Jak lub gdzie nabyć miesiecznik?

Moderator: krzysglo

kr4t4
Nieśmiały
Nieśmiały

Post autor: kr4t4 »

pan_miodek, I OTO CHODZI. :692:

coconut
Starszy Stukacz
Starszy Stukacz

Post autor: coconut »

./
Ostatnio zmieniony 2008-01-31, 22:28 przez coconut, łącznie zmieniany 3 razy.
coconut

pan_miodek
Stukacz Junior
Stukacz Junior

Post autor: pan_miodek »

kr4t4 skoro napisałeś "przez 32 lata prenumerowałem pszczelarstwo ale doszłem do wnosku ze fachwych porad pozostało niewiele natomiast dominuje reklama .nie mam zamiaru wdalszym ciągu finansować rekinow skupywaczy isprzedawcow rożnych typu akcesori jeżeli reklama to prawie połowa czasopisma to egzemplarz pszczelarstwa powinien kosztowacokło3 zł." [/i] to nie zrozumiałem o co Ci "chodzi" ?
Ostatnio zmieniony 2008-05-04, 08:55 przez pan_miodek, łącznie zmieniany 1 raz.

coconut
Starszy Stukacz
Starszy Stukacz

./
Ostatnio zmieniony 2008-01-31, 22:29 przez coconut, łącznie zmieniany 1 raz.
coconut

koga

Post autor: koga »

coconut pisze:Ale ja chce kupic ksiazke Janiszewskiego!!!
Idź do biblioteki i pożycz, jak Ci ne wystarczy to zeskanuj

coconut
Starszy Stukacz
Starszy Stukacz

./
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez coconut, łącznie zmieniany 1 raz.
coconut

Awatar użytkownika
Administrator
Administrator
Administrator

Post autor: Administrator »

coconut, chyba nie na temat piszesz, jak myślisz?

kr4t4
Nieśmiały
Nieśmiały

Post autor: kr4t4 »

pan_miodek pisze:kr4t4 soro napisałeś "przez 32 lata prenumerowałem pszczelarstwo ale doszłem do wnosku ze fachwych porad pozostało niewiele natomiast dominuje reklama .nie mam zamiaru wdalszym ciągu finansować rekinow skupywaczy isprzedawcow rożnych typu akcesori jeżeli reklama to prawie połowa czasopisma . :573:
."
[/i] to nie zrozumiałem o co Ci "chodzi" ?

[ Dodano: 2008-04-13, 19:09 ]
kr4t4 pisze:
pan_miodek pisze:kr4t4 soro napisałeś "przez 32 lata prenumerowałem pszczelarstwo ale doszłem do wnosku ze fachwych porad pozostało niewiele natomiast dominuje reklama .nie mam zamiaru wdalszym ciągu finansować rekinow skupywaczy isprzedawcow rożnych typu akcesori jeżeli reklama to prawie połowa czasopisma . :573:
."
[/i] to nie zrozumiałem o co Ci "chodzi" ?
Prosta żecz to czsopismo pszczelarze powinni otrzymywać za darmo.Akoszty powinni ponosić Reklamodawcy .Chyba logicne? :699:

pan_miodek
Stukacz Junior
Stukacz Junior

Post autor: pan_miodek »

Kr4t4 swoim pomysłem rozbawiłeś mnie. :690:

coconut
Starszy Stukacz
Starszy Stukacz

Pomylka

Otrzymalem informacje, ze szukam sposobnosci jak nabyc albo zaprenumerowac "Pszczelarstwo"

Nie wiem kto wymyslil sobie taki figiel, bo chyba nie zart, gdyz wcale nikogo o to nie pytalem ani nie prosilem.
Nie jestem tym zainteresowany

Chyba Kol. "avico" cos sie pomerdalo nie tylko w jednym watku, a najwazniejsze i najzabawniejsze jest to, ze "ja" nie jestem tym krytykowanym osobnikiem, ktorego nick Pan wymienia - to po pierwsze.
Po drugie to takze to, ze na swoja poczte dostaje wiadomosc jakobym "nim" wlasnie byl - widac z tego, ze Kol. "avico" czuwa i natychmiast odpsiuje, ale nie temu adresatowi.
Wyraznie napisalem, ze mnie, ale MNIE, nie tego czlowieka z pod wymienianego nicu, bo go nie znam, ten periodyk nie intersuje, co zostalo 'dowcipnie' zinterpretowane i nie bylbym pewny kogo to tak naprawde osmieszylo.
Ale prosze sie o mnie nie martwic, bo tu chyba Kolega juz totalnie sie pogubil wskutek swoich nadmiernych emocji polaczonych z namietnoscia do tego, co zreszta kipi niemal z kazdej wypowiedzi.
A tak przy okazji, to uprzejmie informuje, ze mam tak doskonaly dostep do fachowej wiedzy i literatury, i ja regularnie czytuje, ze o zmartwieniu moja osoba pod tym wzgledem byc nie moze. Moje zycie jest doskonalym dowodem, ze wiedzy nigdy sie nie opieralem. Ba, mam ciagly kontakt ze swiatlymi ludzmi, z ludzmi nauki o pszczelarstwei takze, wiec moj kontakt z taka wiedza jest najzupelniej poprawny, bo i takze praktyczny.
Ale "nie zachwycam sie swoja osoba", bo nie byloby to zdrowe dla mnie samego, ani tez w kontaktach towarzyskich - takze na tym Forum.
I to tyle na ten temat.
Prosze natomiast ustalic do kogo te tresci naprawde powinny trafiac, bo napewno nie na moja poczte e-mail. Nie jestem "ta osoba".
Ostatnio zmieniony 2008-05-04, 13:22 przez coconut, łącznie zmieniany 1 raz.
coconut

avico

Post autor: avico »

Zatem takie gazety jak np. Gazeta Koszerna, pardon Wyborcza lub inne powinny swoim czytelnikom dopłacać, że w ogóle chcą je wziąć do ręki.

W takim razie szanowny Panie „kr4t4” uprzejmie informuję, że brak jest ustawowego nakazu kupowania czasopism, a w szczególności „Pszczelarstwa”. Wykazując się prawdziwym pluralizmem i brakiem niechęci do innych, a nawet konkurencyjnych pism proponuje zastąpienie naszego „Pszczelarstwa” doskonale redagowanym, pozbawionym reklam, a za to pełnym fachowej wiedzy „Pszczelarzem Polskim”.

Swoją drogą jestem pełen uznania dla nowatorskiego podejścia ekonomiczno edytorskiego. Marnujesz się Panie „kr4t4” w pasiece. Pana pomysły są na miarę radzieckiego NEP (Nowaja ekonomiczeskaja politika, polityka społeczno-gospodarcza w Rosji Radzieckiej i ZSRR prowadzona w latach 1921-1928.).

Już bym się nawet zgodził z tym DARMO, gdyby nasi pszczelarze nie byli tak bardzo impregnowani na wiedzę. Proszę od ogólnej liczby pszczelarzy odjąć liczbę sprzedawanych czasopism i wytłumaczyć, czy ta armia „nieczytatych” to są geniusze, którym wszelka wiedza jest zbędna, czy też można ich inaczej sklasyfikować.

Nie - to są ludzie z gruntu oportunistyczni, którym wszystko przeszkadza, tak jak Panu reklamy. Powód zawsze musi być. Oni mając darmowe pisma też ich nie będą czytać, bo, po co im wiedza. Lepiej pozostać na własnym poziomie i narzekać.

Na deser, zapytam się: Skąd pszczelarze czerpaliby wiedzę o nowych produktach, ofertach i innych informacjach.

Po drugie, może szanowny Pan choćby pobieżnie skalkuluje zarobki i koszty redakcyjne. Punktem wyjścia niech będzie 14 tys. egz. pisma i cena detaliczna. Teraz trzeba odjąć Czynsz, telefony, prąd, Internet, ZUS, płace, podatki, materiały biurowe, honoraria autorskie, obsługę prawną, tłumaczenia, koszty korekty, redakcji technicznej, naświetlarni, matryce, druk, logistyka, i cała masa innych pomniejszych kosztów.

Moim zdaniem przychód ze sprzedaży pisma wraz z dochodami z reklamy (pomniejszonymi o podatek) zamyka się saldem w okolicy zera.

Może Pan „kr4t4” złoży ofertę wraz z biznesplanem na takie pokierowanie redakcją, że pismo będzie darmo, a wszyscy będą opływać w luksusach z przychodów z reklam.

Awatar użytkownika
Administrator
Administrator
Administrator

Re: Pomylka

Post autor: Administrator »

coconut pisze:Otrzymalem informacje, ze szukam sposobnosci jak nabyc albo zaprenumerowac "Pszczelarstwo"

Nie wiem kto wymyslil sobie taki figiel, bo chyba nie zart, gdyz wcale nikogo o to nie pytalem ani nie prosilem.
Nie jestem tym zainteresowany

Chyba Kol. "avico" cos sie pomerdalo nie tylko w jednym watku, a najwazniejsze i najzabawniejsze jest to, ze "ja" nie jestem tym krytykowanym osobnikiem, ktorego nick Pan wymienia - to po pierwsze.
Po drugie to takze to, ze na swoja poczte dostaje wiadomosc jakobym "nim" wlasnie byl - widac z tego, ze Kol. "avico" czuwa i natychmiast odpsiuje, ale nie temu adresatowi.
Wyraznie napisalem, ze mnie, ale MNIE, nie tego czlowieka z pod wymienianego nicu, bo go nie znam, ten periodyk nie intersuje, co zostalo 'dowcipnie' zinterpretowane i nie bylbym pewny kogo to tak naprawde osmieszylo.
Ale prosze sie o mnie nie martwic, bo tu chyba Kolega juz totalnie sie pogubil wskutek swoich nadmiernych emocji polaczonych z namietnoscia do tego, co zreszta kipi niemal z kazdej wypowiedzi.
A tak przy okazji, to uprzejmie informuje, ze mam tak doskonaly dostep do fachowej wiedzy i literatury, i ja regularnie czytuje, ze o zmartwieniu moja osoba pod tym wzgledem byc nie moze. Moje zycie jest doskonalym dowodem, ze wiedzy nigdy sie nie opieralem. Ba, mam ciagly kontakt ze swiatlymi ludzmi, z ludzmi nauki o pszczelarstwei takze, wiec moj kontakt z taka wiedza jest najzupelniej poprawny, bo i takze praktyczny.
Ale "nie zachwycam sie swoja osoba", bo nie byloby to zdrowe dla mnie samego, ani tez w kontaktach towarzyskich - takze na tym Forum.
I to tyle na ten temat.
Prosze natomiast ustalic do kogo te tresci naprawde powinny trafiac, bo napewno nie na moja poczte e-mail. Nie jestem "ta osoba".
coconut, jeśli masz prywatne uwagi do kogokolwiek na temat emaili które otrzymujesz, to racz rozwiązywać te problemy tą samą drogą. Forum nie jest od tego, nie róbcie z tego miejsca śmietnika.

Zablokowany