to ,,atrakcja,,

[ Dodano: 2010-04-26, 00:32 ]
jeśli masz problemy finansowe powiedz nam pomożemy

[ Dodano: 2010-04-26, 00:46 ]
u nas w polsce w ciągu roku na drogach ginie 5tys ludzi i nikt tym się nie przejmuje w zawaleniu hali targowej w katowicach zginęło ponad 60 ludzi i nikt ich nie opłakuje,bo to byli tyklko chodowcy gołębi--a nie prezydenci do dziś rodziny nie wysądzili odszkodowań
polityka to jest ,,szoł,,walka o koryto połączone z pasją,z tego dobrze żyją i mogą przejść do chistorii ale oni nie cofną się przed niczym,mogą zabijać w imię ,,sprawy,,

Awatar użytkownika
Administrator
Administrator
Administrator

Post autor: Administrator »

Fred1, trzymaj się tematu.

SKapiko
Senior Stukacz
Senior Stukacz

Post autor: SKapiko »

na politykę to mam tylko jedno :704: a szczególnie w naszym wydaniu, jestem całkowicie apolityczny
Ciekawość to porad i błędów matka
Gwiazda nadziei gaśnie ostatnia
Pozdrawiam brać pszczelarską SKapiko

-=Konrad=-
Starszy Stukacz
Starszy Stukacz

Post autor: -=Konrad=- »

Fred1 pisze:
[ Dodano: 2010-04-26, 00:32 ]
jeśli masz problemy finansowe powiedz nam pomożemy
Fred z nieba mi spadasz...
Widzisz zalałem fundamenty postawiłem mury zakryłem dachem a wykończenie mnie dobija. Jeśli chcesz pomagać to ja poproszę 80000,00 zł.
Dodam jeszcze, że spłodziłem syna posadziłem drzewo i kupiłem psa. :-) :-) :-)
Numer konta bankowego wyśle Ci na priwa albo nie, napisze tu - może ktoś jeszcze się dołoży :-)
A na serio to taka łamigłówka by się zdała. Fajnie jest w wolnej chwili rozwiązać coś i pomażyć, że wygra się np. talon na balon.

[ Dodano: 2010-04-27, 03:09 ]
Generalnie to my jesteśmy szarymi myszkami w porównaniu do ludzi, którzy odeszli tamtego feralnego dnia. Myśle, że jak mnie w magazynie gdzie pracuje przejedzie ktoś widlakiem lub spadnie mi paleta na głowe to niewiele osób zapłacze, natomiast Ci co zapłaczą napewno zrobią to szczeże. Tak samo było z elitą wielu płakało na pokaz, co wybitniejsi pisali nawet wiersze... ;-)

Nie piszę już więcej bo Admin mnie zbanuje i dopiero będzie...płacz i zgrzytanie zębów.

A na marginesie.
Nie bardzo się orientuje. Jak wykupię prenumerate na poczcie to przyniesię mi listonosz do domku czy sam muszę śmigać do RUP.
"Z pszczołami nigdy nic nie wiadomo."

Autor: Kubuś Puchatek

Fringilla
Stukacz
Stukacz

Post autor: Fringilla »

Konrad jeżeli chodzi ci o Pszczelarstwo, to do mnie przynosi.

Fred1
Senior Stukacz
Senior Stukacz

Post autor: Fred1 »

jesteście fajni kocham was zostawmy temat freda niema

ODPOWIEDZ