Pytanie do Administratora lub Moderatora

Moderator: krzysglo

Gruby_r
Nieśmiały
Nieśmiały

Post autor: Gruby_r »

Ma wystarczająco dużo lat aby pewne rzeczy rozumieć. A jeśli masz wątpliwości co do rzeczy które mój syn ogląda to chyba wiesz że można zabezpieczyć dostęp do "niechcianych" stron. Wracając do krzysglo to ja uważam jego avatar za odpowiedni ale nie na tym forum. po prostu nieudana ta "pszczólka".

birkut

Post autor: birkut »

daj adres tego sna podesle mu lepsze fotki cholera ale macie problem wlasnie syn grubego sie niezdrowo podnieci na mini fotke czegoś co aby dobrze zobaczyc trzeba specjanego programu urzyć , jezeli ten awatar kogos obraza na tym forum to polecam forum radia maryja

-=Konrad=-
Starszy Stukacz
Starszy Stukacz

Post autor: -=Konrad=- »

Witam

Nie możesz nic zabezpieczyć
Siedze teraz w pracy. Pomimo stada informatyków pracujątych w korporacji, i setek zabezpieczeń i tak siedze na forum i sobie klikam.
Poczytaj o ph proxy, wpisz kokarda.pl czy adres Ip strony w wyszukiwarce lub dowiedz się czegoś o anonimowych serwerach albo tunelowaniu i dopiero napisz, że jesteś w stanie zablokować to co nie powinien zobaczyć syn. Podaj jak blokujesz dostęp a ja postaram się napisać Ci jak to obejść.

Jeśli ma wystarczająco lat aby zrozumieć to właśnie omija Cię śmieszna rozmowa z synem bo wszystko zrozumiał z obrazka. Tu trzeba się cieszyć, bo ta rozmowa dla ojców nie jest przyjemna a uświadamiać trzeba... pamiętam czerwony kolor na twarzy i zpeszenie mojego ojca w momencie rozmowy :701: :701: :701: :701: :701: :701: :701: :701:

Tak na serio to ten obrazek jest małego rozmiaru a jak syn się tym zainteresował to znaczy, że jest zdrowy i też trzeba się cieszyć.

[ Dodano: 2010-03-25, 16:51 ]
Witam

Nigdy nie udzielałem się na forach więc nie wiem, a dokładniej chodzi o obrazek u dołu mojego pytania.
Proszę o odpowiędz wiem tylko, że to chodzi o doświadczenie...
Załączniki
co to.JPG
co to.JPG (5.9 KiB) Przejrzano 12763 razy
"Z pszczołami nigdy nic nie wiadomo."

Autor: Kubuś Puchatek

Awatar użytkownika
nemo
Stukacz
Stukacz

Post autor: nemo »

prośba do Administratora,o podniesienie limitu dla załączania załączników do 2 MB,wszystkie moje zdjęcia mają po 1,5-1,8 MB,nie umie pomnijszyć pliku,ewentualnie prosze o wskazówki
Pozdrawiam Władek

qq

Post autor: qq »

nemo pisze:prośba do Administratora,o podniesienie limitu dla załączania załączników do 2 MB,wszystkie moje zdjęcia mają po 1,5-1,8 MB,nie umie pomnijszyć pliku,ewentualnie prosze o wskazówki
Kolego NEMO w PAIN- cie jest możliwość pomniejszania fotek w opcji -obraz- rozciagnij/pochyl.

Awatar użytkownika
nemo
Stukacz
Stukacz

dzięki poszło ale chyba za bardzo pomniejszyłem
Pozdrawiam Władek

Awatar użytkownika
Administrator
Administrator
Administrator

Post autor: Administrator »

nemo, jak serwer będzie gumowy to nie ma problemu :-) zmieniaj rozdzielczość i będzie dobrze, może niekoniecznie w paincie, bo to program nie z tego świata.

birkut

nemo jezeli nie umiesz pomniejszyc zdjecia to najnormalniej wyslij go sam do siebie

-=Konrad=-
Starszy Stukacz
Starszy Stukacz

Post autor: -=Konrad=- »

nemo tu masz link

http://www.brothersoft.com/fotosizer-do ... 65273.html

Program jest prosty w obsłudze sam go używam w pracy a do tego -.
Zdjęcia ważące po 3 MB przerabiałem na np 500kb bez widocznej zmiany jakosci.
"Z pszczołami nigdy nic nie wiadomo."

Autor: Kubuś Puchatek

birkut

w kazdym darmowym programie jest opcja zmniejszania zdjec wgraj sobie picassa tam tez jest ta opcja i to po polsku

Awatar użytkownika
nemo
Stukacz
Stukacz

dzięki za podpowiedzi uporałem się z tym
Pozdrawiam Władek

Awatar użytkownika
Bialyklos
Nieśmiały
Nieśmiały

Post autor: Bialyklos »

Co do wkładania filmików na forum jest odpowiedni mod do tego jeśli chodzi o Przemo. Sam prowadzę forum więc mogę tutaj wgrać jeśli będzie trzeba.
Bzzzzzz

wawer

prośba

Post autor: wawer »

Czy mogłabym prość o usunięcie mojego profilu z pszczelarstwa.L. Wawer

Zablokowany